Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

casnicii stricate de soacre


Recommended Posts

quote:
Initial creeata de kristinika
La inceput totul a fost roz pana cand am inceput sa ne cunoastem fiecare si sa ne vedem defectele si calitatile.Locuiam cu ea ,dar pe zi ce trecea incepeam sa ma racesc pt ca nu imi convenea tot ce facea mai ales cand se baga in discutiile noastre sa-si spuna parerea.Ea avand o nepoata care si aceasta locuia cu noi deoarece parintii lucrau in italia,trebuia sa suport si acest copil razgait pe care nu il mai inghiteam de nici o culoare.Ma deranja foarte tare pt ca imi umblau in lipsa mea in camera cautand prin sertare si lasand-o pe cea mica sa se joace cu toate cosmeticele si cremele.Toate acestea le raportam sotului ca acesta sa le spuna ,dar fiind atat de iubita de soacra, pe cea mica pur si simplu nu aveai voie sa ii zici nimic si incepeau certurile.Pe zi ce trecea incepeam sa ma stresez si sa ma cert cu el din cauza celor doua.Am ajuns la concluzia ca nu conteaza nude stai poti sa ai si o camera conteaza sa fie intelegere si liniste.Discutile si certirile nu s-au terminat aici...[blabla]Revin...
Daca vrei liniste trebuie neaparat sa va mutati SINGURI.Cu mai multi in casa ies discutii oricat de pacifista ai fi,pt ca e diferenta de varsta,de mentalitate...........etc
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 21
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...