Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

*Dura lex sed lex (Clubul Juristilor)* (12)


Recommended Posts

Buna seara! Am intrat si eu abia acum pentru ca am avut ceva treaba. Luna multa sanatate Ranei! Kriss, Claudela totdeauna inceputul este asa de greu? [bang][bang][bang]Incerc sa nu ma descurajez! Asta seara v-am admirat fotografiile impreuna cu Claudiu pentru ca m-a intrebat cine sunt bebelusii carora le scapa suzetele si a fost bucuros sa le vada pe Iustina si pe Alessia. Mi-a pus o gramada de intrebari despre ele. Va doresc o seara buna! mama lu' Claudiu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ce faceti, fetelor? Luna, multa sanatate micutei printese! Imi pare rau ca are bronsita...[:(] I-a prescris antibiotic cumva? Si pe aici bantuie multe viroze si cica a venit si gripa...asta nu-i bine deloc... Eva, simpatic Claudiu...[:D]. Are un pupic de la noi! Kriss, i-a trecut raceala Alessiei? Claudela, Mathilda, Irina, ce mai faceti? Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by LoraG76 Imi pare rau ca are bronsita...[:(] I-a prescris antibiotic cumva?
da + un sirop antihistaminic + un altul inflamator+ spray nazal Sper sa scapam bine de noua boala pana acum o singura data ne-am confruntat cu o amigadalita in rest nu am avut chestii din astea doar simple raceli Multa sanatate la toti copilasii ca e cel mai important bine ca boala a cazut un week-end o pot supraveghez mai bine decat bona (care si ea e bolnava la randul ei) Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lora, noi suntem bine. in afara faptului ca , copilasa se uita non stop la desene(desi nu sunt de acord momentan nu gasesc altceva sa le inlocuiasca) nu prea avem stiri. cred ca daca se va face vremea m frumoasa o inscriu la gimnastica ca e plina de energie. luna insanatosire puiutului kris- ce m faci? eva - n-am citit din urma. ce-ai facut? ai terminat examenele? te-ai inscris in barou? va pup pe toate
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc mathilda cati ani are fetita ta? stiu ca are in jur de 2-3 ani a mea are 3,4 luni si astept si eu la randul meu sa inceapa ceva sport - are o energie de nestavilit eu m-am interesat de inot,dar pot sa o inscriu numai dupa 4 ani,gimnastica nu mi-a venit in minte nici nu stiu daca avem aici asemenea posibilitate - din pacate in zona asta parintii nu prea cunosc beneficiile sportului la copii daca eram in Romania cred ca deja mergeam in 3 locuri:aerobic,balet si dansuri populare in vara cand am fost acasa am fost la cateva ore de dans popular - ii palcea foarte mult - toti copii aveau intre 2-4 ani bineinteles era o nebunie generala fiecare dansa cum iltaia capul dar erau si momente cand profesoara reusea sa ii invete ceva Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

luna- da ce matinala esti (desi e week-end) fetita face in febr. 2 ani. aici chiar de la 1,5 ani ii primesc la gimnastica.ski o sa inceapa de la 3 ani(ca nu primesc m mici, am incercat). si inotul e f bun. sporturi ca inotul, skiul- e f bine sa le inveti de mic si e o placere m tarziu, nu tb sa faci vreo performanta in sport dar e bine pt tine ca pers. cand va m creste si va vrea sa faca ea ceva in mod special o sa vedem. deocamdata pe astea 3 i le aleg eu. cursul de gimnastica e de 7 saptamani.daca ii place ne inscriem si la celalalt nivel. dar cum o vad eu nici nu ma gandesc sa nu-i placa. deci o viitoare nadia comaneci.(care a-propos e f. cunoscuta aici).in principiu m tarziu nu o sa o fortez cu balet, tenis, instrumente si alte cele daca vad ca nu o atrage . e pierdere de timp, energie si bani. dar mai e pana atunci. o sa va tin la curent. cred ca dansurile sunt tare dragute la varsta asta. eu o vad cum danseaza. e inebunita dupa muzica. dar cred ca e si varsta si mai ales faptul ca e fetita. luna, eu stiu ca in belgia ii primeste la inot chiar de la cateva luni. dar oricum si de la 3-4 ani e bine. cam asta e varsta cand se poate incepe 1 sport. pup
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara! Mathilda iti raspund in primul rand la intrebare: da, am intrat in Baroul Bucuresti. Astept acum sa imi iasa decizia. Ieri am fost sa patinam si azi am fost la teatru cu Claudiu. La intoarcere am descoperit cartea de poezii a Elenei Farago si a fost minunat. Sunt atat de frumoase! Numai ca el replica de fiecare data ca il omoara pe baiatul care a omorat gandacelul, pe cel care l-a ranit pe catelusul schiop, etc.[:(] Acum ascultam cantecele pentru copii. Uitasem de toate aceste activitati pentru ca am dat si noi prioritate televizorului in timpul in care am fost eu foarte ocupata. Dar astazi chiar sunt multumita de activitatile pe care le-am avut. V-am spus ca noua ni s-a recomandat sa nu-l mai lasam la televizor pentru ca devenise foarte violent. Etapa numarul doi este inlaturarea treptata a personajelor violente dintre jucariile noastre. Din pacate asta va fi mai greu. Saptamana trecuta l-am felicitat pentru progresele facute la gradinita si i-am dat voie sa isi aleaga orice jucarie din Auchan. Ei bine, cred ca a ales-o pe cea mai urata, personajul cel mai dezgustator de acolo. Nu am avut ce face, am incercat sa ii propun alta, dar nu si nu, a trebuit sa ma tin de promisiune si i-am luat-o pe aceea. Sa il vedeti pe Clau ce bine a inceput sa patineze! [bis]Ma mai duc de doua ori cu el si patineaza mai bine decat mine. M-am distrat atat de bine cu micul meu partener![:D] Am si cazut de cateva ori... Sotul nu stie sa patineze si eu nu puteam sa patinez ca nu aveam cu cine. Acum am si eu partener![:D] Va pup si va doresc o seara buna si sanatate multa! mama lu' Claudiu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...