Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietena-bebele ei-sotul/iubitul tau


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Ripley
1. Subiectele deschise de "dahri" sunt toate menite sa "incite" din pura ei lipsa de ocupatie. Cititi prima postare si gasiti vreun rost al acelei alambicari total lipsite de logica. Desigur ca un topic de genul "alaptatul in public" care a existat nu demult sau "alaptatul in fata prietenilor" ar merita cooperarea multor membri vechi, asa cum e Sabina, de ex. Dar pt. autoarea topicului e doar un motiv de bla-bla-uri care nu au nicio legatura cu vreun interes real, ori asta e deranjant, cumplit, si nu e prima oara. 2. Imi pare sincer rau ca alaptarea a ajuns la egalitate cu o necesitate fiziologica gen mers la buda, si ca mamici care au alaptat in public, indiferent cum au facut-o se contrazic pe un topic fara sens. Recitit titlul. 3. "plod" poate fi o ironie sau un alint, nu vad in contextul acestui subiect cuvantul plod ca un atac la copii sau la aceasta comunitate. Ripley, mami de Ana Ecaterina (10.11.2005) si Iris Maria (10.10.2007)
cu respectele de rigoare Ripley[bis][bis][bis] out of my mind.back in five minutes.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 95
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Aoleo ce-ati umplut paginile,ca abia am apucat sa citesc tot. Iar faceti referire la mine,in loc sa va raportati la subiect,dar va anunt ca ma doare-n cont. Buun,acum sa trecem la subiect : 1.pe mine nu ma deranjeaza sub nici o forma ca ea sa alapteze de fata cu mine.De atunci a mai alaptat de fata cu mine de cateva ori si chiar nu ma deranjeaza deloooc. 2.prietenul meu,mi-a zis dupa 2 zile cand am deschis eu subiectul cu alaptatul in public.Pana atunci nu mi-a zis nimic,dar cand am vazut ca ne vorbeste cu spatele mi-am dat seama ca se simte jenat si a fost aiurea pt toti. 3.prietena mea,cu care am discutat subiectul a avut o parere total diferita si m-a influentat putin...sa nu mai vad alaptatul chiar asa natural peste tot. Ce putea ea face..?! Acum citind opinii si opinii : putea sa-mi ceara sa alapteze in alta parte,daca nu are sutien special de alaptat si trebuia sa-si scoata sanii pe afara..ca avea unde : am 4 camere! Putea,sa ne anunte intr-un fel sau altul...dar pur si simplu vorbeam toti,copilul maraia,ca nu plangea..si ea cum maraie el putin,ii pune tzatza in gura...ma rog,n-am copil..nu stiu cum functioneaza. Eu initial am trecut cu vederea astea,gandidu-ma ca e copil mic,io fi foamne...dar cei din jur m-au facut sa ma gandesc si la alternativele pe care le avea ea sa nu ne puna pe toti in situatia asta. ..Dahri...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

OMG!!!! eu sper ca in romania sa se scape de jena asta de a alapta in public, si mai mute mamici sa o faca exact pe acolo pe unde unde bb o cere, ASA "iubitul tau va scapa de pudoare si jena cand va vedea mai multe mame alaptand...oriunde El nu a fost alaptat, cand a fost bb, nu stie cat de cat ca lapticul e cel mai bun si esntial pt copil? Inca odat spun si eu, din cel care suge bb, se vede foarte putin, din No 2 curge si e bine sa stea presat. asa ca un san plin cu lapte si unul cu bb atasat numai sexi nu e. Sigur ca ea nu se gandeste sati ademeneasca iubitu cu sanii ei si bb alaptand... ------------------------ Someone's pleasure is another's pain! Alergic at stupidity.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Dahriana Iar faceti referire la mine,in loc sa va raportati la subiect,dar va anunt ca ma doare-n cont.
Cotul mainii cu care tii mouse-ul sau cotul cu care gandesti? [xx(] Ripley, mami de Ana Ecaterina (10.11.2005) si Iris Maria (10.10.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...