Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (34)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neata. viki, bine venita cafeaua. ai mai multa sper...necesit [:D] am dormit cam aiurea azi noapte si azi am si o zi mai greuta la birou. cris, cum e la munca? ce face bb? missy, regret prin ce treci. dar sa speram k perioada asta va trece curind. cred ca fiecare dintre noi avem perioade asa. mai grave sau mai putin.. insa trebuie sa ne mentinem calmul si sa trecem cu bine peste ele.. gata...plec catre birou. va urez o zi minunata! [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata. am onorea sa va servesc eu [cafea] in dimineata asta o zi minunata sa aveti k maine-i vineri si incepe week end-ul [:D] eu am pus deja o masina la spalat..le intind eu cand vin...am facut putina ordine..tare vrenicuta mi-s in dimineata asta. viki, nu te-am mai vazut pe gtalk. am [fuga] [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetele. Am promis ca revin cand e soare si pe strada mea. E soare, gata cu vestile triste, lumea isi revine incet dar sigur, pare sa mearga toata inspre bine. Harnica mai esti mai Mire asa cu noaptea in cap. Multamim de cafea (desi eu nu beau, nu-mi place gustul dak ati auzit asa ceva) cand aveti timp sa-mi ziceti si mie cum ii cu gtalk ala, ca vad si io ceva in stanga la mail, dar habar n-am ce-i de facut. va pup www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...