Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

carucior gemeni landou dublu


Recommended Posts

  • Răspunsuri 7
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Sa-i traiasca gemenii si sa creasca mari si voinici. Chiar e o problema cu carucioarele pentru "bebex2" Imi amintesc ca, acum un an am primit pe mail exact aceeasi intrebare... din pacate, atunci am raspuns ca "NU se gaseste asa ceva in Romania" De data asta, sunt tare bucuroasa ca pot spune EXISTA! Chiar zilele trecute am primit o oferta super de carucioare pentru gemeni (cu 3 sau cu 4 roti), cu landouri, port-bebe-uri, huse pentru picioruse, aparatoare de ploaie, cadru din aliaj usor, roti cu camera, frane pe disc, jante de aluminiu... O nebunie, ce mai! Daca te intereseaza, in cateva ceasuri voi avea oferta completa (cu preturi, imagini etc) Cu drag de copii, [url="www.buburuza.com"]Buburuza[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Buna, Si eu suna mamica de gemeni, am 2 baieti care au implinit deja 2 ani,am un carucior dublu de vanzare in stare f buna(putin folosit) marca Bertoni Nu prea ma folosit caruciorul din cauza ca baietii mei nu prea au avut acelasi program de somn( daca unul dormea in carut celalat sigur urla cat putea asa ca... era de preferat sa nu stea unul langa altul la plimbare si foloseam deci carucioare simple .. Daca e cineva interesat... Mail:danabauer2002@yahoo.com Dana mama de gemenei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
buna! si eu sunt mamica de gemeni si tot caut.. (eu insa caut unul tandem, ca alaturat avem). cautati pe net: dati-i cautare carucior gemeni aici nu e voie sa postam nume de alte site-uri, dar cine vrea detalii imi poate scrie mail ali_roxanna@yahoo.com (intre ali si roxanna e o liniuta jos) toate cele bune si s-aveti bafta![:)] pentru magazinul virtual buburuza dati click unde scrie buburuza mai sus![cool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...