Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietena-bebele ei-sotul/iubitul tau


Recommended Posts

Ma contrazic cu o amica.Ea sustine sus si tare,ca ea n-are accepta ca o amica de-a ei,sa-i dea sa suga copilului de fata cu sotul ei. Eu,sustin ca nu-i asa mare filozofie .... [alcool] Acum,daca prietena voastra are un bebe mic si plange de foame si ii da sa suga in camera cu voi,e vreun bai ? [alcool] Voi ce credeti ? [alcool] ..Dahri...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 95
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Initial creeata de Dahriana
Ma contrazic cu o amica.Ea sustine sus si tare,ca ea n-are accepta ca o amica de-a ei,sa-i dea sa suga copilului de fata cu sotul ei. Eu,sustin ca nu-i asa mare filozofie .... [alcool] Acum,daca prietena voastra are un bebe mic si plange de foame si ii da sa suga in camera cu voi,e vreun bai ? [alcool] Voi ce credeti ? [alcool] ..Dahri...
eu cred ca nu pricep care e intelesul.in prima faza se vorbeste de tripleta bebe-mamica-taticu si ca mamica nu vrea ca taticu sa stea cand alapteaza,iar in fraza a doua daca e vreo problema daca mamica alapteaza de fata cu voi(care voi?). deci? out of my mind.back in five minutes. later edit ce cred eu?ca te plictisesti....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca am scris destul de concis. De ex: Vine o prietena la voi cu bebele. Si ea alapteaza in fata ta si a sotului tau !(nu a ei) Are ceva ? E vreo problema ? Vi se pare exagerat ? Ce ar trebui sa faca ea,noi ? Ca prietena mea (cu care ma contrazic)mi-a sarit in cap ca ea nu ar accepta asa ceva[alcool] ..Dahri...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

a mai fost un subiect despre alaptatul in public. cred ca acolo vei gasi multe raspunsuri. cand era d mic am avut in vizita o prietena insarcinata cu soul ei. cand l-am alaptat eu nu am avut nici o jena insa sotul ei nu s-a simtit confortabil si s-a asezat cumva sa nu ne poata vedea. mie una mi se pare la fel de natural ca orice alt tip de alimentatie. unora nu. * o prietena insarcinata, cu sotul ei -nu pot corecta din cauza de reclama minune
I'm not trying to be difficult...it just comes naturally.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Unii oameni sint mai pudici. La un subiect deschis de mine s-a mai discutat chestia asta... De ex. eu am alaptat si in public dar mereu acoperita de un sal, iar acasa la mine sau cind am fost in vizita la cineva cind era un barbat de fata ma duceam in alta camera. Nu cred ca este vorba despre "frustare sexuala', cum a spus Happy_in_TO ci pur si simplu de pudoare. Nici eu nu ma simt comfortabil alaptind la vedere si nici sa-mi vina cineva in vizita si sa alapteze de fata cu sotul meu fara vre-un sal sau ceva, nu m-as simti comfortabil, si nici el, ca l-am intrebat. Asta pt ca a fost situatia asta la noi acasa. O prietena de-a mea care timp de citeva luni de cite ori venea alapta intr-o camera separata cind era sotul meu acasa, intr-o zi pur si simplu s-a deschis la bluza si a inceput sa alapteze in living, fara sa ma intrebe daca poate merge separat, stiind ca sotul era acasa. Nu a fost chiar o tragedie dar mi s-a parut ciudat. [url="http://www.facebook.com/profile.php?id=1065503304"]poze[/url] [url="http://community.webshots.com/album/560515700RrGXZM"]alte poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...