Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (53)


Recommended Posts

[hopsieu] Da' ce, credeati ca lipsesc eu intr-o zi asa de importanta??? [s]LA MULTI ANI, Lora![s] Sa fii sanatoasa, fericita si mai ales iubita!Sa ai o zi plina de [am] Aurorra spuneai ca ai fost la Brasov?Ceva detalii despre cazari, preturi si alte alea, poti sa-mi dai?Ca ne bate un gand de plecare pentru weekend [bis] Ellinia ma bucur ca ai rezolvat cu [audinti] si ca esti ok. Adriana baiatul meu e bine.Ieri a fost la mama ca am avut noi niste treaba, dar azi e la gradinita si dupa amiaza mergem la un gratar [cool], deci se va juca in aer liber, pana la epuizare. Ana iti trmit azi PM-ul.Foarte frumoase fetitele tale [il] Iully bine ai revenit preintre nemtence![pup]Ce vesti noi ai m pentru noi? [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"]POZE[foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Lora supeeeerrrr. Noi mai asteptam 2 sapt ca vreau sa-i fac luni ziua Casandrei la gradi. Ca m-a inebunit de la Craciun in coace ca 'e si ziua la Casanda'[bang] EftimeiC Aurrora a fost cam cu alta treaba la Brasov. Dar din cate stiu eu la pensiunile de pe langa Brasov sunt perturi de 65-75 lei/persoana/zi. Acum sper sa nu fi ridicat preturile ca e trecut de 1 Iunie. Multumesc anticipat[pup] 'Tot ceea ce ti se intampla are un scop' Ana - mami de [copil]Ecaterina-Maria si [ispita]Casandra-Petronela [url="http://s136.photobucket.com/albums/q174/o-ana/surioarele/"]Ceva poze[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=120185&whichpage=1"]nasterea in apa[/url] www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote}Emma tu nu ne mai dai vesti despre Andrei? POZE Carmen E. si Eduard-Costin (28.02.2003) [/quote] suntem bine! AM reusit sa terminam cu gaurile pentru centrala acum ne luptam cu prafu' dar suntem numai noi doi si cand face unu' treaba cand celalalt pentru ca Andrei trebuie scos afara. Uraaaa! A adormit . ma duc sa mai fac treaba! va pup! emma
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana, multumesc! Pupici la domnisoare! Mergem cu masina, insa o noapte stam in Budapesta la plecare si o noapte in Szeged la intoarcere, 3 nopti in Torino si 7 nopti la mare - asa ca drumul e calculat cu exactitate, insa mi-ar placea mult si mie sa ne vedem, acum depinde de timp...poate la intoarcere, ca nu mai e asa graba - chiar voiam sa-ti cer nr. de tel. ca nu-l mai am, nu stiu unde era scris...[bang][bang][bang]. Promit ca fac tot posibilul sa ne vedem, i-as face si Iustinei o mare bucurie ca ea inca o tine minte pe Lara, isi aminteste chiar si cum se balaceau ele dezbracate in rau asta vara... isi aminteste de cum mergeau ele la gratar, la padure, in parc...de multe ori vrea sa urcam la voi si zice: hai sa vedem, poate a venit Lala acasa... Sper sa si reusim macar pentru putin timp sa ne vedem Trimite-mi nr. pe PM, te rog. Ana, eu n-as tine-o de pe acum acasa, insa ne forteaza imprejurarile... Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa muuuuuuuuuuuuuuuuuuuulti aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaani Laaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuraaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! [bum][batetoba][bum][batetoba][cheers] Sa fii fericita, mereu iubita si sa ramai la fel de optimista, plina de viata si glumeata![pup]Sper sa fii sarbatorita asa cum meriti![pup] Cum e la 20 de ani?[:D]...ca si eu ajung acusica! [alcool] zuza...tusha de shtrumphi...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup] Banchetul e joi!...ma cam prinde tristetea ca se termina povestea asta frumoasa numita "liceu"[:(]...dar sper dupa sa fie macar la fel de bine[:D] Promit ca o sa aveti parte de muuuulte poze![:D] [pup] la copilutzii bolnaviori... zuza...tusha de shtrumphi...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...