Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (34)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetelor! De azi o tin acasa pe Sofia pana ii rece raceal. Trebuie sa ii iau batista bebelusului, dar inca sunt in parlamentari cu sotul care nu prea vrea.[mariaj] E foarte activa si a vorbit azi toata ziua, a mancat desi nu stiu cu ce sa ii mai combin oul ca sa-l ia. cand era mica nu avea probleme, dar acum nu stiu de ce nu ii mai place. In schimb ii cyrge nasucul rau si cam tuseste tot de la mucisori. Am terminat Cexilul si mai am doar siroopul de tuse. Sper sa ii treaca pana luni, marti. In alta ordine de idei, voi da un test de redactor pentru Ed. Sophia. Sper sa il iau, sau macar swa fie un pas inainte. Missy, superbe fete! Pupici tuturor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Geo am dat cu un PM in tine, cu o oferta ce am primit si eu pe messenger. nu stiu detalii, atata am primti, atat iti trimit, poate te ajuta cumva, in vreun fel. tzuk la fete PS: gravidutzele noastre - 2 la numar - ce mai invart? mari, tari? cresteti ca aluatul de cozonac? www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. Prezent azi, cu [cafea]cu tot[:D]! Ieri am absentat, Dani a facut febra de alaltaieri seara, l-a durut si gatul[bang]. De ieri nu-l mai doare nimic, dar febra tot face[bang]. De ce[?] Nu stiu, azi o sa mergem cu el la dr. Si cum e copil constiincios, pe la 3 azi-dim. plangea ca nu merge nici azi la scoala, era tare necajit[:(]. Nici azi nu-s in stare de functionare, asa ca va [pup] si merg sa[cit] din urma. P.S. Missy, despre ce oferta e vb? Ca m-ati facut curioasa[:D]. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!!! Vicky, multa sanatate lui Dani!!![pup] sa ii treaca febra mai repede. Annes, o fi inchis aragazul sau nu??? Geo, sanatate Sofiei.[pup]Ma bucur ca e trecut. Mai ,dar este perioada gripei si a racelii??? Eu am fost acum 2 zile la med de fam s ama ia in evidenta si am stat langa un copil care tot tusea; acum stau cu frica in san ca nu cumva sa ma imbolnavesc..[q][bang] Mire,[pup] Missy, 3 x [pup], si pentru fete, ca sunt tare scumpe. Giani, super pozele!!![il]M-am indragostit de sarafanul tau!!! DE unde l-ai cumparat??? Bine , la mine inca nu se vede burta, dar sunt disperata, vreau sa imi cumpar si eu hainute de graviduta...[olala] O zi minunata!!! Eu ma lupt inca cu greturile... [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
[gravi]9+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor am inchis aragazul. Sunt varza vb lui GEO facem unele lucruri fara sa stim ,sunt complet absenta cu gandul in alta parte dar fac lucrurile ok. Va [pup][pup][pup][pup] pe toate [grup]. Ma duc sa citesc din urma. annes Secretele si amintirile unei femei sunt un ocean fara fund,in care nu le vei gasi niciodata !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...