Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

*Dura lex sed lex (Clubul Juristilor)* (12)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by mathilda sunt multe facilitati dar sunt si f scumpe. dar asta e tb sa aiba copilul o activitate
[;)] si parinti care sa finanteze eva,poate va apucati si de patine cu rotile - sa vezi ce o sa va distrati astept sa mai creasca putin Rana ca sa patinez si eu caci singura ar crede lumea ca am innebunit - in cei 6 ani de cand sunt aici nu am vazut [}:)] un singur adult pe role cu toate ca e un sport foarte interesant Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

'Neata, fetelor! Ma bucur ca sunteti bine, ca n-a zis nimeni ca n-ar fi...asta inseamna ca si fetita ta, Luna, cred ca se simte mai bine! Kriss, ce face Alessia? Eva, felicitari lui Claudiu! Noi la desene ne uitam din cand in cand doar pe Minimax, alea sunt frumoase si nu au violenta. Alte programe precum Jetix sau Cartoon sunt blocate, nici nu stie de existenta lor. Mathilda, o sa incercam si noi cu inotul, e o idee buna, sper sa-i placa. Pe langa asta, in primavara vrem sa incepem cu dansul. Si taica-su abia asteapta sa faca 5 ani s-o dea la tenis, asta e pasiunea lui. O zi buna! Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata scriu repede caci sotul sta acasa ca-i gripat si mi-a acaparat calculatorul.. Alessia tot bolnavioara e.. In iasi e un vant..de se aude din casa vuietul.. Eva, felicitari pt. Claudiu patinatorul! Luna, cum e Rana?
[url="http://community.webshots.com/album/562167406zeAacu"]Avem 3 luni!![/url] Cristina [mamica] fericita de [url="http://b1.lilypie.com/fEEYp2.png"]Alessia Stefana [/url] (16.10.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by eva03 Luna va trebui sa imi cumpar role. Din nefericire, desi patinez, pe role mi-e cam frica pentru ca am cazut o data atat de rau...
cu un partener ca Claudiu sigur nu ti se va intampla eu am descoperit rolele la o varsta destul de [:D] inaintata si imi era rusine sa ies pe strada prima tentativa s-a intamplat intr-o noapte - m-am descurcat binisor pana am ajuns intr-o zona usor abrupta si nu stiam cum se franeaza - mi-a luat doar cateva fractiuni de secunda sa invat kriss,rana e mai bine tratamentul isi face efectul dar are o tuse de care nu stiu cum vom scapa iar nasul ii curge non-stop claudela[;)] mereu optimista - Spor la invatat! Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[biz] si eu in zona Lora,eu chiar imi sorb ceaiul verde - mi-am terminat o parte din sarcini si mi-am luat binemeritata pauza in Ro.lucrul abia a inceput dar noi [cool] mai avem doar doua ore pana la terminarea primei ture de multe ori imi lipseste programul din Ro.dar in acelasi timp mi-ar fi greu sa stau la lucru in continuu pana la17-18 - pauza de cateva ore e binevenita dar are si incovenientul ca seara nu pot sa imi fac nici un program Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...