Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

neata gasca! [pup] [grup] la noi acu s-a facut abia dimineata [:D] - asta e ora noastra de trezire - 9-9.30 Si asta ma bucura - caci pana acum tot pe la 10 ne trezeam. [s][s][s] ROXANA [s][s][s] SA ne traiesti mami si sa -ti dea DD tot ceea ce-ti doresti alaturi de familia ta draga. [pup] NU pot sa nu remarc intrarea CriseiS la noi si sa-i multumesc pentru aprecieri. Normal ca nu ne suparam - mai te asteptam si va uram si tie si Lianei sa vina cat mai curand bebele mult dorit. [pup] Angi ce ma distreaza Iulia cu ledurile, butoanele - asa e Kara mea - dar cu gaurile. Mai daca era baiat mai intelegeam si eu ... dar asa. E obsedata de gauri - unde gaseste una ... sta minute intregi sa-si bage degetelul in ea. Am o cuvertura pe canapeauna din sufra. Are o gaura de la fierul de calcat. E mai veche decat mine [;)] si cuvertura si gaura. Ei bine acum a devenit o gauroaie (sa o parafrazam pe Koko cu farfuroaia ei). De gaurile de la cutiile de gaz metan nu va mai vorbesc ... ca am obosit deja numa gandindu-ma la ele. Normal ca nu ma supar cu pozele - ma simt flatata. [pup] kokorina asa-i ca e mai mare? Si mie mi se pare. O vad ca e mai mare, o simt in brate ca e mai grea, dar cantarul asta nenorocit tot 8.4 imi arata. Sa ma vezi cand ma intalnesc cu Oana de Dia sau Alessia de Flore cum le tot iau inbrate la pipait si alte alea ... ca stiu de la fete cate kg au si zau ca se simte diferenta intre ele si Kara. De ce-o stagna cantaru asta - zau nu stiu ... ca ea oricum creste si e vizibil ca nu sta in loc. desiree da mami - ne-am distrat pe masura. Eu nu-s in poze ca eu eram pozarul ... plus ca nu voiam poze ca eram la fusta ... si aia prea scurta. [;)] marani ziua lui Flore e in 26 - dar a tinut ieri cu noi - cu fetele de pe forum. Uite [url="http://picasaweb.google.com/mironabeg"]aici[/url] pozele noastre. deja nu mai are rabdare - fug la ea sa nu o neglijez prea mult. va pup pe toate - si pe cele carora nu le-am adresat vre-un mesaj. Pupici speciali pentru David de Dolores - va asteptam acasa. Daca aveti vesti despre ei - va rog sa scrieti si aici. Multumim. pupez toata gasca. [pup]
Miro si Karina Ioana - 3 noiembrie 2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[s]La multi ani!Roxana[s] sa fii sanatoasa iar DD sa-ti dea tot ce-ti doresti
Mirona [:-)))]am patit la fel nu-l puteam tine in brate iar cantarul era tot 10kg.Nu stiu sa explic ce sa intampla dar important e sa fie sanatoasa. Koko [pup] ce mai fac sandokanii?Pascal cum a fost azi noapte? [pup] intregul [grup] al regasitelor care m-au primit si pe mine[:D] [ruga]Doamne ajuta! [url="http://picasaweb.google.com/Gabi2072/OraselulCopiilor2007"]In oraselul copiilor[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=114245"]Si ingerii au nevoie de ajutor[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele, Pupam pe toata lumea. Kokorinoooo, sa stii ca ma gandesc cum naiba faci cu doi ca pe noi ne termina asta unu'. e super energic, nu sta o clipa, deschide toate sertarele, urla de numa daca Noi suntem bine.Azi mergem la vaccin. sa ne tineti pumnii sa fie oK. e numai ROR-ul ca restul l-a facut. Miro, super Karina, si tu arati beton. si Flore nu mai zic....Bai da toate slabiti numai io raman asa? ce faceti ca sa slabiti? No cam atatica deocamdata. mai scriu eu. mai stiti ceva de Dolores, de Alexandra? [url="www.sonia.as.ro"]Ajutati-o pe Sonia[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare de la mare!