Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cum ai pot dovedi ca el este tatal?


Recommended Posts

m-am despartit de sotul meu in urma cu 6 luni,intre timp ne-am mai intalnit si am intretinut relatii sexuale ....in urma cu 4 saptamani am aflat ca sunt insarcinata ,iar sotul meu nu crede ca el este tatal,cum ai pot demonstra ca este copilul sau inainte ca acesta sa vina pe lume !vreau sa stiu ce teste adn se pot face pana la nasterea copilului!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 9
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ciao Koen!!Am trecut printr-o situatie asemanatoare, ne-am despartit in luna a 6-a de sarcina. Dupa ce el a plecat, cineva din familie si femeia cu care umbla el a incercat sa-i bage in cap tot felul de prostii , cum ca baietelul nostru nu ar fi al lui, ceea ce m-a enervat cumplit. Situatia s-a rezolvat, a vazut ca seamana perfect cu el plus ca era constient ca in perioada conceptiei copilului nu a fost dezlipit de mine. Insa eu m-am documentat atunci si aveam de gand sa-l tarasc prin tribunal, si sa-i fac viata un calvar. WOW, ce urat suna!!!In fine, in timpul sarcinii se face un test, se preleva celule din placenta, daca nu ma insel, mai bine cauti pe net,dar afecteaza fatul. Cel de baza este testul de paternitate care se face dupa nasterea copilului si presupene un proces indelungat si bani mancati aiurea, pentru ca cel care vrea sa dovedeasca trebuie sa plateasca testul. Se face la Institutul de medicina legala BUc, costa vreo 32 milioane lei vechi. Iti sugerez sa-i spui ce-l asteapata in cazul in care refuza recunoasterea copilului, dar inainte de asta, ia-l frumos de manuta si mergi cu el la ginecolog. Acolo ti se va spune perioada cand vei naste si cand a fost conceput. La mine a fost o eroare de o zi, pentru ca stiam fff bine data ultimei menstruatii. Pana la urma o sa vada ca e al lui, acum poate l-ai luat prin surprindere si bate in retragere. Te pupic si curaj.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Initial creeata de koen2008
m-am despartit de sotul meu in urma cu 6 luni,intre timp ne-am mai intalnit si am intretinut relatii sexuale ....in urma cu 4 saptamani am aflat ca sunt insarcinata ,iar sotul meu nu crede ca el este tatal,cum ai pot demonstra ca este copilul sau inainte ca acesta sa vina pe lume !vreau sa stiu ce teste adn se pot face pana la nasterea copilului!
Ii poti dovedii ca este copilul lui si inainte de sarcina,dar sunt sanse sa pateasca ceva bebe,asa ca anunta-l ca va fi tatic si..ii demonstrezi dupa cele 9 luni.Iti doresc un bebe frumos si sanatos!!!!!!!!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...