Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (34)


Recommended Posts

Missy, cred ca toate avem momente de-astea, cand trebuie sa ne "racorim", strangem in noi cat se poate, dar la un moment dat facem Poc. Asa ca iti trimit multi [pup] sa te linistesti. Eu n-am stare, am facut o parte din bagajelul de spital, maine dim. merg la epilat si pedichiura, dupa-masa merg cu fetele din Rahova si copii aferenti la circ. Si gata si wk asta[bang]. Va doresc o seara placuta, si o duminica si mai placuta, in cazul in care nu am timp sa beau cafeaua cu voi. [pup][pup][pup] Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Sa va zic vestile bune sau rele? Incep cu cele rele:mama soacra care e in Italia a fost operata de urgenta si i-au extirpat o tumoare de pe intestinul gros.A fost trimisa o proba la lab.ca sa se vada daca e maligna sau nu.Are dureri crunte, din cate imi spunea sotul.Noroc ca e acolo ca sa mai aiba grija de ea si sa se duca la spital.Eu sunt cu moralul la limita.Numai de asta nu mai aveam parte. In 2-3 saptamani revin in tara si cred ca o va aduce la noi. Stiu ce inseamna operatia asta.bunicul meu a murit de cancer la colon.Of, nici nu vreau sa ma gandesc la ce ne asteapta.Partea proasta e ca numai pe Petrica il intereseaza soarta ei. In rest se cam detaseaza.Si partea si mai proasta e ca nu are bani stransi, ca i-a impartit la copii. Noroc ca ma intorc la seviciu.Va fi o perioada crunta, dar trebuie sa fiu tare! Viata in Italia nu este ceea ce pare din afara. Nu a facut dus de o saptamana ca nu are unde, mananca doar paine cu mandarine in cel mai fericit caz, merge 8 km cu bicicleta pana la locul de munca adica 16 dus intors si sta 12 ore in picioare, cu pauza de masa la 16.30.Ma doare sufletul si mi-e inima stransa in fiecare minut.Sper insa sa se intoarca cu bine. Nu conteaza banii pana la urma, important este sa fie el sanatos si sa fim impreuna. Decat chinuiala asta, mai bine nu.Avea o fata cand a vazut-o pe Sofia in seara asta...Scuzati-ma ca va povestesc durerile mele, dar trebuie sa ma descarc undeva.Voi sunteti prietenele mele nevazute, desi am reusit performanta sa ma vad cu Mirela azi. Asta e vestea buna!Multumesc mult Mirela de vizita!Sper sa ne mai vedem.Multumesc ca ai avut rabdare cu Sofia, sper ca nu te doare capul de la galagie... Mi-e somn, dar nu pot dormi!haide cine imi canta ceva? Noapte buna tuturor! Va pup!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Va ofer o cafea aburinda si suc de portocale!Si un pupic de la Sofia! Am mare noroc cu ea ma aduce pe linia de plutire. De maine incep si serviciul si poate voi reusi sa ma mai detasez. Va fi bine! Am incredere in Dumnezeu ca nu ne va lasa acum. [pup]tuturor! Sa aveti o duminica minunata si un inceput de saptamana usor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. Geo, multam fain de cafea. Sunt alaturi de tine, daca te pot ajuta cu ceva, nu ezita sa ma anunti. Esti o femeie puternica[pup][flo]. Am reusit sa racesc, nu stiu cum[bang], ma durea gatul de cateva zile, iar de dim. tusesc mai ceva ca un magar[xx(]. Fac un drum la Plafar si-mi trece. Sper. Va las sa savurati cafeluta lui Geo, trebuie sa [fuga] la coafor. Multi [pup] si o duminica placuta in continuare. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata. ce cafea buna [pofta] geo, multumesc si eu de primire. sper sa ne sincronizam pt schimbul de poze. dupa ce am plecat..am ajuns pana la urma la prietena mea...apoi am fost la pui de urs sa mancam bulz si apoi am plecat la...ploiesti. (stii discutia de la telefon). am mers pana la ploiesti si ne-am intors. ningea atat de frumos azi noapte pe DN1...cu niste fulgi imensi viki, m-ai facut sa rad. drumul la plafar e in loc de reteta? [:D] distractie placuta la circ eu fac piftie..si pe la 3-4 am musafiri. cam atatica...desptre mine pupici si o zi buna! [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, eram in trecere si mi-am spus sa va zuic vreo dou despre mine. in primul rind vreau sa-i cint ceva pt Geo ....mmmm, I will survive, e bine??????? mmmmmmmmm, cint pina imi ordoni sa tac. felicitari pt noul job si multa putere iti doresc . Cris , sa-ti traisca coiosul , sa se faca mare la mami in burtica sa fie sanatos , si cind o veni pe lume sa fie si mincacios si cuminte ( adica saa doarma noaptea) si sa nu se imbolnaveasca io is bine , mai multa[grasa] decit ar trebui ,bb bine sanatos dar si fitzos.[;)] Raportez ca deacu voi shade mai mult pe forum ca am luat decizia sa stau totusi acasa( am avut 2 sapt de cosmar, care m-auobosit foarte tare) asa ca am predat toate lucrarile la personalul din subordine si de maine stau acasa. pina atunci va [pup] dulce pe toate . [pup][pup][pup][pup]
