Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Regasiri (18)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

v-am lasat ieri la pagina 15 - si iaca unde va gasesc ... mai mai - iar n-ati durmit azi noapte? ia sa ma apuc eu sa va citesc. intai de toate - cate un pupic si cate o [flo] la fiecare. [pup] eu nu reusesc sa vad filmuletul cu Iulia si literele - ieri nu amers deloc - azi nu am sonor si inceputul mi se tot blocheaza - dupa ce trimit mesajul dau un restart la calc - poate poate. roxana c. nu cred ca maitrecem anu acesta prin Ploiesti -avem ganduri de Grecia anu asta - daca cumva se materializeaza - daca nu ... singurele noastre iesiri vor ramane iesirile la Mako in Ungaria la strand in w/e -enduri si ne vom gandi de fiecare data "ce fain e in concediu". Angy deci de acord, da? Ma apuc si eu deseara sa fac un album special de freze - am selectat deja cateva. [:D] Superba coafura noua - da superb si fotomodelul. frumusica foc foc foc. [il] Dbunny, Desiree si Angy m-ati facut sa-mi joace ochii in cap cand ma gandeam ce detalii picante vor urma ... cand colo - o lasarati balta.[bere] carla2005 un bun venitsi din partea mea. Normal ca ne aducem aminte de tine. [pup] hai integreaza-te si rapid povesti despre mica printesa - cateva poze n-ar strica totusi - chiar si vechi ca nu am mai vazut-o de o "cârcã" de timp. [pup] Dbunny voi o mai trageti mult? [pup] si multa sanatate. Chiar azi vorbeam la tel cu o prietena si ea ma sfatuia sa stau blanda cu schimbatul de job in aceasta perioada - e fff greu cu fata la gradi (in primul an) si cu un job nou. Aici - de bine de rau ma stie, il stiu - ma intelege - imi mai da un liber - baun medical .. si trecem noi si imunizam copila ... dar la un job nou -nema intelegere, nema concediu, abia cu medicale daca mai poti pleca. Mi-a dat de gandit - desi aveam io ceva in capatana vis-a-vis de aceasta treaba. Om vedea. Koko VREM POZEEEEE!!!! daca aduci poze te scutim de la orice disparitie de printre noi. [pup] si simtiti-va bine si pentru noi. [pup] mayaione [pup]-ici cu lipici roana pe la timi cand vi? inainte sau dupa marea plecare? de intarcat asa "tarziu" - zau ca nu stiu cum sa te sfatuiesc - las fetele avizate s-o faca - eu nu ma pricep. [pup] si iti tin pumnii - poate ca la intoarcere poti sa reiei alaptarea - cine stie? te pup. poate ar fi bine sa inceapa tati sa doarma cu el - sau macar el sa-l adoarma - sa fie pregatit cu plecarea ta. Miki te pup si nu mai plange - ca ne facisi pe noi sa plangem. Asa auzisem si eu - ca e mai greu pentru noi decat pentru ei. of of dolores ma bucur camicul dansator e mai bine. [pup] desiree te admir mami ca ai rezistat la faza din parc ... eu cred ca nu scapa babaciunea de gura mea. apropo de faza asta - ieri venind de la lucru dau prin parc sa-mi vad copila si sa mai stau si cu ei nitel. Doua mame s-au luat la bataie fiindca una a tipat si l-a impins pe al celeilalte - io stiu ce bataie intre copii si una dintre ele s-a bagat. Mama da ce palme, ce trasete de par - ce istericale - asa ceva dom'le ... totparcu statea si se uita la ele ... si cei doi mici urlau si plangeau de-o parte ... nimeni nu s-a bagat - nima nu a luat copiii de acolo. Stateau si-si priveau mamele cum se paruie. [8] M-ambucurat nespus ca nu le-a vazut si Kara. sa pap si eu repede ceva pana nu se trezeste sefa. pa pa si pusuci la toate [pup]
Miro si Karina Ioana - 3 noiembrie 2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Mirona apropo de faza asta - ieri venind de la lucru dau prin parc sa-mi vad copila si sa mai stau si cu ei nitel. Doua mame s-au luat la bataie fiindca una a tipat si l-a impins pe al celeilalte - io stiu ce bataie intre copii si una dintre ele s-a bagat. Mama da ce palme, ce trasete de par - ce istericale - asa ceva dom'le ... totparcu statea si se uita la ele ... si cei doi mici urlau si plangeau de-o parte ... nimeni nu s-a bagat - nima nu a luat copiii de acolo. Stateau si-si priveau mamele cum se paruie. [8] M-ambucurat nespus ca nu le-a vazut si Kara. sa pap si eu repede ceva pana nu se trezeste sefa. pa pa si pusuci la toate [pup]
Miro si Karina Ioana - 3 noiembrie 2006
de asta as lua eu ceva medicatie , sa nu ajung in situatia de mai sus, nu m.am batut in viata mea, dar de cand cu copilul vorba lui dolores nu stiu unde pot ajunge [url="http://community.webshots.com/user/dayannara"]ivan si dayanara[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

