Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (53)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

saluti fetele!!!!! iar beeeeeeeeeeeeemm[s][s][s][s][s]ANAAAAAAAAAAA!!!!! la multi ani!!!!si sa ti se indeplineasca orice dorinta ,multa fericire,iubire si sanatate!!!!!asteptam si vesti de la casandra la gradi.pupici multi emma,eu ce sati zic ,doar ca si eu am incercat cand era mica stefi si tot iam dat cate un pic,nu a facut nimic alergic doar ca nu iau placut mai nimic din ce ai scris,poate cirese cate putin si alte fructe,ca pepene papa,mere si banane la putere,dar poti incerca in continuare cate putin. sanatate la cei bolnaviori si pupici. carmen si stefi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor va multumesc din suflet pt urari. Cadourike vor veni maine[:D]ca voi avea timp sa merg sa-mi cumpar. Mai vb maine ca acum am fata de care nu mai am loc la calculator. La gradi a fost super...maine pun si poze. 'Tot ceea ce ti se intampla are un scop' Ana - mami de [copil]Ecaterina-Maria si [ispita]Casandra-Petronela [url="http://s136.photobucket.com/albums/q174/o-ana/surioarele/"]Ceva poze[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=120185&whichpage=1"]nasterea in apa[/url] www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce faceti? Va uitati la meci? CarmenE, cum a fost prima zi de lucru? Sper ca bine... Iti dorim bafta! Ana, asteptam pozele! Dana, cum se mai simte Ana? Diana, matusica de strumfi ne esti datoare cu ceva poze si povestiri!!! Te asteptam! Noapte buna, copii!!!! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu]Hai Romania! Ia spuneti voi, au fost buni ai nostri sau francezii au fost slabi[:-/] Tare ma bucur sa va fiu alaturi si sincer m-am gandit toata ziua la voi, mai ales ca am internet la munca.Dar bunul simt ma face sa stau in banca mea, ca nu vreau probleme din prima zi. A fost tare bine si nu m-am simtit deloc data la o parte de noii colegi.Ba chiar baietii au parut mai cooperanti [:I] Deocamdata e bine si sper sa ma adaptez si sa continui sa fac cu placere aceasta munca. [s]LA MULTI ANI, Iully si Ana![s]Sa fiti iubite fetelor si sa aveti parte numai de bucurii [pup] Allexa la Bucuresti am fost la sora mea.O vizita de relaxare inainte de stresul de la munca [:D] Laura daca ai sti cate planuri mi-am facut pentru primul salar [alcool] Da' o [berica] tot ti-oi da, daca ne vedem. Dana multi pupici Anei.Ce s-a intamplat? Lora[ fericito, pleci in concediu.Eu nici nu pot sa ma gandesc anul asta [bang] si la anu' avem planuri mari care nu ne lasa timp de concediu. Emma cica kiwi si capsune nu e indicat pentru copii sub un an.Eu nu mai tin minte daca i-am dat lui Edi [batcap] Salutari tuturor: Diana (ai avut banchetul?), Carmen, Ellinia, Adriana, Aurorra... [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"]POZE[foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

CarmenE, felicitari! Ma bucur ca e a decurs cu bine prima zi, pentru ca eu consider ca prima parere e f. importanta. Intr-adevar, bine gandit...ar putea fi considerata lipsa de respect din partea ta navigarea pe net din prima zi de munca...e mai bine sa fii prevazatoare! Cat despre concedii, eu zic sa te gandesti si la anul la unul...ai sa ai nevoie...e mult mai important sa te relaxezi, sa vezi ceva frumos, locuri noi....mie asta mi se pare mai important in viata...lucrurile nu le iei cu tine si apoi, viata nu e atat de lunga incat sa ne permitem s-o irosim...macar sa ramanem cu ceva frumos din ea, nu?! Are mai putina imp. confortul in concediu...uneori cateva seri petrecute cu prieteni dragi intr-un loc placut, chiar si intr-un cort, fac muuult mai mult decat o noapte la cel mai luxos hotel din lume!!! Hai ca aberez...si pe cuvant ca n-am baut nimic...[:D] Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...