Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

*Dura lex sed lex (Clubul Juristilor)* (12)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Bine v-am regasit! din pacate pentru mine week-endul e pe terminate dar ma simt foarte bine - poate venirea [:D] primaverii imi da aripi noi si multa energie daca week-end-ul trecut am fost ocupata cu [curat][rufe][vase][spala] de data asta am avut doua zile de vis umbrita ocazional de lipsa papusii mele care a ramas acasa pe scurt am fost intr-o minivacanta cu sotul pe care l-am vazut doar ocazional pentru ca el participa la o conferinta,timp in care eu am bantuit prin magazine,sala de fitness/piscina,jacuzzi/spa. si ca un lucru inedit prima oara in viata mea am fost intr-o camera de hotel nou-nouta unde principala ocupatie a mea era sa descopar daca suntem primii clienti ai camerei sau nu... hotelul s-a deschis luna asta si absolut totul era nou si nu mica mi-a fost uimirea cand la restaurant am descoperit ca fiecare al treilea client vorbea romaneste [cool] Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut Nu am prea intrat in ultimul timp caci a fost cald si am tot stat pe afara, iar ieri am fost la ziua finutei noastre, fara Alessia..Am vrut sa o luams i pe ea..dar atat a fost de agitata si a plans o gramada..ca am chemat bunicile sa stea cu ea..nu mai dormise de dimineata si nu vroia nicicum..a plans nervos aproape o ora..ca nu stiam cum sa o mai calmez..tremura si plangea cu lacrimi mari..si nu am putut sa o luam in starea asta.. In rest, suntem bine..am facut si vaccinul, azi a mancat 2 lingurite de mar si morcov, suc, si i-a placut f mult..dar laptele praf nu ii place..ca a meu nu prea mai e consistent..
[url="http://www.totsites.com/tot/alessiastefana"]paginuta mea[/url] [url="http://community.webshots.com/album/562483746AwutYq"]Avem 4 luni!! [/url] Cristina [mamica] fericita de [url="http://b1.lilypie.com/fEEYp2.png"]Alessia Stefana [/url] (16.10.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

claudela,[majoreta] kriss,ai o fetita desteapta - face deosebirea intre laptele matern si cel artificial (care nu seamana deloc la gust) fetita mea a refuzat si ea laptele praf cand am incercat sa-i dau cu toate ca in disperare am cumparat mai multe tipuri dar nu si nu in final am continuat cu alaptatul iar o data cu diversificarea mi-a fost mai usor Lora,eva,nu lasati cafeau sa se raceasca [pup] Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara! Luna, multumesc pentru cafea, dar imi e din ce in ce mai greu sa intru. Dimineata mi-o petrec pe la instante si seara studiez sau evit disputele cu Claudiu pe calculator, pentru ca, oricum, este pedepsit pentru ca a lovit un coleg. Astazi au fost 19 grade la Bucuresti si dupa ce mi-am luat copilul de la gradi am fost toata famili - mama, tata si copilul - in parc si am jucat fotbal. Claudiu isi doresc foarte tare o jucarie care este foarte scumpa si pe care nu vrem sa i-o luam acum, ci eventual, de iepuras. Azi la gradinita au avut activitate cu o doamna stomatolog care le-a spus despre zana Maseluta si le-a explicat ca in curand vor incepe sa cada dintii si sa se schimbe cu altii noi. Bineinteles ca la fotbal a cazut, s-a lovit putin la gura si a inceput sa spuna ca in mod sigur ii va cadea un dinte, deci va trebui sa o asteptam pe zana Maseluta[bang][:D] Kriss propunerea mea este sa incerci cu alt lapte. Noi am avut NAN, dar de acum patru ani si pana azi nu stiu ce formule mai sunt. Dupa ce s-a acomodat, 4 luni, poate mai mult, i-am dat si Bebelac de la medicul de familie. La mine a fost usor, dar imi aduc aminte ca imi spunea cumnata mea ca in cazul in care nu merge sa incerci cu altul. Strategia 2: prelungeste un pic perioada de asteptare, adica, suna un pic cam brutal, flamanzeste-o un pic. Sorry, Alessia! Va pup si va doresc numai bine! mama lu' Claudiu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...