Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (34)


Recommended Posts

Vicki multa sanatate tie si lui Dani. Cristina sarcina usoara in continuare. Giani de acum iti urez nastere usoara si un bebe sanatos. Azi am fost la 13 sa imi fac analizele pt medicina muncii.Am facut testul pentru ochi,care nu stiu cat de concludent este, ideea e ca am dat-o in bara la niste citiri. faza dura:Am fost la recoltat. Nu mi-au nimerit vena din prima vine alta asistenta, totul e OK pana incepe sa mi se faca rau. Eu nu zic nimic si lesin. M-am trezit dupa cateva minute si intrebam unde sunt.ma simteam groaznic si am sunat la serviciu ca nu ma mai duc. Nu eram in stare. Sa stai nemancata pana la ora 1 e cam greu.Am venit acasa cu chiu cu vai, am mancat si am dormit.Macar atat! [pup]tuturor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Sal fetele. Stati linistite, lumea in jurul meu e bine. deja e obsesia cu care ce a mai patit in jurul meu, pt mine cel putin e obsesie. annes, multzam de perle, m-am distrat de numa, le-am folosit ca mail si le-am imprastiat si pe la altii. lucrezi in banca, sau fara legatura? geo, beeeton. sa lesini. ba nu, pe bune, am patit si eu o data, e naso, ai grija de tine restul zilei si nu numai. cris, cand vedem burtica? giani - am trecut de 2 ori prin aste ultime sapt, dar am un nod in gat cand ma gandesc la tine. dar amintirele trec, bucuria de a avea un copil ramane. te pup, fa-ti de cap, atat cat poti de burta, dormi, plimba-te, be free. ia-o ca sfat prietenesc. noi: ne pregatim de vaccinul de 4 luni, alexia are ora fixa: la 5 am vine la patul meu: mami, mi-e frica! ce pot sa-i spun copilului dupa ultimele intamplari din jurul nostru, decat sa o bag in pat langa noi (ca de fapt asta e scopul ei, nu frica). o citez intr-o faza de acum vreun an, zicea unor musafiri despre dormitorul nostru: asa-i ca astia (alias parintii ei) au camera mai faina si pat mare! maia doamre de la 10 seara la 7 dimineata, asta da motiv de chef. acum ca am laudat-o, parca vad ca la noapte se trezeste, dar ma risc. mire, sper ca nu esti in depresie ca nu te prea citesc pe aici decat scurt. va pup www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mire, cum sa nu....[:I]Felicitari, si stii tu de ce[:I]!!!Wowww!!! Ce veste!!! Vicky, multa sanatate!!! Tipic spitalelor noastre, te duci sa te tratezi de ceva si te intorci cu altceva,,,[sm] Missy, la semnatura mea sunt niste poze de acum 2 sau 3 sapt. \nu mai tin minte. Geo, sper ca esti mai bine ... Eu am probleme cu spatele, drept pt care am intrat in concediu medical sapt asta. Chiar daca stiti ceva remedii compatibile cu sarcina, pentru durerile de spate, va rog sa imi spuneti si mie. IMi vine sa ma sui pe pereti de durere..[bang][bang] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
[url="http://bd.lilypie.com/QyHxp2/.png"][gravi][/url] 13+, cu [baietel]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mire, tu vorbesti serios? WOWWWWWWW! Ce veste minunata! [bis][bis][bis] Felicitari! Sa ai o sarcina usoara si un bb sanatos! Te simti bine? Missy, am facut un chiuretaj biopsic. Am reusit sa citesc din urma, thriller de-a dreptul ce vi se intampla in ultimul timp. Inca mai sunt racita, ma simt groaznic, sunt si obosita, Dani a ajuns ieri pana la 39.9 temperatura, am reusit sa-i scad febra, a mai facut si peste noapte dar pana in 39. Afurisita viroza[xx(]! Va [pup], merg sa ma asez un pic in pat, ca se invarte casa cu mine[alcool]. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mire, tu vorbesti serios? WOWWWWWWW! Ce veste minunata! [bis][bis][bis] Felicitari! Sa ai o sarcina usoara si un bb sanatos! Te simti bine? Missy, am facut un chiuretaj biopsic. Am reusit sa citesc din urma, thriller de-a dreptul ce vi se intampla in ultimul timp. Inca mai sunt racita, ma simt groaznic, sunt si obosita, Dani a ajuns ieri pana la 39.9 temperatura, am reusit sa-i scad febra, a mai facut si peste noapte dar pana in 39. Afurisita viroza[xx(]! Cris, cred ca nu numai rabdare trebuie in spital. La cate am vazut si auzit, m-am speriat. Acum astept rezultatul si ma rog sa nu am nimic grav. Va [pup], merg sa ma asez un pic in pat, ca se invarte casa cu mine[alcool]. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vicky - Chiuretaj biopsic? anyway, sper ca esti bine. si sa nu te chinuie prea mult raceala Cris - la mai mare (a mea - burta - e inca mare, nu sh cand oi mai scapa de ea, zau, poate dupa ce termin alaptatu si ma pun pe treaba serioasa) MIRE - draga de tine!!! incredibil!! se pare ca au dat roade bazaielile de acu ceva timp cu ce-ti lipseste tie - un copil. iupiiiiiiiiiiii. scuze ca m-am luat de tine ieri cu depresile. sa fie intr-un ceas bun, sanatos(a) si voios(a). Maia mea ajunge azi la doftor, ca tuseste. Alexia pastreaza ritmul, schimba ora nocturna, adica azi noapte la 1: mami, mi-i frica! dar are deja ton de soldat, cred ca e scuza care functioneaza de a se baga cu noi in pat. Kids pup burtici - care vad ca se inmulteeeeesc anne? tu ce faci? ceva depresii, stari de ameteala, nimic? Giani, tot acasa sau prin maternitate? geo, ti-ai revenit dupa vaccin? cum mai e cu sofia la cresa? www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...