Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

*Dura lex sed lex (Clubul Juristilor)* (12)


Recommended Posts

Kriss, mie imi place 206, dar cred ca n-as tusi nici la un 207...[:D] Glumesc, 207 e super..f. fain!!! Noi avem un passat break, de familie, incape si catel si purcel si copil si bicicleta...si noi pe deasupra...[:D] Asa am patit si noi cu carutul...am luat unul bun, mare, solid, sa incapa copilul, sa stea bine etc.etc....dupa aia am mai cumparat doua...[:D]...pana la urma m-am specializat! [:D] Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna ziua! Si bine v-am regasit! Am avut cea mai groaznica saptamana din ultimul timp! Pur si simplu nu m-am putut regasi ca sa scriu cateva cuvinte pe forum. Acum sunt bine! Studiez de zor, singurica, la familiei. Sper sa imi si foloseasca. In schimb am clienti pe comercial unde mie nu imi place. Sau poate ca nu imi place ca nu prea stiu? Sa iti traiasca fetita, Kriss! Si ca sa ma bag in vorba, nu ai nevoie decat de curaj ca sa pleci oriunde cu copilul. Ca tine, asa tematoare am fost si eu. Aveam absolut de toate in calatorie de la ace de siguranta... Cu timpul, cu cat exersezi, inveti sa nu te mai complici si, evident, mai creste si copilul[:D]. In privinta carutului, cred ca nu am nici un sfat de dat pentru ca la masini ma pricep doar sa le privesc[:D]. Am permis numai in buzunar. Are si vechime de 10 ani! Claudela spor la treaba si iti tin pumnii stransi. In privinta semnaturii tale: Vrem o minune in viata noastra!, raspunsul care pe mine ma mobilizeaza zi de zi se afla in semnatura Lunei: Cu rabdare si perseverenta totul este posibil. Lora, chiar ma gandeam sa ajung la tine! Zilele trecute vorbeam exact de acea zona pe care eu nu am explorat-o inca. Da-mi amanunte, adica: unde putem sa ne cazam, obiective de vizitat, chestii dintr-astea. Va doresc o saptamana minunata! mama lu' Claudiu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eva, ar fi super sa veniti! [:)] Bineinteles ca o sa-ti dau detalii! Poti gasi si aici cate ceva interesant: http://www.neamt.ro/ Trebuie sa-mi spui unde vreti sa stati, in oras sau intr-o statiune, prin imprejurimi...cat de departe de Piatra Neamt?! Durau/Lacul Rosu...?! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ca si cazare: www.pensiuneavanatorul.ro , daca vreti sa stati in Durau - e buna si mancarea. Doar cazare - mancarea nu e stralucita - hotel Bradul sau hotel Cascada. Daca vreti sa stati in apropiere de Piatra, sa fie si mancarea buna si peisajul superb - Pensiunea Smarandita. Daca vreti sa stati in apropiere de baraj - e hotelul plutitor "Lebada", il recomand, noua ne place in mod deosebit, doar ca iarna e cam rece fiind pe apa - www.bicazlac.ro Despre zona asta - atractii etc. poti citi si vedea imagini si pe site-ul www.ghidmoldova.ro Daca mai vrei detalii, iti stau la dispozitie. Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! Fetelor, haideti la o cafeluta! Eva, sfarsitul lui aprilie - inceputul lui mai e perioada cea mai frumoasa de venit...totul e verde...e superba zona... dealurile din jurul orasului sunt pline de ciresi infloriti...chiar merita sa veniti! Eu va astept oricand! O zi buna la toata lumea! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...