(de langa, mai bine zis) Ieri am avut o stare jalnica, dureri de spate, oboseala la greu, dureri de sani, tre sa-mi vina ciclul si culmea culmilor ca Dani a dormit 40 minute(cat noi am luat pranzul) si-apoi toata dupamasa dansand...si eu dupa el ca se catzara pe toate masutele dulapurile, etc. Mergem pt prima data cu Dani in Romania, a doua oara cu Paco. Facem planuri la greu, ca stam doar o saptamana si vrem sa vedem toata familia, sa-mi fac pasaport, sa-mi vad fosti colegi de liceu, si sa ma-ntalnesc cu Flore, Miro, Bebinuta, si Dia in Mall la Timisoara!!!!! Chiar si o noapte nebuna la un hotel am planuit cu ceva prieteni(Dani ramane cu buna-sa o noapte[bis][bis] si noi mergem din birt in birt[alcool]) In rest suntem bine, facem 4 caca pe zi, dar nu-s moi. in schimb puturoase. si mancam muuuult(parca recupereaza cele 5 zile cand n-a papat nika). Noaptea(iar) baga un bibe mare cu cereale (pe la 4)si la 8.15 dimineata repede repede tre sa-i fac altul ca-i jale.... Kokorina[:D] asa radea Paco de mine cand 'ma invata' spaniola. Erau cuvinte care le spuneam gresit tot timpul si el nu ma corecta. Cand am aflat ca vorbesc gresit(dupa luni de zile de vorbit in public gresit) l-am certat, la care el imi spunea ca asa de fain vorbesc gresit, cu atata farmec.... [:D][:D] El in romaneste stie: te iubecs(exact asa pronunta), puiu(Dani), Buni si cam atat... Miro si restul trupei:[url="http://www.flickr.com/photos/dbunny/2124589695/in/set-72157603505577804/"]Poze cu Dani de la serbarea de Craciun[/url]; el a primit rolul Pruncului Isus. Si-apoi poze cu nazbatii, si ultimele [url="http://www.flickr.com/photos/dbunny/2202156852/in/set-72157603505577804/"]poze[/url] is de cand l-am tuns. De dolores ce mai stim? Dbunny cu bb Daniel(23.11.2006) [url="http://www.flickr.com/photos/dbunny/sets/"]poze Daniel[/url] [url="http://www.dropshots.com/dbunny_28"]Filmulete cu Prichindelu[/url] An angel wrote...If someone betrays you once, it's their fault;If someone betrays you twice, it's your fault.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mirona, ma gandesc ca ti se pare mai grea kara pentru ca e mai lunga..adica e distribuita altfel greutatea in corp...parere de expert, ce mai![:D] dbunny, e demential dani mai cum sta el pe post de pruncul Isus, dar ce cuminte era, statea acolo de n-avea treaba, de parca ar fi stiut ca joaca un rol "sfant"..inteleg ca dani e mai bine acum, bravo! crisaaaaaaa,welcome!ti-am zis eu ca miro e fata de gasca! stii ca eu imi doresc cel mai mult sa faci un bb, da? auzi? daca faca bb pe cine pui nas?[:D]
Alina,mami de Mihnea-Octavian,un anisor si un pic
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am adormit-o pe "mini me" [:D] am mancat - in acest timp v-am citit - acum sa va scriu rapid ceva si apoi inapoi la bagaje, mai am si de calcat o groaza ... Desiree merci ca ne-ai anuntat ca e David mai bine. dragul de el, oare cand le dau drumu acasa? buey - astea, varuicile - sa nu ma barfiti in particular, da? [pup] Dbunny vizionat pozele cu voi. Sper mare mi s-a parut Daniel - sa nu mai vorbim de coama blonda - ca m-a dat pe spate de frumos ce e. Si tu mami - ce-ai mai slabit ... Apropo de slabit Roana nu prea am facut nimic sa slabesc - pur si simplu ma tin dupa fica-mea. [:D] intelegi matale? e ca spirtu. Dodo-pui ma bucur ca te simti bine cu noi.[flo] pupam Bogdanelul. pai cam atat - ca n-ati mai scris de azi dimineata. Koko - cum e Pascal? ati mers pana la urma la medic? Sa ne tii la curent. Alexandra, voi? Mai da un ochi si pe aici si spune-ne cum sunt barbateii tai? Roxana - faceti chef? Sa ne povestesti cum v-ati chefuit si sa ne pui si poze, da? Marani - ai plecat deja? Apropo - unde? Tot la Durau? Lory - bafta l examene in continuare si spor la invatat. astazi e a doua zi cand "mini me" ma anunta si inainte de a face si dupa ca a facut kaaaaaakkkkaaaaa. Oare ce sa insemne asta? ca e pregatita pentru olita? Noi