Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fetele din Botosani (4)


Recommended Posts

[hopsieu] dupa cum am promis , am revenit alayna , mama, dar ce cauti tu la germanika ???? dupa cum zice si ina , daca tu ai un an jumate de germania , inseamna ca de atunci n-am intrat nici eu [asia] hanako , nu mai e cred , pe forumul asta , ca a facut altul "japonica" si toate fetele sa-u mutat acolo , dai cu pusca si nu mai vezi vreo japonika pe aici , asa am auzit , ca eu nu am mai intrat , pana sa primesc mes. tau [flo][pup] mony, nu pot sa vad pozele tale [q] mai stii poate ne cunoastem mai am si eu o batosaneanca aproape de mine , sper s-o onving sa intre si ea [:)] despre noi sunt cam multe de spus , dar nu prea am timp acum , asa in mare ,,,,,hiro e ditamai flacaul , pe 4 aprilie incepe scoala , si suntem cam ocupati cu tot felul de intruniri si serbari , pe 22 martie e serbarea de sfarsit la gradi , o sa pun si poze dar sa vad daca ma mai descurc [:p] i rest , eu,,,,,ca de obicei , cu munca si acasa , incerc sa fac si eu un bebe , dar nu vrea sa iasa , se pare ca sunt slabe sanse sa mai raman insarcinata , mai stii,,,,,poate intru la menopauza [:-)))][:-)))][:-)))] ina , felitari pt. bebe , mi-ai luat-o inainte a ????!!!!!![:D] sarcina usoara si un bebe sanatos [bebic] ioana , tu ce mai faci????? scuze ca nici nu m-am uitat pe lista cam cine mai era , pe cele care erau active mereu le tin minte , intreb si de sanatate pe cine imi mai aduc aminte [zz] va doresc o zi buna , si va pup dulce [pup] ***grupul fetelor fantastice***
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 94
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Nanami[flo],chiar imi era dor de tine,ai mai fost in tzara sau cand vii? Eu sunt de un an jumate in Germanika,m-am casatorit,muncim intr-un restaurant libanez al familiei si tot asa M-am acomodat destul de greu,nu-mi place pe-aici [bang] ..dar ce sa fac? Tu mai tii legatura cu Hanako?Daca da,sa-i transmiti salutari.Ea ce mai face?E bine?Parca mai are un bb [bb],nu? Celelalte fete unde-ati disparut? Heleeeuuuuuuuuuuuuuuuu Coffee should be black as the devil,hot as hell,pure as an angel,sweet as love
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nanami am sa pun niste poze ca de fapt nu mai era albumul public.cine stie poate ne cunoastem din cate am citit in cap trecute pe hanako sigur o stiu daca nu personal atunci din vedere sigur ca si eu tot la lps am invatat si ea e doar cu un an mai mare ca mine fetelor pupici si mai treceti pe aici ca e cam pustiu [url="http://picasaweb.google.com/mookie83/200803A0/Poze"]emilia[/url] http://picasaweb.google.com/mookie83/200803A0
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna [flo] cu hanako nu mai tin legatura , am auzit ca a pierdut sarcina [q] alayna casa de piatra si fericire [flo] pe cand bebele ??? moni am vazut pozele , nu mi se pare a -mi cunoscuta , oricum cred ca esti mai mica ca mine cu cativa anisori buni , eu am facut la pedagogic la filo , am terminat in '95 , iti dai seama de ja sunt baba , am trecut de 30 un pic [;)] dar ce scumpete de fata ai !!!!! ptiu...sa nu se deoache , frumoasa foc , sa-ti traiasca , sa fie sanatoasa [dual] va las , ca plec la munca mai vb , va pup pe toate [dual] ***grupul fetelor fantastice***
