Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (44)


Recommended Posts

Neata! Si inca o data pe ziua de astazi La multi ani! sarbatoritului din grupuletul nostru. Monica, arata super tortul, cand vii in tara sa ne faci si noua unul ca sa gustam si in realitate din el nu numai virtual [:D], [pup] si petrecere frumoasa. Ce au primit cadou copii? Noi astazi nu avem nici un plan pentru ca tati a plecat la fotbal cu, colegii de serviciu si nu stiu cand se intoarce. Va pup pe toate, sa aveti un we. fain. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Multi ani traiascaaaaaa, multi ani traiascaaaaa, laaaaaa muuuuulti aaaaani![s][s][s][s][s][s][s] La multi ani Alex! Sa cresti mare, sa fii sanatos si norocos si sa ii bucuri pe mami si pe tati! Sa iti traiasca baiatul Monica! [pup][pup][pup] Va pup pe toate [pup] Sa aveti un weekend placut Alina, mamica de Tudor (05.08.2007) [url="http://community.webshots.com/user/tcapetrescu?vhost=community"]Un pici pe nume Tudor[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani! si din parte lui Mihnea[pup] Mihnea intreaba la ce litera e Alex[:D] azi se simte mai bine,a avut febra toata noaptea dar acum e bine ca am facut frectie cu otet[:D] si am luat nuforfen(parca e mai bun decat panadolul...su eu stiu de la care i-a scazut?!) acum tb. sa mergem sa luam telefon mobil pt ca asa asa am hotarta amandoi,sa gasim un telefon rezonabil[:D] Monica e super tortul...sa ne trimiti si noua macar din fundita o bucatica[pofta] sa petrecti frumos si sa ne aratati poze! we frumos pt toate, Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANIIIIIIIIIIIIII ALEX sa fii sanatos,norocos si sa ai succes la fete[;)][bis][bis] MONICA sa-ti traiasca baiatul si sa te bucuri de el[pup][pup] VIO va pregatiti si voi[pup]si multa sanatate DORY poate trecem diseara pe la voi pe la bloc,plecati pe undeva? va pupic pe toate,astazi am treaba muuuulta,ma duc la mama sa o ajut la curatenie,si la mine o las pe socrela sa faca curat[;)] weekend placut va doresc si distractie placuta MIRELA mami de andreas nazdravan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s][s][s][s][s][s][s] La multi ani! MIHNEA [s][s][s][s][s][s][s] Te pupam [pup] si iti uram numai bine, multa sanatate si tot ce iti doresti sa-ti indeplineasca Dumnezeu Vio [pup] sa-ti traiasca baiatul si sa=ti aduca numai bucurii monica [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri"]Prajituri si papa bun[/url] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/PapaDePost"]Papa de post[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bis][bis][bis]LA MULTI ANI!!!!!!!!!! MIHNEA sa fii sanatos si sa ai parte numai de bucurii si noroc in viata VIO sa-ti traiasca baiatul si sa va aduca numai bucurii si fericire P.S. vezi ca te pandim la colt cu tortul ca monica a scapat ca e departe[:D][:D] va pupic si va doresc numai bine MIRELA mami de andreas nazdravan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s][s][s][s][s][s][s] La multi ani! Mihnea Sa fii sanatos , sa-ti dea Dumnezeu numai bine in viata si sa-i bucuri pe parintii tai prin toate reusitele tale in viata. Vio, sa-ti traiasca baiatu, sa creasca mare si sanatos. Petrecere frumoasa azi, va [pup] pe amandoi. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...