Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (44)


Recommended Posts

Eu nu am auzit de nimeni care sa aiba AC mobil si tot rascolesc net-ul, dar n-am gasit nici o parere pozitiva. Se pare ca furtunul ala trebuie scos totusi afara, nu poti sa deschizi geamul ca intra caldura, deci tot trebuie data gaura in perete undeva. Si daca e mobil...ma gandesc eu....io ce fac? dau gauri in fiecare camera? [batcap]. Se pare ca face si mult zgomot si nu e eficient. Mai caut oricum informatii despre minunea asta. La AC fix ne-am gandit si noi deja, normal, problema este ca apartamentul nostru este...pe lung cumva. Adica am intr-un capat sufrageria si pe un hol lung am bucataria, cele doua dormitoare si in celalalt capat baia. Si ca sa fie cat de cat eficient in toata casa, ar trebui sa il pun pe hol. Da' in cazul asta, n-am unde si cum scoate unitatea care trebuie sa fie afara. Si daca il pun in sufragerie, trebuie sa fac aici...pestera cel putin... ca sa ajunga racoarea si in dormitoare. Noroc ca stam la parter si situatia inca este suportabila. Mai avem nitel timp sa ne gandim. Editez ca sa va urez noapte buna. Alina, mamica de Tudor (05.08.2007) [url="http://community.webshots.com/user/tcapetrescu?vhost=community"]Un pici pe nume Tudor[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...