am facut la olita de pe la 7 luni si pana ... nici nu stiu exact varsta - a fost o perioada nasoala cand a apucat-o o diaree si a tinut-o frate ... cam aproape o luna numai cu kk moi. Facea si cate 5-6 pe zi si deci ori ratam momentul de a o pune pe olita - ori era degeaba - ca facea si pe langa pana o asezam - asa ca am decis sa luam o pauza cu olita. Dupa aceasta perioada - fata se dezvatase si deci nu am mai insistat. Am mai incercat saptamana trecuta parca si a fact un pisu mic dupa somnul de pranz - dar nu o mai stresez zilnic. Acuma eu ce sa cred? Spune dinainte cand face kk si apoi vien la mine - face pfui si stramba din nasuc si zice iar kk. Sa fie oare pregatita? O mai las pana ne intoarcem si incercam din nou. hai ca fug la treaba - oricum mai scriu pana plecam (maine la ora asta vom fi deja pe drum) - asa ca ... sigur va mai citesc si va mai si scriu ceva. [pup] [grup]
Miro si Karina Ioana - 3 noiembrie 2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!!!!!! Bag repede pana ma lasa....nu am avut timp de nimic...si parca eu sunt in masura sa ma plang cu unul..ce sa zica Korinutza cu doi...[:D] Sper ca deseara sa apuca sa va scriu mai multe... Suntem sa zicem ok...Marius nu e bine de tot dar nu se lasa...Mark e la fel...mucisori la greu...umblu toata ziua cu batista dupa el...am comandat si eu "batista bebelusului" si o astept ca nu stiu ce...ca o minune!Seara e mai rau ca i se infunda si nasul si se trezeste ca nu potae sa respire...dar nu se compara problemele mele cu a altora!Sa nu fie mai rau... Am vorbit azi dupamasa si eu cu Dolores...zice ca e mai bine David...crede ca ii lasa acasa azi...nu mai are febra...ii asteptam sanatosi! Pupacesc toata gasca...revin mai pe seara...[pup] alexandra [mamica] de [copil] Mark Andrei 23.11.2006 [url="http://s203.photobucket.com/albums/aa5/alexandrasendy/"]poze cu Mark [foto] [/url] [url="http://www.bebo.com/Widget.jsp?WidgetId=3662428255&MemberId=3524611238"]slideshow Mark[/url] [url="http://www.helpsonia.com/povestea-soniei"]Ajutati-o pe Sonia[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut gagici! azi pascal nu a mai avut febra,de fapt toata noaptea nu a avut febra,de aceea nu ne-am mai dus la doctor,plus ca i-am vazut un coltisor de canin sus dreapta.dar oare la fiecare dintisor reactioneaza asa?ca spre exemplu daca maine sparge si in partea cealalta,stanga,iar face febra?ma refer,daca intervalul de timp e scurt intre un dinte si celalalt,face febra iar?oare m-am exprimat corect?.... CRISAS.....bine ai venit in grupul nostru,cumatra!deci tu esti vestita cumatra...aha!!!m-am prins...am sa te intreb ceva,dar nu te iau din prima :):):)....am asa o curiozitate,nu de alta... ma bucur sa aud de DOLORES si davidutu ca e mai bine si ca vor veni acasa.noi ii asteptam cu drag,nu-i asa?va pupaaaaam,din departari si va dorim multa sanatate!!!! ALEXUCA.....asta da,barbat! care nu se lasa....marius, i mean...iar mark oricum el n-are timp de repaus cand casa e mare si inca nu a explorat tot.multa sanatate va doresc si voua!!! ANGI....da,la faza cu parul lung acuma la fetite,nu m-am gandit ca are si o parte mai putin buna.aia cu bagatul manutei murdae de mancare in par.iuhuuu!!!ca sophia mea nu are par,ca pana ii creste(si tare-i greu creste)....va sti sa manance cu cutitul si furculita.poze am sa pun dar sa ma sfatuiesc cu miro cum sa fac,.ca eu le vreau pe privat....am eu motivele mele si sper sa fiu inteleasa. DODO....sar'na ca te gandesti la noi.puuup bogdanelul si mamica lui curoajoasa.iti dau deseara mai tarziu,poate chiar in noapte un pm...il gasesti dimineata.ce-ati mi facut voi azi?ce face bogdanel? DBUNNY....de cand esti tu in spania?ca vad ca numai de 2 or ai fost