Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (34)


Recommended Posts

Mire, de acord cu tine, e musai sa ne intalnim[^]. Cand vrei tu, cand poti tu... eu vin cu drag si cu hainuta rosie[:D]. Dar sa ne vedem, daca se poate, cat inca mai e iarna[:D]. Ref. la crize de bila, cea mai rea am facut-o cu cateva zile inainte de nunta, de credea consortul ca ramane neinsurat[:D]! 3 zile doar am zacut, nu mi-a trebuit nimic[bang]! Cris, Mire are mare dreptate, eu evit sa merg la dr., merg numai cand simt ca nu se mai poate. Asa ca e evident ca nu am facut nici ecografie, daca nu am ajuns nici la dr, nu? Din pacate, sunt o mare, mare [pofta], eu de regim nu am auzit[xx(]. Geo, vin si eu cu idei, butoni sau ac de cravata (aur sau argint), sau, fiindca tot pleaca singur acum, un breloc personalizat, cu poza ta si a Sofiei. Ma bucur ca esti multumita de batistuta. Miki, sanatate multa. Sunt prin zona... [pup][pup] Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

viki, pai eu .. de principiu...pot. mai am inca voie sa ma vad cu fetele [:D] apropo..intri pe gtalk? k am vazut k ai mail la gmail. daca da..poate ne sincronizam [:D] poate o urnim si pe cris din casa. geo? eu am destul de mult de lucru. gata, am terminat pauza de masa (adika de mancat) si ma intorc la hartiile mele. [fuga] [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mire, ma crezi ca nu am folosit pana acum gtalk? Nu aveam cu cine vorbi! De fapt, vorbesc rar si pe mess, sunt mai taciturna de felul meu. Ce ziceai? Ai voie inca sa te intalnesti cu fetele? Pai, la varsta ta, ar tb sa te intalnesti numai cu baieti[;)], lasa-le pe mamicile de varsta mea (si cu soti gelosi[:D]) sa se intalneasca cu fete (a se citi mamici sau viitoare mamici[:I]). Sper ca stii de gluma, altfel iar ma asteapta o [sm][:D]. De lucru nu ma plang nici eu[xx(], si ma gandesc ca anul e abia la inceput, si o sa [pic]cu examene si fel de fel de situatii[bang]! Noroc ca va am pe voi si mai scot nasul din hartii[pup]! Ma pregatesc sa plec, azi merg la alt dr, sa iau niste analize ale lui Dani. Sa-mi tineti pumnii stransi! [pup][pup] Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai viki, daca m-as intalni cu alti baieti..iti dai seama crize de gelozie. si asa azi mi-a zis k i se pare k eu as vrea sa ne vedem mai rar (adika nu zilnic zi/noapte) [:D] asa k ma multumesc cu mamici cu soti gelosi succes la dr la 6.30 plec si eu acasa anne? [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele! Cafeaua e gata si aburinda! Nu ma intrebati va rog de ce nu am dat semne de viata si nu am mai pus pozele!Daca ma apuc de povestit radeti o saptamana sau ma intrebati daca nu o iau pe aratura. Consortul meu e de groaza groazelor. Nu stiu de cate ori poate reinstala windows-ul pe comp pana sa se strice! Mire, te sun azi poate reusim sa vorbim. Cristina, sincer eu nu ti-as recomanda sa faci dublu sau triplu test. In cele mai multe cazuri nu fca decat sa te sperie desi copilul nu are nimic! Din cate am citit si am inteles nu exista persoana la care riscul sa fie 0.Daca nu ai peste 35 de ani ( si nu ai) si nu ai cazuri in familie nu merita sa te streezi degeaba!Daca ai vreo suspiciune parerea mea, mai bine faci amniocenteza! Dar e doar parerea mea.Esti medic si stii mai bine! Sa iti mai spun ca stiu de la un medic f. bun echografist ca echo 3D si 4D agita cumplit bebelusul si se constata cresteri f. mari ale frecventei cardiace? Miki, cum iti este? Vicki, tu? Lianei inca nu i-au iesit dintisorii, ne mai chinuim inca in schimb trancane toata ziulica : dadadada, bababa vvvvvvvvvvvvvsi altele asemenea. Sta singurica in fundulet si ne place enorm ca asa putem sa ne intindem dupa jucarii. Fetele o sterg fuguta sa ma imbrac si sa o tai la munca! Va pup si pe restul mandrelor! http://good-times.webshots.com/album/561711735SdmjTm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eiiii, saptamana asta sunt o rasfatata[^]! Intai gasesc cafea facuta de Miki, apoi de July, viata pe mine[:D]. Eu trebe doar sa [cit]. Mire, barbatii sunt niste copii mari. Asa imi spunea si mama, si acum am ajuns si eu la aceeasi concluzie[:D]. Ei sunt centrul Universului, buricul Pamantului si toate astea la un loc[:D]. Trebe