Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

*Dura lex sed lex (Clubul Juristilor)* (12)


Recommended Posts

Buna ziua! Lora, draga, cafeaua de aseara a ramas neatinsa pentru ca Mathilda a lipsit la apel[:D]. Doar o reincalzim, nu? Iti doresc multa, multa sanatate. Luna, nu stiu de ce, dar copiii nostri au vacanta o saptamana. Uite asa, de-odata! Lora si la voi e lafel. Asa ca, Claudiu a profitat si a plecat la mamaie sa se joace cu varul lui pe care il adora. Bine, sentimentul este reciproc. Irina multumesc mult pentru raspunsuri. Marturisesc ca maestrul meu m-a trimis la biblioteca[bang] Este o economie, dar iti trebuie si timp. Cumparandu-ti cartile poti sa le citesti printre picaturi, cand nu te mai trage copilul de poale[:D] Va doresc o zi minunata! mama lu' Claudiu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

eva- merci de cafea lora- ce fata mare ai fetelor va pup P.S. vreau sa va intreb ceva, va rog. contr de inchiriere tb legalizat la notar? adica e obligatoriu in Romania asta sau nu? si inca ceva. in mare parte e contr. standard dar ce clauze credeti voi ca tb sa pun in contr ca sa ma protejez(eu fiind locator?)fata de chirias?si e obligatia lui sa-l inregistreze la gaze, lumina etc? va multumesc mult
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! Haideti la o cafea! Mathilda, ti-am trimis pe mail 3 exemple de contracte, ai sa vezi tu daca te ajuta sau nu. Nu e neaparat necesar sa fie incheiat in fata notarului. Ati inchiriat prin agentie? daca da, e valabil contractul facut prin intermediul agentiei, care nu trebuie legalizat la notar. Daca nu, ca sa poata folosi chiriasul contractul la furnizori, cred ca e bine sa fie incheiat in fata unui notar. O zi cat mai buna va doresc! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua! Claudela, draga mea, ma umfla plansul cand ma gandesc prin ce treci...Dar mai este un PICCCCC!!!!!!! Si pe urma poti dormi cat de mult vrei si cand vrei.[pup] Kriss ce faci? Sunteti bine? E o vreme urata in Bucuresti. Atat de frig! Azi vine Clau acasa si nu mai am pic de rabdare sa il imbratisez. Imi e atat de dooooorrr de el! Am inceput sa primesc de la toti cunoscutii complimente pentru cat de mult am slabit in ultima luna. Si eu am inceput sa ma simt mai confortabil mai ales ca ma pot imbraca cu ce doresc. WE frumos! mama lu' Claudiu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eva, asa este...mai e un picut...trebuie mobilizare totala in perioada asta.. Fetelor, apropo de kilogramele in plus...Am observat ca daca nu mananc dupa ora 19, reusesc si eu sa ma mentin in limitele "normale" ...aveam intr-o vreme aproape de 65 de kilograme, acum ma apropii incetut de 59 de kilograme...si inca mai vreau sa scap de vreo 2... http://tt.lilypie.com/Gjqjp2.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...