Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

*Dura lex sed lex (Clubul Juristilor)* (12)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Lora, azi e putin agitata, cred ca o doare burtica..s-a trezit mai devereme decat de obicei si se zvarcolea in patut..
[url="http://community.webshots.com/album/562167406zeAacu"]Avem 3 luni!![/url] Cristina [mamica] fericita de [url="http://b1.lilypie.com/fEEYp2.png"]Alessia Stefana [/url] (16.10.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Luna75
bine ca m-am luminat si putin cu juristii definitivi pentru ca pe "vremea mea" nu exista conceptul Un week-end placut la toate fetele![pup] Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
luna - in Belgia nu exista un colegiu al juristilor iar in Franta din cate stiu eu a existat dar l-au desfiinat. numai noi suntem de moda veche. si a-propos- in Belgia in fiecare notariat exista un jurist.of, numai la noi se da peste tot examene. eva- datorita fusului orar se mai raceste cafeaua pana ajunge la voi kris- da-i un siropel de colici fetele- va pup pup
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by eva03
Luna te-am vazut la slabire! Cum iti merge?
[:D] ca intotdeauna - ma lupt cu 3-4 kg.care nu prea vor sa plece dar nici eforturi prea mari nu depun [}:)] tu ai reusit sa ajungi la greutatea dorita ? in ceea ce priveste fusul orar 2 ore inainte fata de Ro. O duminica cat mai placuta! Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu inca nu am ajuns unde imi doream si am depus si eforturi.[:(] Numai ca toate au fost anulate in perioada de dinainte de examenul de admitere pentru ca in aproximativ o luna jumatate am iesit de patru ori din casa si asta pentru ca erau prietenii nostri ingroziti si se hotarasera sa ia masuri. In acea perioada m-am ingrasat aproximativ 10 kg. Acum ma chinui. In plus mi-am stabilit cel mai indraznet obiectiv: 53 kg. Daca o sa il ating mai vedem. Dar de ce nu? De fumat am reusit sa ma las(cam de un an si opt luni), de ce nu as face si asta? mama lu' Claudiu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by eva03 Dar de ce nu? De fumat am reusit sa ma las(cam de un an si opt luni), de ce nu as face si asta?
sigur ca se poate ... eu nu ajung la obiectivul dorit caci mereu e o zi de nastere,o mica petrecere,un nou nascut,o invitatie la restaurant,un picnic la cineva si altele iar cu sportul corpul meu s-a obinuit si nu mai reactioneaza Felicitari pentru ca ai reusit sa renunti la fumat! O saptamana cat mai buna la fete! Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...