musai sa le acorzi atentia cuvenita, pentru ca altfel se simt ignorati, ceea ce e foarte grav pentru psihicul lor si nervii tai. Bine, sa nu generalizam, or mai fi si exceptii[:D]. Sper sa ne vedem azi pe gtalk, cu toata treaba de pe capul meu[:D]. Am fost la dr. ieri, mi-a facut capul calendar[alcool], e dr. pe medicina naturista, sa zic asa. Mi-a facut un regim pt. Dani, ce are voie, ce nu, ce tb sa manance zilnic, ce culori i se potrivesc, cum sa-i aranjam patul, camera, etc. Dar a fost interesant, si sper ca daca respect macar 80% din ce mi-a zis, lui Dani o sa-i fie bine. [pup] fetite cucuiete, [pup] mamici, [pup][gravi], [pup] pe toata lumea! O zi buna sa aveti! Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!!! Am ceai pentru doritoare!!! Vicky, interesant la ce a zis dpctorul, cu aranjatul camerei, despre culori . Eu stiam ca nu e bine sa vopsesti camera copilului in belu/albastru...indeamna la tristete si melancolie. Cum o mai duci cu fierea??? July, nici eu nu as vrea sa fac bitest, TT, dar la prima vizita doctora mi-a zis ca nu e obligatoriu, apoi la a doua vizita ca sa il fac , ca asa imi recomada...Lucreaza la privat si la clinica unde lucreaza se face si bitest si TT. Ma gandecs ca poate e platita si in functie de cate paciente ttrimite sa faca astfel de analize,,,[bang][bang] Mire, va sa zica deja e gelos!!![:D]Clar, te iubeste!!!Daca puneti de intalnire,,,vinnnn... Giani, [pup] Miki, ce iti mai faci rinichii??? Missy, [pup] la fete cucuiete!!! Annes, pe unde umbli??? [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
[url="http://bd.lilypie.com/QyHxp2/.png"][gravi][/url] 10+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[cafea] , ceai, suculetz .... M-a sunat dr. dimineatza si m-a reprogramat pt. maine. Are niste probleme azi, mi-a recomandat un alt dr. ( in care are incredere) dar am zis ca NU , eu vreau la ea si astept cuminte pana maine. Dureri nu mai am.... Azi am program artistic. Mai stau putin prin zona. O zi buna s-aveti Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetelor. Am windows cu licenta - finally. psssst! n-ai auzit nimik de la mine. i-a luat soatei 2 zile sa re-instaleze tot, de-aia am lipsit. dar acum I'm back again. si cred ca va acai mult in urmatoarele 2-3 zile caci, daca va aduceti aminte prin octombrie am busit masina, in sfarsit azi i-a venit randul la reparat. asa ca 2-3 zile cat dureaza stau prin casa. si nu va mirati ca a durat atata randul la reparat un ametit de colt al masinii: e un prieten si vecin care are tinichigerie, si cum e de obicei intre prieteni: dak merge si asa, asteapta si intelege-ma pana am timp de tine. mai poti zice ceva? important e ca ne-am luat de mult banii de la asigurari (cica facem in regie proprie), faza e ca tot de mult i-am si papat. ce am mai facut noi ultimele zile: pe mine m-a lovit trenul cu o oboseala crunta, in concluzie duminica seara m-am inchis in dormitor, mutat sot in camera cu copii si spus atat: descurca-te si tu o noapte sa ma odihensc si eu, ca de nu eu imi iau campii! si s-a descurcat bietul, cu sticluta cu lapte, si linistit dupa cosmaruri. nu stiu ce au fetele mele in ultimele zile: maia se trezeste iar noaptea sa pape, alexia se trezeste ca are cosmaruri. si eu asa as dormiiiiiiii. ei, poate e doar o faza si trece. va pup pe toate in ordinea numerelor de pe tricou (asa imi place asta de pe prima pagina). fug sa-mi fac ultimele cumparaturi pana mai am masina. dar be sure ca ma mai vedeti pe aici next 3 days si atunci va iau la bani marunti pe toate, una cate una, ca am citit eu ce ati mai facut si ce nu . . . somn usor .... adica spor la munca (numai la somn imi sta capul) www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cris, in orice caz a fost interesant tot ce a spus el, dar e greu sa mut mobila (daca nu chiar imposibil[:D]), e complicat sa mananci totul natural, o sa incerc pe cat posibil sa respect recomandarile, sa vedem ce iese[:D]. Eu incerc sa nu bag fierea in seama[:D]. De ieri beau ceaiuri si mananc iaurt. Si nu intru in bucatarie cand se sta la masa[bang]. Deja ma simt mai bine[:D]. [pup][gravi] Miki, sanatate! [pup]fetele! Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...