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nanami[flo],imi pare sincer de Hanako,ca a pierdut sarcina,i-am trimis si ei mesaj sa vina aici la noi,dar n-am primit nici un rapuns [:(],sa fie chiar asa suparata pe noi? Eu de bebe [bb] mai astept,1-2 ani,mai avem cate ceva de facut.oricum sotul meu are in plan vreo 5 copii [soc](si ei sunt multi in familie) ...eu sa fiu sanatoasa acum [:D] Dar tu?Cum sta treaba?Aveti planuri parca,nu? [pathot] Cand vii in tzara sau inca nu ti-ai facut planuri de viitor Moni-k [flo], ti-am vazut si eu o poza,semeni cu cineva,dar nu stiu cu cine,nu stiu de unde sa te iau,unde ai zis ca ai terminat?La ce liceu? Ai o fataaaa,pfoaaa,sa-ti traiasca,e o scumpete ,frumoasa si bolfoasa ,exact cum imi place mie [m-a] Ce mai e nou prin BT?Cum e vremea pe acolo,ca aici ploua si e frig Ia vedeti voi doua poate va incuscriti (baiatul Nanamei) [japan] + fata Moni-kei [zana] ,macar sa ne facem neamuri pe aici[:p] Unde e Ioanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Coffee should be black as the devil,hot as hell,pure as an angel,sweet as love
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aici sint[:D]. mony, v-am admirat in poze[il]. Nu te cunosc - dar esti si mult mai tinara; eu sint si mai baba decit nanami[:D]. alayna, casa de piatra si succes cu cei... n copii[:D]. Hanako[flo]. Ina, sarcina usoara in continuare! Weekend placut fetelor! Ioana, mama [url="http://s193.photobucket.com/albums/z160/pioana/ZZ%20Ioana%2003%20MirunaSiSmaranda/?action=view¤t=IMG_6568_r1.jpg"]Mirunei si a Smarandei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Ioana75
Aici sint[:D]. alayna, casa de piatra si succes cu cei... n copii[:D].
Mersi Ioana,te pup Da' tu chiar ci mai faci?Nu pra vrei vrei sa ne scrii..cine te-a supalat?[V] Ce-ti mai fac fetele? Coffee should be black as the devil,hot as hell,pure as an angel,sweet as love
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alayna, o sa vezi si tu cind o sa ai 2 copii cit timp o sa ai de stat pe forum[:D]. Eu ce sa fac, cu copiii si cu serviciul, nu mai am timp de altceva. Mai merg la aerobic din cind in cind[:)]. Ioana, mama [url="http://s193.photobucket.com/albums/z160/pioana/ZZ%20Ioana%2003%20MirunaSiSmaranda/?action=view¤t=IMG_6568_r1.jpg"]Mirunei si a Smarandei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nanami multumesc da este o diverenta de vro 6 ani intre noi da nu-i bai multi ani inainte si sa fii sanatoasa ca pana ai sa fii chiar baba mai ai mai aiurea e sa te simti baba asa ca mine ca de la stres si oboseala parca as avea si eu vro 30 alayna mersi da e o bolfoasa ca ma rupe la brate am invatat la sportiv in botosani vremea e la fel aiurea frig si azi a plouat un pic si vant mare .abia astept sa se incalzeasca iar noutati nu stiu ce sa-ti zic orasul e varza cu bordurile care se pun si strazile care se asfalteaza trotuarele care vor sa le faca sa puna dale ioana [flo][flo] va pup [url="http://picasaweb.google.ro/mookie83/Poze"]emilia 9.05.2007[/url] http://picasaweb.google.ro/mookie83
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va pup si va doresc un wek-end placut ! Ioana,te cred ca nu e timp cand ai 2 copii,cred ca nu e timp cand e si 1 copil,nu[ups]?Pupici la fete si tie o saptamana usoara si frumoasa Moni-k,sigur nu te stiu de pe la liceu,eu am terminat la pedagogic si sunt si eu baba,nu asa tanara ca tine..dar sigur te stiu de undeva..stii si tu cum e orasul [:D],mic si se stie lumea intre ei Mai sunt covrigii [pofta]aia buni pe Unirii?Cand am fost ultima oara in Botosani nu mai erau,parca se renova sau a fost vandut spatiul,nu stiu Daca vin parintii de Paste la mine,sa-mi aduca cativa,de pofta[pofta] Va pup si va doresc un wek-end placut ! Coffee should be black as the devil,hot as hell,pure as an angel,sweet as love
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...