Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (53)


Recommended Posts

Aoleu, ce ametita sunt...stand pe net era sa ard mancarea...intamplator mi-am amintit de ea....adica nici nu mi-am amintit - m-am dus dupa ceva in bucatarie si asa am vazut oala pe aragaz...[alcool][alcool][cool][zid] Ce faceti? Gata, dormiti??? Sau nici nu v-ati intors de la plimbare??? Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Saru'mana Carmen[pup].... cica maine tre sa mergem la dirigentie sa semnam un proces verbal care zice ceva de genul:"nu bautura,nu fumat,nu scandal,nu venit cu bautura in buzunar,nu parasit spatiul,la ora 1-2 e gata"....oare muzik avem voie sa ascultam?[help] am nishte emotiii[ups] zuza...tusha de shtrumphi...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Diana, numai pana la 1,2...? Cam devreme! Si unde anume aveti petrecerea? Distractie placuta! Mi se pare mie ca o puneti de o intalneala, petrecere in pijama! [:D] Eu sunt bolnava cum n-am mai fost de ani de zile, am ochii impaienjeniti, ma doare capul si ma ustura nasul ... si mai am si o falca umflata... va dati seama cum arat? [:p] Miss.... Macar bine ca Stefan se simte un pic mai bine, l-am dus ieri la doctor sa-l vada, mai are cateva puncte in gat, dar merge spre bine. E galbejit la fata si a slabit ... el care si asa era gras tare! Mi-e o mila de el, ii e si frica sa manance mititelul, ca sa nu verse [:(!]. Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005) http://www.shutterfly.com/view/pictures.jsp http://community.webshots.com/user/ellinia_c
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina, multa sanatate! Bine ca i-a mai trecut lui Stefan. Incearca sa-i dai dimineata ceva pentru imunitate, e in farmacii - propolis cu nu's mai ce...se da o lingurita pe stomacul gol, eu vreau sa-i iau Iustinei, o sa intreb o colega exact cum se cheama. Diana, distractie placuta diseara!!! (superba rochia, stii tu) Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina...asa am zis si noi...k'i cam devreme...dar cica profesorii maine tre sa vina la ore si nah...da' noi mai vedem poate mai ramanem[}:)]...la cel mai fancy-trendy-fledy restaurant de pe aici facem[:D]... Laura...mersi[pup]...ai vazut rochia???...in pozele alea in care eram eu demoralizata si obosita?[batcap]...lasa ca maine pun muuulte k sa vedeti ce [vampa] voi fi...[:D] [pup] multi...distractie placuta la petrecerea in pijamele!...daca se concretizeaza... zuza...tusha de shtrumphi...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello everybody!CRISTOS S-A INALTAT! Ce vreme de [xx(]Si eu care speram sa fac o iesire in natura [:(] Ia spuneti, care ati facut pasca, cozonac si oua rosii ca mi-e o [pofta] Mai AlexDG (sau Diana????), cum adica "nu bautura, nu fumat...si la 1-2 gata"[:-/][:-/][:-/]Pai nepotul meu a terminat a-8a si au facut sus la Gospodina (ei fiind de la tara); si la intrare au fost intampinati cu sampanie si muzica data la maxim [alcool] Nu mai spun ca s-au intins pana noaptea tarziu [alcool] Voi faceti banchetul la manastire de vi se pun astfel de conditii? Ellinia imi pare rau ca esti racita si nu te simti bine nici tu nici Stefan [pup]Multa sanatate! Lora ma inviti la masa?Ca-s tare curioasa ce afumatura ai facut [:D] Erau cumva cozonacii? Laura tu nu mai spui nimic?Ce-ti fac gemenii? Mai fetelor am si eu o intrebare?La noi in oras exista o gradinita de vara?Stiti ca sunt anumite locuri pentru copii ai caror parinti lucreaza.N-as vrea sa-l las pe Edi la mama toata vara daca eu ma angajez. [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"]POZE[foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[wow][wow][wow] Ce-am auzit eu la stiri!O fetita de 10ani de la noi e insarcinata in 4luni dupa ce a fost violata de unchiul ei de 19ani [poc], care nu recunoaste nimic.Nu a spus nimic pana nu i s-a facut rau si a fost dusa la spital.Acum medicii vor sa-i faca avort ca e prea frageda pentru a tine sarcina pana la capat. [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"]POZE[foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen...e Diana, AlexDG, Zuza...cum vrei tu:))... Pai noi avem o diriga cam cazuta din copac si speriata de bombe[xx(]... Dar ma gandesc k daca noi ne simtem bine[:D] doar n-o sa ne dea afara...[:-/] Sor'mea [Laura] si shtrumphii sunt ok...doar ca de la serviciu nu poate scrie...iar seara adoarme o data cu ei[:D]...va transmite ca-i este foarte dor de voi si promite ca azi sau maine scrie muuult... Pupi multi...am fugit k sunt in mare intarziere...[ups] zuza...tusha de shtrumphi...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Diana multumim de vesti [pup] Ne-am obisnuit cu prezenta ei si cu intepaturile la adresa Lorei[zz] Sa ai parte de o petrecere frumoasa!Dupa un pahar de "suc" se mai inmoaie [alcool] profesorii. [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"]POZE[foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

saluti fetele!!!si ADEVARAT S-A INALTAT! dau si eu un ochi pe aici,sunt ff ocupata si suparata in acelai timp ca merg tare greu treburile mele,dar asta e sper sa treaca cat mai repede ca imi ies prea multe fire albe in cap. lora,frumoase flori si aparatura e superba,sa ti traiasca sotul!!!!si asteptam o intalnire la sala ta de fitnes!!1 carmen,noi suntem bine,precum vezi ocupata ,pot sa zic f putin timp dar destul cat sa ma enervez cand vad cum merg treburile,voi ce faceti??noi am papat prin vecini azi oua rosii si pasca. va pup ca fug sa iau ceva pt o durere de cap,ca simt ca imi explodeaza,ceea ce e f rar la mine,cu durerea. carmen si stefi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...