Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (34)


Recommended Posts

Vicky dat cu PM si in tine cu oferta aia. mi-a venit pe messenger, habar n-am ce-i cu ea. nu pot sa o afisez ca sa nu fac rclama ori ceva de genul. Is scurta tare zilele astea. dar decat sa tot citesc si sa nu zic nimik pana am timp, mai bine scurt si la subiect. nu? hai va tzuk, ii ora de luat kopil de la gradi si rezolvat ceva acte la finante. ptiu, ce nu-mi place ultima parte . . . www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Missy, multumesc, primit PM[:D]! Bafta la Finante. Si rabdare cat cuprinde[:D]. Geo, am inteles ca e f. eficenta batista aia, are si nepoata mea pt. fetita ei si sunt f. multumiti, asa ca da-i si lupta cu consortul[duel] si cumpara-i fetei batista. Canne, si eu am momente (din ce in ce mai dese, varsta deh[:D]) cand uit. La cate griji avem pe cap (noi, femeile, Mire stie[:D]),nu e de mirare. Cris, mai e putin si scapi de greturi, [pup] sa treaca mai repede. Giani, ce mamica tanara si frumoasa esti! Si mie imi place sarafanul, as purta si eu, chiar daca nu mai am ganduri de [gravi]. Dani e mai bine, e vesel, dar tot mai face febra[bang]. Peste 37 dar sub 38. Ce o mai fi, Doamne, de data asta[bang]? Sper ca doar oboseala. Abia astept sa ajung acasa, ma doare capul si mi-e sooomn[|)]. [pup] fetele, wk placut va doresc, daca nu mai reusesc sa intru. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vicky, cu pla GEO - pro batista bebelusului. Maia a mea e mucoasa de la facere. aaa ma rog, nastere. daca nu o folosesc 3 zile, in a 4-a sigur. nici nu mai pun aspirator la locul lui, e vesnic instalat langa pat. de cate ori o folosesc ma gandesc ce m-as fi facut dak era si alexia asa mucoasa, ca pe vremea aia nu auzisem de batista asta. Ca inchiere de zi, si mai ales de saptamana: sunt un pik optimista. la finante incredibil am dat peste un tip (cand te gandesti ca e functionar public) nu amabil, ci deosebit de amabil. mi-a explicat mai intai ca nu e treaba lui sa fiscalizeze casa, (problema pt care m-am dus eu), dar colegul e plecat si incepe: ca de-aia nu merge bine in tara asta, ca pleaca toti cum ii taie capul de la servici, ca ei is platiti din cer, asa au impresia, fiecare de capul lui si da-i si da-i pe tema asta. eu va zic, am ramas cu ochii cat cepele, am mutit pur si simplu. dupa ce si-a terminat pledoaria nu am putut zice decat: sunt perfekt de acord cu dvs. ma bucur ca mai sunt totusi functionari publici care gandesc asa. [bis] asa ca am asaltat omul cu intrebari, dak am vazut ca e mai descuiat la minte. si sa nu-mi vina sa cred (eu am experiente triste pe la finante cu plimbat din usa in usa pana sa obtin un raspuns mai favorabil decat: mergeti la camera 3 si intrebati acolo), ce nu a stiut raspunde, a dat telefoane, s-a dus in alte birouri pana mi-a raspuns la tot ce vroiam sa stiu. iesind pe poarta finantelor imi sun consortul: Suntem salvati! Tara asta mai are o sansa!! iti povestesc eu acasa! mi-a inseninat sfarsitul de saptamana omul asta. serios. asa ca va dau din razele mele de seninatate sa aveti pt sfarsitul de sapt. Beau in cinstea unui angajat public constiincios (beau suc, ce altceva, doar alaptez) [alcool] www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna, nu sunt foarte in apele mele, dar imi face mare placere sa va scriu. Apreciez cuvintele bune adresate mie , dar sa nu exageram , multumesc oricum, si pup la voi sunteti tare dragutze. Mire am mai trimis 2 sau 3 , acu cu burta maaaaaaaaaaaaare, nu sunt grozave ca is facute pe fuga la sv de o colega care nu prea le are.[pup] Cris , sarafanul , este compleu, dar pantalonii sunt un dezastru, am dat o carutza de bani pe el si port doar sarafanul. este luat din cocorul de la etaj 3, crek ,Si mie mi-a placut tare , pacat ca pantalonii nu sunt foarte comozi[bang], ghinionul meu ca sunt de specialitate.Imi pare rau ca inca te lupti cu gretzurile , dar lasa ca va trece.[pup] Geo , multa sanatate Sofiei[pup] Missy pari convinsa ca mai exista sanse pt tara, eu nu mai am nik[pup] Viky multa sanatate pt Dani si [pup] sa-i treaca febra. Fetelor mai cu experentza , ce ai voie sa maminci imediat dupa ce nasti????? EEEI AM SI EU CITEVA PROBLEME ACU, STRING TOT FELU DE INFORMATII [pup] la voi si nu stiu cind mai intru ca lucrez tot we, la sv nu mai am net si acasa is foarte obosita , [pup]ici si aveti grija de voi si de cei din jur.
[*] [*] [*] [*] Giani [zz] ,.... [gravi]33+ [baietel] ca am dovada [url="http://bd.lilypie.com/Knvip3.png"][hop]AMR 7 saptaminisioare[hop][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] ce cafea buna avem in dimineata asta [:D] eu am dormit de la 12 pana la 8 si de la 8.30 la 10 [:D] acu' am terminat de baut cafeaua si ma gandeam eu asa...sa fac niscai curatenie..sa spal ceva..sa gatesc... dar ne mai gandim [:D] giani, nu am primit mailul 2. poate retrimiti.. va doresc o zi minunata tuturor. eu sunt prin zona pupici [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Mire noroc ca am intrat ca am mai trimis odata pozele (2 la numar, si va rog sa maritzi ecranu sa incapa elefantu!!!), mi s-a returnat mailul de aseara inapoi, cica de urita si grasa ce-s l-au refuzat cei de la yahoo[:D] pupicei la toate si we placut ps acu am venit de la sv!!!
[*] [*] [*] [*] Giani [zz] ,.... [gravi]34+ [baietel] ca am dovada
[url="http://bd.lilypie.com/Knvip3.png"][hop]AMR 6 saptaminisioare[hop][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[url="http://www.dropshots.com/racusori_dc"] poze noi cu burtik de giani la 33 sapt [/url] eu am terminat curatenia si gatitul acum 1h. is rupta de oboseala si cica tre sa ma echipez k iesim... nu ma mai simt in stare de nimik.. o seara minunata va doresc [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
  • Adaugă...