Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

*Dura lex sed lex (Clubul Juristilor)* (12)


Recommended Posts

Votam, votam, Lora. Mai bine ii spuneai ras molipsitor, ca asta este sentimentul pe care eu il traiesc atunci cand o vad razand. Kriss nu ti-am povestit ce am patit eu ca sa te panichezi[:(]. Tu nu ai nici un fel de vina in astfel de situatii. Iata patania mea: cu toate ca i-am facut vaccin, ii dau mereu Lantigen B, Claudiu are iar si iar rosu in gat. Ultima data am fost sa sarim in plasa cu bilute si tobogane la Auchan si a doua zi avea gatul plin. L-am lasat lejer acolo, l-am schimbat dupa aceea, degeaba... Se spune ca fiecare raceala il imunizeaza pe copil. Sa fie chiar asa? Kriss sanatate multa Alessiei! Luna la Bucuresti ieri a fost chiar o zi de primavara. Astazi este un pic mai urata, dar nu departe de cea de ieri. Evident ca primavara asta e inselatoare. Si apropo de venirea primaverii, Claudiu ma tot intreaba cand se topeste toata zapada, cand inverzuesc pomii... ca trebuie sa vina IEPURASUL!!!! Zadarnic incerc sa ii explic ca mai sunt multe luni pana atunci...[:D] Sanatate si tie Luna! mama lu' Claudiu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by LoraG76
A mea inca-l mai asteapta pe Mos Craciun...[:D]
[cool] nu e singura! in legatura cu concursul intr-adevar nu are importanta cine castiga -oricum nu e un concurs de frumusete si chiar daca ar fi tot nu ar castiga cel mai frumos copil caci e foarte greu de votat mai ales ca generatia noua e foarte aratoasa Eva,si fetita mea le fel cum bea ceva mai rece face rosu in gat - inghetata de ex. nu i-am dat niciodata Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A fost pediatrul.Alessia e bine, are putin rosu in gat..Am luat Serimar si i-am pus si e mult mai bine. multumim pt gandurile voastre!
[url="http://community.webshots.com/album/562167406zeAacu"]Avem 3 luni!![/url] Cristina [mamica] fericita de [url="http://b1.lilypie.com/fEEYp2.png"]Alessia Stefana [/url] (16.10.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...