Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Semanati cu sotul/sotia?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 25
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

daca semanam sau nu... da, in timp persoanele care se iubesc incep sa semene... ma uit la parintii mei: daca i-ai vedea pe strada, si n-ai stii ca sunt casatoriti, sigur ai zice ca sunt frati. mie cu prietenul meu, toata lumea zice ca semanam, doar mie nu mi se pare... de fapt, toata lumea a zis si de mine cu cei doi fosti prieteni ai mei... si culmea intre niciunul dintre cei 3 nu exista nimic care sa semene, poate atunci cand doua persoane care se iubesc sunt unul langa altul, emana acea stralucire comuna... acele trasaturi comune... nu stiu ce sa zic, insa da, si mie mi se pare o oarecare asemanare... dar doar atunci cand ma uit la poze, cand ma uit la el, nu pot sa zic ca da, uite, are ochii mei, sau gura mea... sau mai stiu eu ce...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi place cand lumea se uita la copii sa ne zica cu cine seamana si mereu spun acelasi lucru ;nu pot sa spun ca voi doi semanati asa de mult.cel mare oricum are ochii albastri iar noi nu avem nici unul dar desi seamana cu mine si cu familia mea , tata are ochii albastri are acelasi aer ca taicasu.Iar cel mic e bucatica rupta taicasu. "To acquire love...fill your self up with it until you become a magnet." Charles Haanel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Absolut deloc[:D] Poate doar la alura sportiva si culoarea parului[:D] El are tenul inchis la culoare , ochi verzi ca smaraldul , buze groase, eu am pielea deschisa la culoare , ochi caprui , buze normale si nici n-am cioc[:D] Avem aceleasi gusturi in materie de ......aproape orice in schimb. "Mult mai grava ar fi etichetarea nedreapta a unei persoane pe care nu o cunosc deloc " http://www.youtube.com/watch?v=GewaLNZ1100 http://www.flickr.com/photos/13005458@N00/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bruneti amndoi, inalti, ochi caprui amandoi, fizionomii diferite si caractere si mai diferite . O singura persoana ne-s spus ca semanam si ca replica amandoi am bufnit in ras. noi nu vedem nici o asemanare fizionomica intre noi. ;) ------------------------ Someone's pleasure is another's pain! Alergic at stupidity.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...