Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fetele din Botosani (4)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 94
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

hellooooo fetelor , nu prea am timp de stat la barfa acum , ca e 12 jumate noaptea la mine , sunt intr-o activitate de numa , sambata am serbare la gradi ( de finish) , si ma dau cu capu' de pereti ca n-am cu ce ma imbraca , in sfarsit am gasit ceva , ce am din romanika de acum 3 ani , ca daca vedeti ce au astia aici,,,,,,muriti [bang] eu nu ma imbrac cu asa ceva , iar pt, serbare de deschire la scoala vreau sa comand ceva dintr-o revista , ca ,,,,ca sa iau doua nu-mi convine , ca atat ce le imbrac si gata , nu se merita , off.... o sa arat ca dracu , dar asta e [:D] in rest totul e ok , e asa frumos la noi , a venit primavara va pup pe toate si sper sa mai vb. curand pe yahoo nu mai pot pune poze , sa-mi spuneti si mie cum s afac , dar mai pe inteles ca eu is batuta in cap rau [bang][:D] pup , noapte buna [dual] ***grupul fetelor fantastice***
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua fetele,ce mai faceti? Nanami,dupa cate am inteles,serbarea la gradinita a fost sambata,te astept sa vii sa ne povestesti cum a fost Iar pentru deschiderea anului scolar ...merita sa-ti iei ceva nou,sa fii 'faina in poze' [foto]sa ai amintire si sa ne arati si noua cum a fost Daca ai sa gasesti ceva de cumparat si nu e foarte scump,de sa-ti vina sa plangi,sfatul meu e sa cumperi [^],e adevarat ca o sa porti doar cateva ore,dar fii sigura ca, candva o sa se iveasca alta ocazie si IAR [:0] o sa ai nevoie de ceva nou ,frumos si elegant Cand se va petrece evenimentul?[:D] Moni-k,eu nu mai pun poze pe net,poate o sa ne vedem LIVE [ups] Coffee should be black as the devil,hot as hell,pure as an angel,sweet as love
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut nu, alayna , serbarea e sambata asta , pe 22 , iar cea la scoala e pe 4 aprilie , pai normal ca o sa-mi iau ceva nou , problema este ca nu imi plac mie hainele astea elegante ale lor , lor le sta bine , dar noua......[bang] a ras si al meu de mine , can d am pus un costum pe mine intr0un magazin , sunt urate , de zici ca e pt. babe , nu au ceva vioi, frumos , sexi , elegant , si la culori e jale,,,,,,numai negru, gri , bleu , bej , si alb , mie- mi-ar place un albastru frmos , un visiniu, sau rosu , un mov , un verde incgis , nooooooo,,,,nika bre, mor de draci ,[bang] dar n-o sa am ce face si va trebui sa iau ceva asa ca doar n-o sa ma duc in blugi [:D] o sa aleg pe negru , stai asa , sa vezi ce fusteeeee[bang][bang][bang], valeleuuuuu,,,,,, incer sa ma descurc , pe 30 plec la cump. la umblat pe ici pe colo , ca nu am timp pana atunci , am ramas ca de obicei pe ultima suta de m. asta e voi ce mai faceti???? sunteti bine ??? la noi ploua si e tare urat , numa bine de stat in casa la caldurica [alcool] va pup pe toate si revin in weekend cu amanunte si poze , daca o sa ma descurc , daca urlu si eu eici [:p] pup[pup] ***grupul fetelor fantastice***
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nanami spor la cumparaturi si sper sa-ti gasesti ceva frumos si care sa-ti placa si la noi e frig si urat e aiurea de tot eu maine ma mut si am o groaza de treburi.lucruri de impachetat de asezat curatenie abia astept sa termin alayna cum asa ? vii in tara? v-am pupat [url="http://picasaweb.google.ro/mookie83/Poze"]emilia 9.05.2007[/url] http://picasaweb.google.com/home
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mony-k[flo]. Spor cu mutatul, sa va fie de bine noua casa[:)]. nanami, succes la serbare, sa gasesti ceva frumos de imbracat[:)]. alayna[hia]. Miine e ultima zi la actualul job, saptamina viitoare am niste cursuri, asa ca va [pup] pentru o saptamina[:)]. Ioana, mama [url="http://s193.photobucket.com/albums/z160/pioana/ZZ%20Ioana%2003%20MirunaSiSmaranda/?action=view¤t=IMG_6568_r1.jpg"]Mirunei si a Smarandei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele,ce mai faceti?Pe unde sunteti? Eu tocmai sunt gata sa fac niste cornulete cu rahatel,dar inainte de a ma apuca de invartit aluatul,am zis sa mai dau o tura pe la voi Zilele trecute a nins aici,e rece,saptamana viitoare ma mut in alt apartament si am o multime de facut,nici nu stiu pe ce sa pun mana Nanami,ce mare ti-a crescut flacaul..aoleu,ptiu ptiu sa nu fie de deochi,dar tu...te-ai schimbat,arati super,pe bune,de sa nu te recunosc si acum stau in dubii daca esti tu sau nu..in poza cu grupul,adika copkilashi si parinti,te-am zarit din prima [il] Coffee should be black as the devil,hot as hell,pure as an angel,sweet as love [cafea]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

helloooo alayna , eu sunt , chiar asa de tare m-am schimbat , sper ca in bine [;)] daaaaa,,,,hiro e mare , si obraznic foc [bang], nu e zi de la dumnezeu sa n-o ia peste cap , e asa de ,,,,,acum raspunde , mai le si minte , si ca de obicei , in viteza melcului , sper sa fie doar o perioada de-a copiilor ca de sapt viitoare cand incepe sc. o iau razna , daca nu se misca mai repede , dim. e tare greu , cum o sa ma trezesc eu oare , ca sunt tare lenesa dim. iar el la 7 si 20 tre sa iasa din casa , vai de mine [bang] va pup si we placut [dual] ***grupul fetelor fantastice*** [url="http://community.webshots.com/album/562876846vaofsC"]HIRO[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...