Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (34)


Recommended Posts

Buna dimineata! Va astept la [cafea]. Mire, am absentat eu si ati revenit voi, tot e ceva, aveam impresia ca vorbesc singura[:D]. Sunt in lipsa totala de chef, inspiratie, voie buna etc. Asa ca [fuga] sa nu va molipsesc si pe voi[;)], nu inainte de a imparti [pup] in dreapta si-n stanga[:D]. O zi buna sa aveti! Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata! Azi noapte Sofia a tusit iar si sunt treaza de la 3.Am mai adormit jumate de ora pana s0a trezit la 7.II curge iar nasul tare, cand stranuta trebuie sa fiu cu batista langa ea, asa ca am preferat sa o tin acasa azi si sa ma duc cu ea la doctorita. O saptamana a fost ok, iar acum o luam iar de la capat. Sper sa nu fie nimic complicat si de maine sa o pot duce din nou la cresa. Ar fi trebuit sa ma duc si la firma ca sa vad despre de post e vb pana la urma, dar l-am rugat sa imi trimita detaliile postului pe mail dac se poate. Nu pot sa dau un raspuns pt un post pe care nu il cunos. Plus ca este la Baneasa. [bang] Sunt zombi! sa aveti o saptamana frumoasa![pup]tuturor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele si de la mine,dupa lungi absente. Am avut calculatorul la reparat ,cel de la servici si acasa nu am avut net cateza zile.[xx(][xx(][xx(] Sunt bine,saptanama viitoare ma duc pe la doctor la gineco,sa vedem ce gaseste pe acolo si sa vedem ce imi va da pt.dereglare hormonala. Cris cum te mai simti? Te tuc dulce[pup][pup]. Sambata boteaza sora mea baietelul,deabea astept sa-l vad in apa.Mie asa de mila de el saracutul,cand ma gandesc ca il baga in apa aia asa rece.OFFFF Am fugit la treaba[fuga] Va pupacesc pe toate [pup][pup][pup][pup][pup][grup] annes Secretele si amintirile unei femei sunt un ocean fara fund,in care nu le vei gasi niciodata !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am acceptat postul pentru ca e ok ca salariu si imi deconteaza si abonamentele Ratb si metrou. E doar pentru 2 luni la Baneasa si apoi spera sa se faca loc la sediu.daca nu mai vedem pentru ca sunt pe cale sa semneze 2 contracte. Se pare ca seful meu e ok dupa spusele unei colege.Acum sunt asistenta manger si nu traducator pentru ca nu voi face asta in principal.Incep serviciul de luni, asa ca urati-mi bafta. Sofia e mai bine desi tot mai tuseste si ii mai curge nasul. de maine o voi duce la cresa, si ma oi duce in inspectie pe santier ca sa vad unde voi munci.Fiid gata de predare mai sunt in jur de 10 persoane.Nu cred ca voi avea mess acolo,asa ca ramane sa mai intru dupa 8 seara daca voi mai avea puterea. [pup] tuturor! O saptamana execelenta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

VA dau eu o cafeluta ca sa va treziti! Si suc de portocale pentru gravidute!sau compot de ananas! Azi e prima zi cand o las pana la 8 seara. Sper sa fie OkIn sfarait azi noapte a dormit foarte bine, desi a adormit la 12 ca somnul de dupa amiaza a fost de la 18 la 20[ups] ma duc in recunoastere la Baneasa sper sa fie ok. Acum asta e! Am acceptat jobul trebuie sa joc acum.Sotul a zis ca ar putea cu putin noroc sa puna 500 euro deoparte ceea ce ar fi ceva. Poate reusesc sa mai strang si eu ceva, trebuie sa ne sacrificam, nu avem ce sa facem.Daca nu o facem noi, atunci cine? In seara asta vb pe mess. de-abia astept! Mi-a promis cade Pasti va fi cu noi, va dati seama cum stau acum, ma gandesc numai la asta![:D] [pup] tuturor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...