Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (38)


Recommended Posts

Buna dimineata. Sunt la servici, [cit]si incerc sa ma hotarasc sa ma apuc si de treaba[:D]. La dr. a fost bine, astept rezultatul peste 2 sapt.[bang], pana atunci stau cu emotii... Azi va fac cinste, dau [pahar][berica], chiar si [cafea], dat fiind faptul ca ieri mi-am cumparat (sau sotul mi-a cumparat, ca eu am ales si el plateste[?][:D]) o hainuta scurta de blana. E superba si e... rosie! Cred ca asta e cadoul pt. toate aniversarile din 2008[:D]. Daca el zice ca eu merit, nu pot sa-l contrazic, nu[:D]? Andreea, La Multi Ani![cor] Sa fii iubita si fericita! [bum][cheers] Va [pup] si v doresc o zi buna! Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

la multi ani Andreea !!![pup] [majoreta][majoreta][majoreta] sa ai un an asa cum iti doresti !!! Vicky,eu zic ca Dani e bine.... si sa porti sanatoasa hainutza rosie [xx(]...vreau si eu[:D]!!!! si noi tusim putin,dar numai tuse e.... sper ca va fi spre bine,ca luam vitamine [:D] aseara cand am ajuns acasa am vrut sa-l duc pe motanel la doctor si nu l-am gasit 1 ora... l-am cautat in toata casa si parca se evaporase...pana m-am gandit ca singurul loc unde se putea baga era dupa cada,pe unde acum la cat e de slabanog incape! a iesit spre seara, dar e mai mult mort decat viu! deja de 2 zile nu mai mananca deloc,eu i-am dat cu seringa apa ...altfel nu stiu cum o s-o mai duca! o sa-l mai duc diseara sa-i mai fac o perfuzie ca parca e o fantoma.... sper sa nu moara [:(] monica ,Dory,Andreea(cu burtica),Lexi,Mire,Cris...va pup cu drag, Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, nu am apucat inca sa vorbesc cu ei, dar te anunt , stai linistita ca nu am uitat. Viky, sa porti sanatoasa hainutza. Vio, bafta multa cu motanul, si eu sper sa se insanatoseasca. Acum fug la bucatarie, am pe foc o ciotbitza de piu, spal o masina de rufe , apoi fug la fata si deacolo la serviciu. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor, [s][s][s] LA MULTI ANI! ANDRE-EA sa fii sanatoasa si fericita alaturi de familia ta [pup] vicky, sa stapanesti sanatoasa hainutza,a bia astept sa te vad cu ea [pup] violeta, imi pare tare rau ca se simte rau motanelul, nu ti-a dat ceva vitamine...noua parca asa ne daduse sa-l mai tina in picioare ca nu manca delok [bang] sa dea Dumnezeu sa fie totul ok [pup] si pe tine si pe mihnea Dory, spor la trebushca [pup] mire, voi ce faceti? [pup] cris, cum e la gradi? ce mai zice ale? [pup] noi inca misunam prin casa desi astia mici vor afara...asa ce trebuie sa iesim [:D] monica mami de alex [bonjovi] si ruxi [zana] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri"]Prajituri si papa bun[/url] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/PapaDePost"]Papa de Post[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, la cat e de frumos afara as iesi si eu[:D]. Dar cand vad (si aud)cum se prabuseste zapada de pe acoperisuri[:0], ma cam sperii. Asa ca aveti mare grija cand circulati pe sub stresini! Vio, bietul motanel, tot bolnavior[:(]? Tin pumnii, sa se faca bine. Dani e bine acum, e drept ca de o sapt. i dau Imunostim, cu echinaceea, poate si de asta nu a avut raceala loc sa se instaleze "ca la ea acasa"[xx(], mai ia si el cate un Brontisor de vit.C seara, iar portocale si mandarine serveste la greu, ca-i plac... Sper sa treaca cu bine si la fel de usor peste raceli, pana in primavara. Pe mine ma da gata vremea asta, ba cald, ba ger. Mizerie cat cuprinde[xx(], cum sa nu fie epidemie de viroze? Cu scoala merge bine, cu matematica si mai bine, dar cititul... la fel ca si ceilalti, iti imaginezi. Nu-i place, nu ca nu stie[xx(]. Ref. la hainuta, nu e cine stie ce, dar e frumoasa croiala si culoarea, e un model deosebit, mie mi-a placut. Sunt cam "matusalemica" eu pt. culoarea rosie[:D], dar... calul de dar nu se cauta la dinti, nu[:D]? Dory[biz], spor la treburi. [pup][pup] Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

noi astazi am fost in parcul de la sebastian de pe colt ca trebuia sa schimb eu o bluzita pe care o luase mama pentru alex si in magazin cu cine ne intalnim??? cu dory si alexa... alexa e o bombonica dulce si frumoasa [pup] sa nu mai zic ce cumintica este... vicky, mire...abia astept sa va vad si pe voi [pup] monica mami de alex [bonjovi] si ruxi [zana] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri"]Prajituri si papa bun[/url] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/PapaDePost"]Papa de Post[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara fetelor, hop si eu de la servici direct la voi...inca nu s-a rezolvat cu netul la servici si se pare ca nici nu se va mai rezolva[bang]dar lasa ca vorbim seara.. MONICA si noi abia asteptam sa ne intilnim cu toate fetele si copilasii ANDREEA cum te-ai distrat azi?cum mai este cu serviciul?eu inca iti tin pumnii[;) VIO sanatate la pisoias,mihnea ce mai face,cum mai este la scoala? VICKY sa stapanesti sanatoasa hainuta,[dual]lui dany DORY am facut rost de catalog YR te mai intereseaza? LEXI asteptam nr de telefon cand il afli CRIS cum mai e la gradi? fetelor eu vreau sa fac comanda de un tort pt sambata si nu stiu la ce sa am hotarasc,as vrea ceva usor,sa nu fie gretos si totusi fff gustos si fin,poate imi dati ceva idei de torturi ca de facut il fac la vestita cofetarie... fetelor acum va pupic ca trebuie sa-i dau papa lui andy si sa mai stau si eu cu el ca si asa stau fff putin va pupic pe toate[pup][pup][pup] MIRELA mami de andreas nazdravan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...