Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fetele din Botosani (4)


Recommended Posts

La multi ani fetelor Se pare ca nimeni nu a mai venit pe aici anul acesta (2009) De sarbatori am fost acasa,nu facusem nici jumatate din ceea ce mi-am propus [:D] Fie ca eram in vizita,restaurant sau cumparaturi,n-am intalnit oameni relaxati,doar ffff putini,mi se pareau ca erau toti in stres,obositi,nervosi,mai ales in magazine toti fffffff nepoliticosiiiiiiii etc Voi ce faceti,cum sunteti? Coffee should be black as the devil,hot as hell,pure as an angel,sweet as love [cafea]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 94
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

alayna, mi-ar fi placut sa ne vedem. Mai ales ca am stat 2 saptamini (fata cea mica a facut varicela si s-au dus pe apa Simbetei toate planurile de Revelion[:)]). Poate ne laudam aici pe forum data viitoare cind mergem in Botosani, sa facem o plimbare pe Unirii[:p]. Ioana, mama [url="http://s193.photobucket.com/albums/z160/pioana/ZZ%20Ioana%2003%20MirunaSiSmaranda/?action=view¤t=IMG_6568_r1.jpg"]Mirunei si a Smarandei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau pentru fetita ta SI la mine a fost mai rau,de Ajun a murit bunicul meu si a fost inmormantat a treia zi de Craciun,deci iti dai seama cum a fost Bineinteles ca am avut un pic de timp si am iesit,am fost prin Bt,vreo 2 zile la Campulung,ca aveam rezervari din septembrie Eu nu stiu cand ajung,poate la Craciunul viitor [alcool] Coffee should be black as the devil,hot as hell,pure as an angel,sweet as love [cafea]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
Sal'tare fetelor! Long time no see... imi pare rau de absenta mea, dar dupa ce am inceput serviciul am fost atat de solicitata si am uitat complet de forum pentru o perioada. Am fost si noi in Romania anul trecut, am stat o luna jumate, Lisu s-a simtit minunat. 2 saptamani am stat in Botosani, era innebunita de pietonal si de toneta de inghetata, de covrigi, de mormolocii din lacul Eminescu, de terenul de joaca de la Tratoria (sper ca n-am gresit numele), de ouale kinder pe care le primea cu generozitate de la toti cunoscutii, de plimbarea cu caruta la tara, de culesul prunelor direct din copac, prinsul mustelor ("gazu") si multe altele... . Am fost si pe la munte, la Breaza si la Sucevita unde ne-am distrat super. Ce sa zic a fost o experienta foarte faina pentru noi toti, ca urmare m-am hotarat sa o trimit anul asta iarasi in Romania. Va pleca pe 27 mai, va sta o luna cu mamaie (soacra) la Bucuresti si o luna jumate cu bunica (mama) la Botosani. Noi nu mergem, din pacate nu avem destule zile de vacanta, asa ca se va distra doar cu bunicii. Va [pup] si sper sa ne re-auzim curand! Oana, mami de Lisa Maria (24 August 2006) [url="http://picasaweb.google.com/lisamariachirita2/"]Noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Wow Oana,ma bucur ca fetitei tale ii place in Romania,cat are ea acum?parca 2 ani?.....sau mai mult ... Mititica este in rom sau te-ai razgandit intre timp? De ce toneta de inghetata zici tu in BT ca mie mi-a scapat [q] Coffee should be black as the devil,hot as hell,pure as an angel,sweet as love [cafea]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...