Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (44)


Recommended Posts

Dory ce spray v-a prescris? Ale nu e mucoasa, nu am ce ii curata in nas, nu acolo e problema. Secretii strange intre gat si nas, ceva gelatinos, transparent...ca o saliva mai inchegata. Aia o inneaca si o face sa tuseasca pana se elibereaza. E mai mult ca sigur o reactie alergica la mediul curat in care traim.[bang] Cris
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cristina, spray-ul se numeste: BIOPAROX, intreaba si tu la farmacie sau cel mai bine e sa citesti prospectul, poate il gasesti chiar pe net.MAi intreaba si de TANTUM VERDE SPRAY ca am auzit ca si asta e bun, eu zic ca rau nu are ce sa-i faca.... Astazi Alexa a fost ok, nu a mai facut febra deloc, pana in seara asta cand dupa ce a mancat , ia-m dat antibioticul si imediat la vomat si bineinteles ca a vomat si tot ce mancase[bang][bang][bang] Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor,sanatate la piticute! daca va consoleaza cu ceva [bang]mai tarziu n-o sa se mai imbolnaveasca...... ca fac imunitate! Mihnea mai raceste dar nu mai tragem asa la greu[:D] si eu zic ca e bun tantum verde spray,si nurofen si panadol i-am dat si eu de febra,dar nurofenul parca a avut mai mult efect... dory,nu cred ca imi perimt sa stau in vama sa fac asigurarea ca suntem in grup...cine sta dupa mine?! oricum data viitoare ma duc la o banca si platesc ca nu e o avere,in jur de 200-300 mii (vechi) de persoana... monica[pup],merci de pupici...voi ati terminat cu scoala? sau sunteti in toi? Alinuta,daca zice el asa dulce mamaaa,iubeste-l ca are nevoie.... mai tarziu poate face ca fi-meu[:D]...adica nu o sa mai vrea ca ii e jena, ca el cica e baiat mare[:D].... nu ne intalnim prea multa vreme cu perioada asta,din pacate timpul zboara asa de repede.... Vicky,ce faci? va pup si sa aveti un we fain, Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

noi am fost la party-ul unui baietel din clasa de la alex a fost super...ne-am distrat cu totii azi ne-a ajuns si pianul [bis] asa ca incepem orele de luni [:D] si pe langa el tava mea cu briose pe care o astept de atata vreme si alte tavi si tavite [:D] + o oala minune super misto...cu asta nu-mi mai este frica [:D] asa ca abia astept sa le folosesc vio, noi cu scoala...abia in dec luam vacantza de vara [:D] va pupam si noi [pup] Dory [pup] sanatate multa sa aveti o noaptemai linistita somn usor tuturor monica [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri"]Prajituri si papa bun[/url] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/PapaDePost"]Papa de post[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] sa va salut din fuga si sa va doresc wk placut. Unii muncesc in wk[xx(], dar asta este, noroc ca nu se intampla des[:D]. Sanatate si [pup]la pitici bolnaviori, sa se faca bine repede! Monica, succes la lectiile de pian si sa folosesti sanatoasa toate tavile, tavitele si oala minune![pup] Vio, sunt bine, dar f.f.f. ocupata in perioada asta. Dani a fost si el un pic racit, dar si-a revenit, se bucura din plin de vacanta, a descoperit placerea fantanilor arteziene din parcul Sebastian, si mereu e ud[:(!]. S-a si bronzat, asa ca la mare va fi gata de plaja[:D] Va [pup] cu drag! Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Violeta nu stiu unde si cand pleci dar sa stii ca asigurarea poti sa o faci si in zona. Eu am facut RCA la masina undeva intre Sebastian si Petre Ispirescu, la parterul blocurilor, langa agentia imobiliara RASIG. E o firma de asigurari si cand eram eu acolo facea cineva si asigurari de calatorie. Orice broker cred ca face si astfel de asigurari. Dory bine ca nu a mai facut febra. Poate e prea tare antibioticul de-l vomita. O sa cumpar un spray Tantum, sa am la mine. Eu am calcat o tona de rufe, am scos sa se dezhete niste piept de pui sa fac snitele (pt azi si sa luam si pe drum cateva), la 11 ma duc la unghii, apoi sa fac bagajele.... Daca as putea sa dorm putin peste zi ar fi super (ca la noapte parca vad ca nu ma ia somnul de emotii). Cris
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, noi ne-am trezit ca puturosii toti la ora 9, acum suntem la alpte si cafelutza si ne tot gandim pe unde sa plecam la plimbareala. cris, spor la treburi sa termini la timp si sa te si odihnesti [pup] si drum bun daca nu mai vb sa aveti distractie placuta. Dory [pup] cum se mai simte pitica? multa sanatate vicky [pup] servici usor desi cred ca la ora asta deja ai terminat [:D] va [pup] pe toate sa aveti un we placut monica [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri"]Prajituri si papa bun[/url] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/PapaDePost"]Papa de post[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor. Am spicuit cate ceva in mare graba ca am muncitori in casa, ne-am schimbat toate usile la apartament si acum este santier la noi in casa...., acum le-am pus sa manance si am intrat si eu in fuga, imi este tare greu cu mizerie in toata casa, copil care nu sta locului o secunda, sa-i dau sa manance si ei, sa-i dau si medicamentele, sa fac de mancare si pt. oamenii astia, sa le pun si masa, sunt stresata rauuuu [bang] Alexa, nu a mai facut nici febra nici nu a mai vomat, dar nu prea a mancat asa de bine ieri si azi, probabil ca nu poate, cu spray-ul de care va-m spus nu mai e chip sa vrea sa stea sa-i dau cu el [bang], asa ca la-m cumparat degeaba, in schimb aseara am dormit la mama ca pusesera spuma la usi si nu aveam voie sa le deschidem vreo 8 ore si pt. ca nu dormise deloc toata ziua, cred ca a fost obosita rau de tot si a facut pipi pe ea [bang], cred ca nu mai facuse pe ea de vreo cateva luni bune ... asta e, se mai intampla si accidente.. Monica, sa stapanesti tavitele si oala minune sanatoasa si sa facu preparate bune in ele [:D], la fel si pianul, sa-l stapaniti sanatosi. Cris, drum bun si distractie maxima. Va pup. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...