papat - saturat - fata nu s-a trezit - asa ca bag rapid inca un mesaj - cat mai incape. care ma injurara-ti fãi? atata moda - atata valva - ca mi-am luat si eu crocsi. un fis. o reclama si atat. oi fi eu mai speciala? oi fi eu mai sensibiloasa la picioare? da sincer - mi-au facut piciorul praf. adica umblu cu plasturi dupe mine sa-mi pun la picioare ca ma rod de numa. eu port 37-38 si nr 5-7 la crocsi imi erau mari - am luat 4-6. Pareau super pe picior - turnati ca sa zic asa. pentru Kara nu aveau asa numar mic - si nu cred ca-i voi lua in asemenea conditii. Ai mei fura 1.4 meleoane - pentru ea sunt doar 1.1 - dar zau ca nu fac banii. Nu iti transpira piciorul "asa de rau" ca in alti pantofi - dar zau ca ii scoti putin umezi. nu vreau sa fiu eu acuma gica contra ... dar na. Nu-mi pare rau dupa bani - insa pentru Kara nu m-oi avanta sa-i cumpar prea repede. savad cum se comporta si la 40 de grade - dar la 32 de azi ... nu m-au dat pe spate. cel mai bine era cu ei acum cateva zile cand plouacu galeata pe afara -ptiii ce bine m-am simtit in ei. am si filmat o particica din plimbarea noastra prin ploaie - tocmai cand statea ploaia. sa pun deseara filmuletzu - sa nu uit. fug sa vad ce face - poate mai revin
Miro si Karina Ioana - 3 noiembrie 2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

v-am spus ca mi-a sosit pachetul de la franta? iar am luatcate ceva pentru Kara - 3 body-uri, o rochita si un pantalon trei-sferturi. Pentru mine un costum de baie. Nu stiu de ce - am ales aceleasi masuri si pentru mine si pentru Kara (ca data trecuta) si parca sunt cu o masura mai mari - si ale mele si ale Karei. bine ca nu e nici o problema - Kara mai creste - dar pentru mine slipul ... e chiar o problema. Vad eu cum fac la strand sau la mare sa nu raman prin apa fara el. [alcool] abia astept reducerile de la sf lunii asteia. mama mama - deja am umplut bookmark-ul de produse la la ei. [il] [url="http://picasaweb.google.com/mironabeg/Iunie2008"]poze noi[/url] -printre care si rochia de la franta si cateva de la plimbarea prin ploaie. mai doarme mult ???? poate reusesc performanta sa umplu eu pagina asta ... [biz]
Miro si Karina Ioana - 3 noiembrie 2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hai ca am pus si albumul cu freze pe net. [url="http://picasaweb.google.com/mironabeg/FrezeKarina"]FREZE!!![/url] dayanara multam - nici nu cred ca o voi da la balet - doar daca va cere ea. eu as dori pentru ea inot, schi ... etc - sporturi ... aaaa - eventual dans sportiv. [;)] crocsi i-as numi mai degraba gri decat albi. Da - se vede ceva din ei in pozele din ploaie.
Miro si Karina Ioana - 3 noiembrie 2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu]Salut Mai apar si eu din cand in cand sa nu ne uitati [:D]suntem bine sanatoase dar fara chef de scris [:I] cu ochelarii cam greu afara ii tine mai mult in casa maxim 5 min si ii da jos [bang] Dayanara-a trecut bubuta lui Ivan?dragul de el tare ustura arsurile,noi nu am dat cu nimic pana am ajuns la spital si mi-au zis ca bine am facut [bang]dar tare as fi facut ceva sa-i alin durerea,[pup] sa treaca repede Mirona-sunteti doua frumoase [il]Kara e copia ta la indigo [:D] Desiree-nu ai agatat in copac babatia?[bang]am mai patit si noi faze din astea dar nu chiar asa [bang] Dolores-am admirat dansatorul [il],multa sanatate[pup] Dastefa-off prin ce ati trecut[bang]cum se mai simte Daria?[pup] Marani-[pup]
[url="http://s178.photobucket.com/albums/w248/bamboletta_roxy/"]Bamboletta[mamica][/url] si [url="http://www.youngnutrition.net/member/tickers/61250/ticker4.png"][zana]Antonia-Gabriela(1 nov 2006)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mayaione, dayanara ignorati-ma...ventolinul nu contine corticoizi, e pulmicort-ul, e tot un inhalador care ni s-a prescris iarna trecuta alaturi de ventolin si am incurcta borcanele..oricum pt noi are aceleasi efecte secundare: agitatie maxima, nopti nedormite...scrie si pe prospectul ventolinului:tahicardie... Miro vazut poze cu fretzata[olala] sa purtati sanatosi akizitiile noi dayanara...la cresa se mai ating....chiar se si bat...doamna invatatoare nu poate sa stea cu okii pe 10 odata, si mai pleaca cu cate unu la olita, la spalat pe maini, una alta... ceea ce m-a surprins azi cand l-am luat pe Dani de la cresa a fost ca i-am cerut un pupic, era la mine-n brate, si si-a intins boticul si i-a dat pupic educatoarei[il], asta-mi place, ca inseamna ca-i place mult de ea...altfel ar fugii de ea sau ar plange cu ea cum face cu cealalta cand a nostra educatoare lipseste... Mami-i fericita cand bebe-i fericit, nu-i bai daca da pupicuri la altele[:D] Dbunny cu [copil] Daniel(23.11.2006) [url="http://www.flickr.com/photos/dbunny/sets/"]poze Daniel[/url] [url="http://www.dropshots.com/dbunny_28"]Filmulete cu Prichindelu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...