Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (66)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by herra ne vedem maine la cafea! o face cine se trezeste prima. :)
... sau cine nici nu apuca sa mai doarma pana dimineata... adica moi... deci aveti cafeluta, ceai si ness fierbinte pe cand va treziti! Noapte buna! [url="http://community.webshots.com/user/ralnied1"]Foto Ralu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Good morning, ladies! Azi, asa cum se anticipa, se circula infernal. Am venit la serviciu (Copou) de acasa (langa Palat), prin satul Carlig[alcool]. Am intarziat doar 2 minute. Daca as fi venit pe drumul "clasic": A.Panu, Tg.Cucu, Sararie, ajungeam ... maine. Ma gandesc cu groaza ca atunci cand ies de la examen (am unul azi la 5 la management) e vanzoleala in toi in fata Palatului, unde probabil vor intrerupe circulatia. Sotul zice ca deseara, daca e blocata circulatia la Palat, incercam varianta prin Letcani[:D]. S-aveti o zi usoara si placuta si, nu-i asa, [cor]Hai sa dam mana cu mana... cristina d. [url="http://www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1"]Motaneii mei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata si multumim de cafea....eu fac un supliment acum. Mai , la Matei la gradi din 21 copii sunt prezenti 9 printre care si el si intr-adevar am o vecina si cu fetita ei...sunt gripate urat...fetita e colega cu Matei, de duminica a facut febra si inca nu merge la gradi. Eu lui Matei si lui Octavian si mie...ne administram tinctura de propolis...vad ca mie imi face bine, ca am mai scapat de tusea aceea urata(si bineinteles ca n-am mai ajuns la medic), si baietii sunt ok, am avut oarece retineri caci e totusi alcool, dar 5 picaturi, impreuna cu miere, nu e chiar asa mult. Va salut si sa aveti o zi frumoasa, Gabriela si baietii[dual]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata si de la noi! Apropo de ce zicea Carmen, mai e o zi de circulatie naspa in Iasi, ziua de 22 sept,ziua circulatiei fara masini, din fericire am vazut ca a mai scazut din entuziasm in ultima vreme.Cand statea in PRos nu puteam sa mergem spre Nicolina (sa ajungem la serv la Miroslava) si faceam tot felul de alambicaturi ca sa ajungem in timp. Chiar ca Doamne fereste de gripa, ca eu si asa am un stagiu de 7 saptamani de raceala, traheo-bronsita, tuse si toate alea+copilu' imi tuseste si e pe al 2 fel de tratament. aime si [:)] Vladimir
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...