Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum afli daca e bun la pat fara sa-l dezbraci?


Recommended Posts

Faptul ca un barbat e plin de muschi si are un fund apetisant nu iti ofera garantia ca e si bun la pat. Tracey Cox, autoarea cartii "Supersex" ne demonstreaza ca Totul, de la felul cum mananca, danseaza, vorbeste si saruta, iti ofera indicii... ARE POFTA DE MANCARE, ARE POFTA SI DE SEX! Alege mai degraba genul de barbat care savureaza orice tip de mancare, nu un sfrijit care mananca o salata de rosii cu un piept de pui fiert, si asta o data la doua saptamani. Daca saliveaza atunci cand vede o reclama la bomboane de ciocolata, daca-i plac fripturile in sange si vinul rosu, e aproape imposibil sa nu fie si un amant bun. Cei care au un apetit grozav si sanatos, aceia au si un libidou pe masura. PRIVESTE-L CUM MANANCA Daca vrei sa afli cum iti va musca lobul urechii, sfarcurile si... altele, tot ce trebuie sa faci este sa-l privesti mancand. Daca savureaza fiecare inghititura si mananca foarte delicat, inseamna ca e genul de barbat care te va face sa te cateri pe pereti. Un tip care termina un hamburger in zece secunde si care nu are in meniu decat cartofi prajiti, oua si sandwich-uri, nu face dragoste decat o data pe saptamana, tot zece secunde. Barbatul "hata-hata" si gata, are gusturi simple la mancare, ceea ce inseamna ca are gusturi simple si la sex. Daca vrei sa fii servita cu o portie de Kama Sutra, alege-l pe cel care are gusturi exotice in ceea ce priveste mancarea. DANSUL IMPERECHERII Dansul, spunea cineva, este tot un fel de sex, dar in picioare si complet imbracat. Fii atenta la miscarile pe care le executa pe ringul de dans si vei afla cum se misca in dormitor. Fereste-te totusi de cel care danseaza sus, in cusca animatoarelor, pentru ca s-ar putea sa fie un narcisist, care oricum ejaculeaza precoce. Nici cel care se misca de pe un picior pe altul, nu e bun. El va prefera mai degraba sa te tina de mana si sa priviti stelele, decat sa faceti sex. Tipul care atunci cand este pe ring uita de sine si simte ritmul foarte bine. Daca se poate darui in totalitate muzicii, cu siguranta ca si in dormitor va fi dornic sa se abandoneze simturilor. VORBA DULCE... SEX ADUCE! Un tip monoton, care vorbeste in barbie si isi schimba expresia fetei o data pe ora, nu are cum sa fie dezlantuit in dormitor. Barbatul care vorbeste tare, care strange cu putere mana celui cu care face cunostinta si isi desface larg bratele atunci cand imbratiseaza pe cineva, este "Dl. Entuziasm". iti dai seama cum se va comporta in dormitor! In general, cu cat este mai sociabil si mai expansiv in relatiile cu ceilalti, cu atat mai mult va comunica si in pat. Fii atenta unde se asaza atunci cand mergeti la un restaurant. Daca alege scaunul din fata ta, astfel incat sa te poata vedea tot timpul, ai castigat! CUM O FACE CAND TE-ATINGE? Barbatul care atunci cand te imbratiseaza isi lasa mainile sa se odihneasca pe fesele tale e dornic si dezinhibat. Nu conteaza ca iti mai atinge sanii cateodata in public si in mod deliberat. Fii atenta la imbratisarea pe care i-o daruieste surorii lui mai mici, la modul cum ii bate pe spate pe prietenii lui. Daca este intepat si rigid atunci cand ceilalti incearca sa patrunda in spatiul lui personal, nu este tipul potrivit. Cu cat se va simti mai relaxat atunci cand isi imbratiseaza prietenii, cu atat va fi mai iubitor si mai tandru in pat. Distanta pe care o pastreaza intre voi spune cat de dispus este sa faca ceea ce vrei si tu. Daca se da mai aproape, inseamna ca va prelua controlul si in pat. Daca e pasiv, si asteapta ca tu sa fii cea care face primul pas, pasiv va fi in toate modurile. Modul in care te tine de mana iti confera o multime de indicii. Tipul care isi impleteste degetele cu ale tale atingandu-ti fiecare bucatica a palmei este genul de barbat care va vrea totul de la tine si in pat. Cel de care trebuie sa te feresti este barbatul care iti strange mana cu varful degetelor pentru ca sigur e inhibat si nehotarat. "Quando vuoi davvero l'amore lo troverai che ti aspetta."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 9
  • Creat
  • Ultimul răspuns
oooo, ce complicat...Eu stiu una mai scurta si...verificata! Uita-te la degetul inelar si daca este mai lung decat aratatorul ...[pofta][pofta]...garantat e ffff.bun(la pat)[:p] Tania cu Andreea(14 sept'96)+ [iepu] Bianca (14 febr'04) [url="http://community.webshots.com/user/dady1968"]Poze CONCEDIU AUGUST,NOU-NOUTE!![/url][foto] Ce nu poti controla...evita!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mey Narancea .. in poezia ta / sau cintec ce e ... "asa sunt fetele toate vor doar sex de calitate ! si sa fi cit mai bun in pat, asta pe linga ca sa fi..... foarte bogat ...." cred ca ultimele 2 versuri sunau mai bine asa: .... "sa fii frumos si bogat dar si TAREEEEEEEEEEE bun la pat ...." [bum][batetoba][cri][harp][disco] Cristina "Quando vuoi davvero l'amore lo troverai che ti aspetta."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

asha e vecine ....eu nu te-am contrazis ... doar ca am pus si eu o rima mai frumoasa .. ca de .. tot romanu' e nascut poet ...asa ca si eu p'acolo pe la poetese .... aia cu bun la .... era doar o completare la celelate "calitati " ESENTIALE...[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] Cristina "Quando vuoi davvero l'amore lo troverai che ti aspetta."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...