Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fetele din Botosani (4)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 94
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Oana, ma bucur ca Lisu s-a simtit bine anul trecut in Romania. Acum e la bunici; in curand trimit si eu copiii la Botosani la parintii mei, cred ca fetele noastre se vor intalni la groapa cu nisip de pe pietonal[:)]. Tie cum ti s-a parut Romania?[:D] alayna, cred ca e vorba de toneta de inghetata care e intre cofetarie si biserica[:)]. ellaecko, nu stiu sa te ajut, dar poate citeste o fata care stie doctorii din Botosani. Ioana, mama [url="http://s193.photobucket.com/albums/z160/pioana/ZZ%20Ioana%2003%20MirunaSiSmaranda/?action=view¤t=IMG_6568_r1.jpg"]Mirunei si a Smarandei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele scuze ca dau buzna.Am nevoie de o informatie.Stiti cumva vreo firma de transport care asigura insotitor pentru copii? Eu sunt din Timisoara,prietenul meu e din Botosani dar sta aici si ne-am gandit in vacanta sa o luam pe surioara lui un pic la noi.Problema e ca e mititica clasa a2a el nu isi poate lua concediu sa mearga dupa ea,parintii nici atat si nu stim cum sa ajunga ea aici... Aveti vreo idee?Excludem avion pentru ca ii este frica... O seara buna.[flo] deya
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
Cam putine mamici din Botosani! Sa ne fie, oare, rusine ca suntem din zona Moldovei? Mie nu imi este! Insa aveam nevoie de ceva sfaturi de la mamici care sunt mai aproape de mine si au avut de-a face cu doctorii din Botosani! Sunt insarcinata in luna a noua si ma interesau sumele care se mai dau la o cezariana! Voi ce spuneti?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 8 months later...
Mai incerc si eu sa aduc subiectul pe prima pagina, desi abia acum l-am descoperit..de cand va caut!!! Asa mi-as dori o intalneala cu mamici, ca tot singurica prin parc...[q] -------------------------------------------- [testoasa] [url="http://picasaweb.google.com/catalina.po"] Rares-Costin[/url] : 4 oct 2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...