Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (34)


Recommended Posts

Me again. eu mai zic ardeleneste din cand in cand. daca nu intelegti, sa ma trageti de maneca. Musai din mesajul anterior inseamna neaparat. deci am abuzat azi cu interventile mele. gata, ca vi se acreste de mine si ajungeti sa intrebati: missy asta cand mai tace odata, sa mai lase si pe altii www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetelor Mäi sunt bine. Am scapat de antibiotice, nu mai trebuie sa merg la OP. Trebuie sa beau multe lichide ( fara cola, apa minerala, icetea-uri). Ah... mai trebuie sa scap de vreo 5 kg. Asa ca m-apuc de dieta...sanatoasa. Testul Pap. a iesit bine. Peste 3 sapatamani mai merg la un control. Cand am ajuns in cabinet m-a luat o durere de burta, mi-era frica, doar n-am mai avut dureri in ultimul timp. I-amspus de durere si hop pe ``calut``....mda in curand imi vin uratzii ( dupa calculele mele)asa ca m-am linistit. Am zambit, a zambit si ea ( dr). In fine, mi-a spus de 10 ori sa nu uit sa consum multe lichide. Mi-a spus mai multe dar nu-mi mai vin in minte. Mai sunt prin zona. Citesc din urma Pupici Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vicky foarte bine ca te-ai odihnit. uneori am nevoie si eu sa stau in pat , nu-i musai ( si io´s ardeleanca [:D] ) sa dorm, dar pur si simplu vreau sa ciesc sau sa ascult muzica stand in pat [:D] Mire foarte bine ca ti-au trecut depresiile. musai un bb. ( sau un catzel pana vine bb) [:D] Missy masino-dependenta ce-ti fac printesele? imi pare rau pt. tipul cu service-ul. DD sa-l odihneasca Mai povesteste ca-mi place [:D] Sa va povestesc ce-am facut ieri [:D] Am fost 4 ore la shoppingareala cu catzel dupa mine. Pretzuri super bune, lume multa, catzel fara chef la raionul de papuci [:D], in schimb la raionul pt. bebici ( acolo sunt costume de carnaval si pt. adulti, dar n-am gasit ceva care sa-mi placa) a dat peste un shoricel cantator ( din intamplare a apasat cu labutza taman pe PRESS). N-a mai vrut sa vina cu mine, il tot strigam si trageam de lesa, dar el nimic.Vanzatoarele radeau de mine, de el, asa ca i-am cumparat jucaria ( redusa si aia la 3,50 euro). reactia neamtzului? ( mister are un cos imens plin de jucarii). Ach schatzi avea nevoie de inca o jucarie? Nu are destule? Pana la urma s-a jucat si el cu shocricelul pt. ca-i placea la nebunie cum fluiera si canta [:D] Ma intrebau oamenii ( 1 din 10) ce are catzelul, daca am fost la medic, de cat timp e asa etc. La un moment dat n-am mai avut chef de explicatzii si i-am raspuns uneia: Daca vedeti pe strada un barbat sau o femeie schiopatand ii intrebati de ce schiopateaza sau daca a fost la medic? si-am plecat M-am saturat de intrebari stupide De vreo 30 de min imi tot canta shoricelul si misterul e tare incantat de noua achizitie incat i-a scos ochiul stang [:D]. acum m-am suparat si-am ascuns shoricelul, iar misterul-suparatul a plecat in sufragerie unde terorizeaza cocoshul cantator si pernita plangacioasa [:D] Distractie mare la noi in casa Dau o tura de aspirat si spalat pe jos, poate mai ard niste calorii [:D] Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miki, ce ma bucur ca esti bine! Bravo lui Misteru' ca si-a gasit jucarie. Missy, suntem trecatori prin lume, intr-adevar. Sa-l ierte DD pe patronul de la service. Eu am facut o[baie], am [spala] si [rufe], apoi am facut niste paste cu sos, ca mi-era tare [pofta]. Si acum iar mi-e lene... il astept pe Dani, sa se mai umple casa, ca e prea liniste. Va[pup]pe toate si va urez o seara placuta! Va astept dimi la cafea! [pup][pup] Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] missy, era asa o vorba aia cu "asta imi mai lipseste" sincer nu zic k is prea tanara dar acum chiar nu ma simt pregatita pt bb. am avut o perioada...dar daca n-a fost sa fie..mi-a trecut [:D] miki, m-ai facut sa rad cu catelul. zic iar "asta-mi mai lipseste" cand io abia stau acasa cateva ore seara. las...e mai bine asa. si apai daca vine bb la mine...e bine venit azi am avut o zi relativ ok. faza mai nasoala e k e sambata in care eu lucrez. asta e... trebuia sa plec putintel din bucuresti dar am amanat-o. poate o intind la munte week viitor [il] o seara minunata va doresc [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hai k m-ai facut sa rad missy [:D] poate niciodata nu suntem pregatiti...asa-i. dar na..stii cum e..bb vine cand vrea el..nu cand vrem noi. acu' ce-i drept..tre sa si incerci sa-l faci...eu na..incerc..dar oarecum protejat. alteori ne.. am zis k mai risc si eu din cand in cand .. insa nu apare. stie el bb meu probabil dc ma pregatesc sa merg la somn. o noapte linistita cu vise frumoase tuturor [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Ma distrez [cit]pe-aici de bb-ici, catei, pisici... Va las [cafea]pregatita si [fuga]sa termin cafeaua cat e fierbinte, ca azi e cam frig afara si eu imbracata cam subtire[xx(]. Si sa-mi vad de treburi. Azi poate reusesc sa fac zi scurta... sa vedem[:D]. Va [pup]pe toate! Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hei fetele. Intre noi fie vorba, I miss my car! Sunt asa blegutza azi. in sfarsit m-am odihnit si eu bine ultimele 2 nopti, am mai recuperat din oboseala ce m-a cuprins in ultimul timp, si acum dau de o leeeneee, ba nu, blegeala indubitabila. am vrut sa ies la plimbare cu carucior, am scos nasul afara - neee, parca e cam frig si trist afara. sunt chef-less. promit sa NU intru in depresie. ma consolez cu gandul ca si voi n-aveti chef: vicky spera sa faca zi scurta, mire se gandeste la ziua de maine ... e clar, e in aer. ma duc sa "parchez" pe canapea, maia doarme, poate o conving si pe alexia sa doarma, ca sa ma intind si eu la un sforait. telefon pe silent, va dati seama, ca azi n-am chef si cu asta-basta![8D] www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...