Giani [zz] ,.... [gravi]37+ [baietel] ca am dovada [url="http://bd.lilypie.com/Knvip3.png"][hop]AMR 3 saptaminisioare ?????[hop][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la fete a dat necazul in raci? serios, ma intristez din ce citesc pe aici. GEO[flo] alaturi de tine Giani, odihneste-te, odihneste-te, odihneste-te. ai nevoie de energie, buna decizia de a sta casa ultimele sapt. Vicky, am pierdut faza cu spitalu, tu te duci in spital sau ...? cris, tu si bebe tari si mari? va mai zic si eu o pove de thriller? incerc cat mai scurt: ieri, duminica, spre seara plec in graba mare cu ambele fete, in papuci de casa si ce aveam pe noi, la maica-mea, la noi miros puternic de ... nu stiam ce. ramane sot, suna la urgente, cheama gazul, verificari etc, ma suna: hai acasa, totul e ok, se pare ca cineva a aruncat ceva petrol in canalizare si nici urma de gaz, doar nesimtiti abuzand canalizarea. ok zic, da drumul iar la centrala, aeriseste casa si vin. dupa o ora, plec de la maica-mea, sun sa-mi deschida poarta. un mobil inchis, pe altul nu raspunde, sun matusa din dotare (care v-am mai zis locuieste cu noi), care normal, doar e thriller, nu raspunde. intru pe strada butonand telefonu sa sun pe fix, alexia din spate: ce-s luminile alea albastre. normal, imi dau seama ca e salvarea, apoi vad masina politiei la noi in poarta, din spate vin in viteza masina de pompieri, strada plina de lume, toti in fata casei noastre. nu intru in amanunte sa va explic starile prin care am trecut, ce am gandit ce n-am gandit, cum am condus, cum am parcat masina, cum pompierii nu aveau loc de mine ... paranteza: in spatele casei noastre se face o straduta unde sunt vreo 15 case, cea mai noua casa fiind construita acum 3 ani pe un loc vandut de noi din gradina noastra. inchis paranteza. ma dau jos, urlu la primul vecin: CE E? ala imi zice: arde la voi in gradina. eu pauza tehnica, cu o zi inainte al meu sot a adus un buz si l-a parcat in gradina, nu mai intelegeam nimic, logic. mai urlu o data: unde arde? primesc explicatie la fel de scurt: la aia de la voi din gradina. ma intorc in masina si mai derutata, intre timp iasa matuse-mea din casa urland: unde-s fetele? alexia urla in masina ingrozita, maia tacea, eu pluteam. in cele din urma aflu ca a luat foc acoperisul celor care au casa in fosta noastra gradina din cauza hornului de la semineu. chiar nu mai intru in amanunte de aici, decat ca toata lumea e bine, proprietara e gravida in luna a 4-a sarcina cu probleme, mai are rost sa zic ca e rac? asa ca fapt divers. toata lumea e bine, acoperisul are o gaura de vreo 2 metri patrati, traiasca sotul ei care s-a urcat rapid pe acoperis cu furtunul de gradina si sotul meu care s-a urcat cu el si inca vreo 2 vecini saritori. si de ce nu, pompierii care nu au intarziat decat 25 de minute. de continui sa va tin asa in povesti sumbre cu prieteni si persoane din jurul meu, cred ca ma dati afara din club. haz de necaz, asta incercam eu de fapt. pe bune, sa pretuim sanatatea, restul e ... nu mai am cuvinte. va pup, sunt rupta de somn www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara la voi dragelor!!! Azi am trebaluit prin casa , am facut-o gigea, si eu nu mai poci di schinare. Mire , voi naste la Filantropia ,peste putin timp . Cris ce mai face baiatul???? Geo cum e la minca???, ce face Sofia?? Missy, [pup] as vrea sa ma odihnesc , dar ...... of ce patanie si la tine. va pup [pup] pe toate si atat va spun , slabutza miscare , or fi inghetate apele ????[pup]
Giani [zz] ,.... [gravi]37+ [baietel] ca am dovada
[url="http://bd.lilypie.com/Knvip3.png"][hop]AMR 3 saptaminisioare ?????[hop][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
  • Adaugă...