Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (53)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

SALUTARE! Intru si eu in primul rand sa le urez lui RARES si BIANCAI, LA MULTI ANI, FERICITI SI FRUMOSI ALATURI DE MINUNATII LOR PARINTI. Dana, felicitari pt Paul si s-o tina tot asa. Tusa de strumphi, f draguta esti si semeni bien cu sora ta. O rochie asemanatoare, doar ca lunga a avut si sora mea anul trecut la banchetul de clasa a 12-a. Spor la invatat pt bac. Carmen, Adriana, Cristina, si restul gastii multi pupici si un week-end frumos. Laurelelor concediu placut si sa vina cat mai odihnite. Lora e o tradatoare, m-a lasat aici la servici, in zgmotul asta infernal (se aude picamerul non stop in capul nostru pt ca se construieste la noi in firma), sa-mi cada tavanul in cap[bang]. da nu vine el si randul meu. acusica plec si eu in concediu. va pup ma grabesc aacasa sa ajung la aerobic ca m-am facut cat o balena ucigasa[batcap] week-end placut! http://tt.lilypie.com/wserp3.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salve, fetelor! [bis]]LA MULTI ANI, BIANCA si RARES!Sa fiti sanatosi si fericiti si sa aveti parte de multe [am] Laura sa-ti traiasca strumphy si sa aveti parte de un concediu minunat [pup] Andreutza, Ianusca salutare!Ce mai faceti? Ellinia vrei detalii despre serviciul meu?Sau la ce detalii te refereai? Diana eu nu te-am cunoscut pana acum, dar esti o dulcica si semeni foarte bine cu sora ta.Tinuta ta de la banchet a fost speciala si dupa pozele postate, cred ca te-ai distrat super [cool] Dana felicitari p[entru Paul [flo] Imi inchipui ce mandra esti [^]
HAI ROMANIA!
Ceva pronosticuri????
[url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"]POZE[foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Eftimie C. Ceva pronosticuri????
[url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"]POZE[foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)[/purple]
nu ma pricep prea bine si nici nu sunt inebunita dupa fotbal,dar eu dau un: 1-1
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

HAI ROMANIA!!!!![berest] cam slabut dar poate reusim un 1-0,carmen. dana [pofta] de sarmalute,poate ajung pe la voi(glumesc)ca o sa fim si noi prin vizite,pupici la copilasi. andreutza ,ce zici tu ??ca teai ingrasat?????maaaaaai ioa vezi,ca te-am vazut si nu aratai deloc,vezi cat dai jos?! laura sa ai vreme la mare!!!!si sa va distrati!!!vrem poze de la aniversare. va pupam carmen si stefi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

N-aruncati cu rosii in mine, da' io cred ca luam bataie...[:D] Andreuta vorbeste din carti, nu va luati dupa ea...tine ea dieta gandindu-se ca poate-i slabeste sotul asa...[:D] Cica impreuna sunt un tot si se face media...[cool][8D][fuga][fuga][fuga] Fug ca ma bate cand ma prinde...[:D] Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by LoraG76
Heheee...eu mi-am gasit ginere...[:D] Diferenta de varsta e numai buna! Lora, mami de Iustina
hehehe nu se stie,maine poimaine zice ca vrea unul mai tanar,nu vezi ca asa se poarta mai nou?poate se imbarliga cu Rares al lui Laura si va incruscriti [:D][cool]haha!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreea si eu sunt curioasa sa vad cat te-ai ingrasat,eu cred ca nu mai poti de atata grasime [:D][hop] Carmen eu te astept draga mea,sa vezi ce gospodina sunt [:D],dar nu garantez ca nu iei varicela [:D] CarmenE las' ca si tu ai sa fii mandra cat de curand,nu mai e mult!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...