Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (34)


Recommended Posts

[hopsieu] La buna ziua. Fetelor din cate am citit in urma sunteti cam bonavioare.PUP MARE CA SA TREACA.[pup][pup][pup] Eu sunt bine,ma cam sacaie o durere de cap ingrozitoare. Trebuie sa ma pregatesc bine pt.ca o sa ma duc in curand la doctor.Prima data la gineco sa vedem ce zice DL.Doctor,avand in vedere ca am niste mici mari probleme cu ciclul si apoi la stonatolog sa-mi scot 2 masele de minte,de facut vre-o 2 carii si dupa aceea sa imi pun aparat dentar. Fetelor va-ti facurt careva vacinul IMPOTRIVA CANCERULUI DE COL UTERIN ? Pe mine ma bate gandul sa il fac,m-a convins sora mea,intradevar este cam scump,dar cica este fff bun.Costa in jur de 2 - 3 milioane. Sunt pe aici. Pupacesc[pup][pup][pup][pup] toate fetele.[grup] annes Secretele si amintirile unei femei sunt un ocean fara fund,in care nu le vei gasi niciodata !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mire, ce ai patit??? Poate e de la vreme, si eu am o stare tare ciudata ai au mai aparut si niste dureri de spate de simt ca mor.. [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
[url="http://bd.lilypie.com/QyHxp2/.png"][gravi][/url] 10+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai ma Mire, iar? tu duci lipsa de un bebe, de-aia te tine sa ai insomnii si depresii. ai prea mult timp la dispozitie! na, ca ti-am zis-o verde in fatza! Viky, succes, tare=s curioasa cat te tine. si mai ales daca te tine[:D] cris, eu n-am facut nici un fel de teste pe perioada sarcinilor, decat cele de sange si urina si eco. dar pt linistea ta, stii tu mai bine ca esti doftora! annes, eu sincer nici nu mi-am pus problema vaccinului aluia. de ar fi sa ne facem toate vaccinurile ce apar, am fi tot intepati. io mi-s mai ciudata asa, adik ma gandesc ca oricum mor, fac vaccin pt col dar fac cancerul la plamani sau doamne-doamne stie unde. sau da masina peste mine?![xx(]. sa va zic o chestie ce tare mi-a placut (e in engleza, oare am voie?): "You're only here for a short visit. Don't hurry. Don't worry. And be sure to smell the flowers along the way." Walter Hagen Pai pe bune de nu, azi-noapte la 2 cand fetele mele dormeau in sfarsit amandoua linistite, contabilitatea mea era in sfarist gata, si sotul meu in sfarsit afalse secretele multifunctionalei proaspat achizitionate, atata eram de happy ca mai am cca 5 ore de somn pana la urmatorul alaptat, de nu m-am putut abtine sa zic: life is beautiful. ba nu, serios acum, de ce toata lumea se plange de durere de cap, ameteala si mai stiu eu ce alte nebunii? am crezut ca-s numai eu mai "gabuna la cap" (din vocabularul alexiei, inseamna "nebuna"), dar descopar ca multe lume sa plange de o stare generala de rau. oare this is it, sa mai smell florile rapid cat mai suntem in zona? ptiu ce sumbru gandesc, nu-s io asta. Gata, ca ma intind si mai zic si pe langa subiect. dar sunt cu ochii pe voi, remember, masina mea e la reparat, fara masina sunt sclavul casei (ok, recunosc, sunt masino-dependenta) pup la voi o seara fara dureri de cap, coaste, shale si greturi PS: GEO, sa-mi zici cum reactioneaza Sofia la mucosolvan, ca Maia pe parcursul tratamentului varsa aproape tot ce papa. dar actioneaza bine ca in 3 zile am scapat de tuse. www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

seara buna si de la noi doi! am lipsit motivat [:D]( fara net si timp la sv) si ( fara chef si timp acasa). am terminat de pregatit colectia si acu sunt mai in regula cu timpu, nu pot spune acelasi lucru si cu fizicu( spatele , picioarele, ficatu, stomacu, usoare contractii, ...etc....eeeeeee nimicuri din astea). va pup pe toate si Mire [pup] si nu ai voie de depresie( bine zice MIssy, ai nevoie de bb) Cristina ti-ai scimbat acolo infatisarea , te-a facut albastra , itit sta bine. si ca sa itit raspund Nu am facut DT si TT si nu te sfatuiesc sa o faci , bine te-a sfatuit JULY. 4D am facuto la Meclea (sanador -Alba iulia) si a costat 3 milionisoare + 220 mii lei pt cd cu poze).sunt si eu deacord cu agitatul lui bb dar este importanta si nu o faci decit 1 dat dupa sapt 20.[pup] in rest imi cer scuze ca nu va mai raspund punctual dar tare greu stau pe scaun, dar va pup apasat pe toate uite asa[pup],[pup],[pup]
[*] [*] [*] [*] Giani [zz] ,.... [gravi]34+ [baietel] ca am dovada [url="http://bd.lilypie.com/Knvip3.png"][hop]AMR 6 saptaminisioare[hop][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Nu a dat inca nimeni nici o cafeluta? Sunt prima? Bineeee, atunci poftiti la [cafea]! Mire, tot in depresii? Nici eu nu-s mai breaza[xx(]. Ieri am ajuns acasa si m-am pus in pat, am atipit un pic si pe urma am citit! Toata lumea se intreba daca mi-e bine[:D]. Da, mi-era bine dar nu aveam chef sa vad pe cineva[^]! Las'ca nu s-a prabusit cerul ca am stat si eu cateva ore in varful patului! O sa mai repet experienta si alta data, ca prea a fost bine[:D]. Acum sunt odihnita si pot sa [fuga]la treaba, nu inainte de a va [pup] pe toate! [pup][pup][pup] Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

musai sa va zic, ca tot filozofam aseara despre viata si finalul vietii. v-am zis ca mi-am dus masina in service, sa-i repare indoitura. normal ca baieti seriosi au si desfacut-o si i-au dat cateva ciocane deja de ieri dupa-masa. doar ca azi noapte a murit proprietarul service-lui. adica cel l-a pus pe picioare, ca acum fiul se ocupa. infarct la 2 noaptea. v-am zis doar asa, ca fapt divers, legat de ce ti-e cu viata asta. fara legatura cu faptul ca masina mea va sta probabil cateva zile bune acum la ei in service ... va pup, o zi muuult mai buna decat a inceput a mea www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
  • Adaugă...