Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fetele din Botosani (4)


Recommended Posts

Nu sunt mamica, desi imi doresc foarte mult, am pierdut o sarcina la 9 saptamani. Vreau si pe aceasta cale sa MULTUMESC cu sufletul si inima doamnei dr Maria Vantu de la Maternitatea Botosani care mi-a fost alaturi in cele mai grele momente din viata mea, efectiv mi-a salvat viata fara a primi in schimb vreo recompensa materiala. UN MARE OM, UN PROFESIONIST DE EXCEPTIE, UN MARE CARACTER, UN SUFLET CALD SI BUN si totusi sunt prea putine cuvintele pentru a descrie adevaratul caracter al acestui medic. DUMNEZEU SA VA BINECUVANTEZE DOAMNA DOCTOR!![flo][flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 94
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Unde v-ati ascuns fetelor???????[alcool] La dr. Onofriescu am fost in maternitate si dupa cum spuneam nu m-a costat nimic. Pe mine de la BT m-au trimis pentru operatie de fibrom...dar...nici vorba...am 2 fibroame f mici, nici macar cat o unghie care pot fi tratate medicamentos...in schimb durerile mele cumplite de burta sunt cauzate de o mare infectie la dansa si o infectie urinara inalta [q] Ma internez azi la Bt sa fac toate analizele (la recomandarea lui) si ii trimit rezultatele pe mail si stabilim ce facem mai departe... Din pacate nu sunt mamica....pe 10 noiembrie 2008 am pierdut o sarcina cu gemeni la 16 saptamani....[bang][q] A FOST GROAZNIC>>>>fara ajutorul psihologului nu cred ca as fi reusit sa depasesc cat de cat acele momente dramatice... Dar viata merge inainte...si sper din suflet ca Sf Mucenic Ciprian si Fecioara Iustina la care ma rog zilnic ma vor ajuta sa fiu si eu[gravired] Vroaim sa va spun ca la Bt am UN SUPER MEDIC...O DOCTORITA DE NOTA 10 care mi-a salvat viata...la chiuretaj am facut stop cardio-respirator[zid] Nu voi reusi niciodata sa-i multumesc pentru tot ce a facut pt mine DOAMNEI DR MARIA VANTU!![i]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[q][q][q] SUNT ASA DE TRISTA FETELOR!!! In maternitate am cunoscut o mamica cu 9 copii....[bibe][flo] O femeie de aur, foarte curata si ingrijita in ciuda saraciei in care traieste.... Acum am vb cu dr si are cancer [q][q][q] nu inteleg de ce vrea sa o mai opereze....[bang] CE VOR FACE BIETII COPILASI??? CEL MIC INCA NU ARE 2 ani...mama abia a implinit 40....CE CRUDA E VIATA!!!! Tatal i-a parasit ca are nevoie de femeie ....nu de canceroasa.... Ieri i-am dus o groaza de haine....jucarii pt cei mici (COPILASHII NU AU AVUT NICIODATA JUCARII)....mancare... Maine merg din nou la ea...nici nu stiu ce sa-i spun.... Oare cum pot sa o ajut????? OF OF OF
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...
  • 12 years later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...