cu sotul tau in romania...cred ca pe dani il asteapta tot orasul..haaaaaaaaa!!!sa vezi ce-o sa fie pe capul lui de la prieteni,rude,vecini...asa a fost si la noi cand ne-am dus prima data,ca incepeau sa ma enerveze copchii din fata blocului,ma vedeau ca vin cu sportul pe alee si fugeau cu totii intr-un suflewt(bine intentionati de altfel si draguti),dar dormeau copchii si ei faceau o galagie si mi-i trezea.offfff,si cat m-am chinuit sa-i adorm cat am stat in romania(asta in vara),ca le daduse dintii si au urlat nonstop,cand dormeau era o minuneeee!!!!asa vorbeam si eu stzricat la inceput dar cu siguranta nu asa simpatic cum vorbeste al meu romaneste....el e dragut rau,cand santem in romania toate babele se topesc uitandu-se in ochii lui...e un fel de mircea radu al cartierului... ROANA....nici eu nu stiu cum ma descurc,sincer.cand ma intreaba cineva:cum te descurci cu amandoi,nu stiu sa raspund.eu nu stiu cum e cu un copil,eu stiu cum e cu doi direct,atata stiu,atata fac,ma trezesc la sfarsitul zilei,ca : sant hraniti,spalati,dat vitamine,spalat pe dinti,jucati,dansati,cantati,dargaliti,culcati(sigur nu in ordinea asta)....si gata ziua,vine urmatoarea....poate si pt ca eu sant mai temperamentala,poate prea temperamentala si asta ma ajuta mult.sant in 10 locuri in acelasi timp iar atentia imi e distribuita in 40 de locuri...cam asta-i de mine. LIANA....da' chiar tu nu mai intri?doar asa sa ne spui un salut...daca ai timp of course... DESIREE....de cand tot stiu ca octavian papa bucatele de cascaval,eu tot stau si ma intreb cum mananca el cascavalul.nu e si asa de la mama lui destul de tare si innecacios ca si textura?da' tu ai ditamai barbatul la casa ta,nu gluma....si inca de cand mananca el cascaval,sa fim noi sanatosi... hai ca te gadil unde vrei tu,daca tragi o fuga la innsbruck...chiar asa,mai aveti in plan vreodata sa mai veniti in austria? mai vroiam sa scriu ceva si pe bune de-mi amintesc.... eu azi nu am avut timp sa intru dupa amiaza cand au dormit copchii ca am gatit ceva.apo ne-am imbracat si am iesit sa-mi cumpar blugi.ce sa te uiti la marime,la culoare,cand copchii vor...nu stiu ce vor.de probat pot sa-mi iau gandul,m-am enervat am iesit afara din magazin,andi zice :lasa ca merg eu o tura cu masina,tu du-te si probeaza blugii ce i-ai vazut,nu te mai enerva....m-am dus si mi-am cumparat 2 perechi de blugi super meseriase,de fapt nu blugii sant misto,eu sant misto si-mi sta bine in ei ;);) stati nu plecati,mi-am amintit!!!! MIRO ma oftici de mor si crede-ma ca sant nervoasa tare acu,mai ales ca mi-s flamanda,nu am mancat nika azi...cica "eu nu apar in poza ca eram in fusta si aia era prea scurta"....misto!m-ai dat pe spate!...mai bine ziceai ca doar tu ai fost fotograful,nu ca de aia nu ai facut poza,ca erai in fusta.ce sa-ti dau sa te fotografiezi in fusta?nu glumesc si nici nu rad,e o intrebare pe buna....stii canu mi-as permite.. p.s. ma duc sa mananc un taur si revin Pascal si Sophia [url]http://www.youtube.com/watch?v=Zy3Izem5efM[/url] fetelor, va rog din suflet sa va uitati la clipul asta. [url]http://www.clipfish.de/player.php?videoid=MzY1MDN8Mg%3D%3D[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ROXANAAAAAA!!!!!!.....unde estiiiiii?????....a,stiu unde,te petreci,azi e ziua ta/zi frumoasa ca tine!!!!!LA MULTI ANI MAMI!!!!!!!!!!sa traiesti,sa fii sanatoasa!sa fii iubita si apreciata iar dorintele sa devina realitate!!!! LA MULTI ANI ! LA MULTI ANI! LA MULTI ANI! Pascal si Sophia [url]http://www.youtube.com/watch?v=Zy3Izem5efM[/url] fetelor, va rog din suflet sa va uitati la clipul asta. [url]http://www.clipfish.de/player.php?videoid=MzY1MDN8Mg%3D%3D[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...