Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Nasterea la Medlife (10)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ana si Laura, bine ati venit! Despre vitamine...Mendez nu cred ca e adeptul lor. Mie mi-a zis ca atata timp cat mananc sanatos, variat si nu fac excese nejustificate, nu am nevoie de suplimente. In ultimele 3 luni de sarcina mi-a dat cate 10 tablete de Osteocare pe luna, pt. fixarea calciului. Am luat efervescente, ca mi s-au parut mai interesante. Pierrine
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Luny pentru urari dar sa stii ca nu am idee cat de bune sunt mainile pe care am incaput...si nu ma refer la dr. ci la persoanele incompetente de la receptie. Azi m-am dus la control pt. a doua oara...prima data am fost pe 29 mai iar de atunci dr. Popa a fost in concediu 3 saptamani, eu nereusind sa-mi fac alta programare mai curand de 7.7.2008...si astazi, aveam programare la eco la dr. Cheles la ora 11 si la dr. Popa dupa, la 11:40. DR. Cheles a iesit cu o lista in mana si cele 3 persoane care eram la usa nu figuram si pe lista dansei...cei de la receptie au facut din nou un nu stiu ce si au incurcat borcanele cer e ca am intrat la dr. Albu la eco peste vreo ora jumatate de cand venisem...iar bineinteles ca programarea de la dr. Popa era cat pe ce sa o pierd, ea incepuse proramul de eco si inteliugentii de la receptie i-au facut programari la consultatii ginecologice peste cele de la eco...in fine,m-a primit dar am stat 5 minute inauntru, nici nu am apucat sa o intreb tot ce vroiam si pot naste din moment in moment...acum trebuie sa ma duc din nou lunea ce vine, tot asa, intre alte programari...ce sa zic, aici vad ca obtin mai putina atentie decat la stat, nu ma asteptam la asa ceva la banii pe care ii incaseaza de la pacienti.Sper ca atunci cand o fi sa nasc, sa nu-mi spuna ca nu au paturi destule, cum am auzit de la alte paciente pe hol...deja m-au pus pe ganduri tare de tot...daca e sa nu aiba locuri atunci, cred ca daca ma duc la orice maternitate de stat si zic "care vreti 1000 de euro" sa nasc si eu cat de cat omeneste nu cred ca nu gasesc doritori sa se bage...ajung la concluzia ca aici la noi...ca e de stat sau particular, oamenii sunt aceiasi, vin cu acelasi comportament ca la stat...sincer, sunt foarte dezamagita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...