Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (34)


Recommended Posts

Buna fetele![pup] Imi pare rau ca n-am mai intrat de mult pe aici sa scriu. Nu v-am uitat si am citit cu drag in fiecare saptamana ce ati scris [i]. Mirela V felicitari pentru sarcina, sa fi sanatoasa! Mi-a fost dor de voi si-mi fac mea culpa ca n-am mai scris[bang] Va pup dulce! Ami Sanatate maxima!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna seara si de la mine. Mirela, sa-ti fie de bine, ce de bunatati ai papat[pofta]. Sa-ti traiasca bunica, sa fie sanatoasa, sa te bucuri de ea si sa o faci stra-stra-strabunica. Sarmale am si eu acum la cuptor[:D]. Plimbaceala placuta! Eu nu am avut chef de nimic azi, Dani ieri s-a simtit bine, de aseara insa a inceput sa tuseasca[bang], azi dimineata a facut iar febra, azi de la pranz incoace tot asa o tine, in tuse si febra[bang]. Urata si rea viroza. Nici lectii nu a fost in stare sa faca. Si tuseste intr-una, ca nici nu stiu ce sa-i mai fac. In ce priveste pofta de mancare, nu am nici eu, el nici atat. Va[pup] de la distanta sa nu va "virusez" si va doresc o seara placuta in continuare. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mire, din pacate dulce n-am nimica... poate te multumesti doar cu persoana mea? Sunt destul de dulce pentru tine? Ca de modesta ce-s n-am loc[:D]. Am fructe doar. Si gemuri sau dulceturi (visine, gutui, zmeura, mure, toate naturale si preparate cu manuta socrelei[:D]), si mai am si niste miere. Deci vii la o "chisea de dulceata'?[:D]? Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Giani, felicitari pentru baietel!Sa creasca mare si sanatos si tu sa te bucuri de el! Mirela, e normal sa dormi mult in primul trimestru de sarcina! Eu cadeam franta dupa ce veanm de la serviciu si de cele mai multe ori la ora 9 eram in lumea viselor! Astept vesti bune de la urmatoarea eco! Vicki, e o viroza urata ca si Sofia iar tuseste si ii curge nasul. O saptamana e bine, una e bolnava. Nu stiu ce sa ii mai fac. Temperatura slava Domnului nu a facut pana acum. Aseara a fost nasica pe la noi si a innoptat aici, iar Sofia si-a facut de cap si a adormit la 11.30.[alcool] Sunt suparata ca masina de spalat nu mai evacueaza toata apa, cica sa ii curat filtrele sau sa ii verific tubul de evacuare[bang]. iar eu habar nu am cum se face asta. Iar colac peste pupaza nu mi se mai incarca mobilul[bang][bang][bang]. Si nu de alt, dar mai primeam si eu vesti de la sot. Trebuie sa ma duc la orange sa vad despre ce e vb. Stiu sigur ca bateria e slaba, insa mai incarca, dar acum nimic. Si trebuia sa vb cu tata, sper sa isi dea seama despre ce e vb. ma duc sa o culc pe Sofia si poate dorm si eu. va pup pe toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara. Noi tot bolnavi. Nici eu nu sunt prea bine, dar Dani ma intrece. De aseara mi-a zis dr. ca e cazul sa incep sa-i dau antibiotic, are o tuse seaca care-l doboara, si febra oscileaza intre 37.5 - 38. Si nici un sirop de tuse nu-l linisteste. Asa ca maine stam acasa, cuminti amandoi. Sper ca marti sa ajung totusi la servici, important insa e ca Dani sa se faca bine. Geo, ai dreptate, urata si rea viroza[bang]. Mire, ai mare grija de tine, acum nu mai ai voie sa racesti. [pup] si o seara placuta in continuare. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...