Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

nasterea la ELIAS zilele astea !


Recommended Posts

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:Originally posted by erika.maria

KIA asteptm poze cu tiza mea (sinziana)


id="quote">id="quote">

 

Sinziana [pup] vin si pozele cu Sanziana mica cat de curand.

 

 

 

Kyaid="brown"> [gravi] 38+ cu [fetita] Sanzianaid="red">

Pana la [comoara] AMR 6 zileid="teal">id="Book Antiqua">id="size3">

 

A inceput o mare dragosteid="size3">id="Script MT Bold">

 

-------------------------

 

God didn't bring me this far, to leave me here!id="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

wow kia ce putin mai ai..........[flo],o sa fie bine ai sa vezi,eu am nacut la 38 si 5 zile si nu a fost greu deloc, dupa aceea este mai dificil, acasik cu bb, la mine fiind primul....dar toate se invata ca dragostea este la prima vedere pt bebelus[cheers]

ellenuta nu prea stiu cum sa atasez pozele[ups] si nu am avut nicitimp sa caut sau sa incerc...

poopici burtici, bibici,mamici[bis]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

erika trebuie sa faci cont pe un site unde poti incarca poze ... webshots de exepmplu. le incarci acolo si apoi poztezi linul la semnatura ta (din profile/semnatura, dai copy paste acolo linkului) pupam si noi Elena [mamica] de [copil] Eva Maria (14.01.2008) [url="http://b1.lilypie.com/BMmLp2.png"]BITZI CRESTE MARE[/url] [url="http://family.webshots.com/album/561416420pkbDGm?start=24"]BEBE EVA MARIA[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=115179"]POVESTEA NASTERII[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sinziana [pup] merci pentru incurajari. Si la mine tot primul este, si am putine emotii despre cum o sa fie acasa, dar sunt convinsa ca o sa ne descurcam.

Astept pozicile tale (cum ti-a explicat Ellenuta).

 

Fetelor sper sa ma intorc cu impresii bune din spital, ca doar nu poate sa fie dracul atat de negru, nu? Eu oricum plec chitita sa observ si lucrurile bune.

 

 

 

Kyaid="brown"> [gravi] 38+ cu [fetita] Sanzianaid="red">

Pana la [comoara] AMR 5 zileid="teal">id="Book Antiqua">id="size3">

 

A inceput o mare dragosteid="size3">id="Script MT Bold">

 

-------------------------

 

God didn't bring me this far, to leave me here!id="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ! am mai postat niste mesaje dar in 2 zile nu au fost moderate, ca sa ma pot "citi" si eu pe aici. Am sa mai adaug, poate reusesc pana la urma. Vroaim sa va povestesc ce am mai facut la vizita la medic, dar apare prea tarziu.

Oricum nu e bine, incep sa ma obinuiesc cu vestile proaste, tensiune prea mare, 16/9, cine m-a pus sa ma grabesc, ca sa fiu punctuala. Astfel s-a vazut f bine cat e de fluctuanta tensiunea la efort, urmeaza monitorizare cu holter si consult cardio. Neaparat scadere in greutate, macar o jumatate de kg in 2 sapt. Se pare ca trebuie sa reusesc !

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am postat toata saptamana mesaje si nu a aparut nimic pe site, cred ca sunt moderata la 'rece'. Am mai citit pe ici colea despre tensiune arteriala si cum ar afecta cresterea ei copilul, se pare ca il afecteaza prin fluxurile inspre placenta, merg si imi montez holter curand, sa aflu exact cum ma pot ajunta si daca e cazul sa stau linistita acasa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor ! voi ati facut testul de screening diabet gestational ? e drept eu am caz in familie, iar rezultatul a iesit 78 la proba test (cu valori admise intre 60-110 cf laboratorului) si la proba dupa 50 mg glucoza la o ora a iesit 138 (laboratorul nu mai da referinte, se pare ca medicul trebuie sa interpreteze in context). Nu imi ramane decat sa fiu mult mai atenta la regim si sa astept interpretarea medicului, m-am speriat ce-i drept, am si tensiune mare, diabetul in sarcina dispare dar reapare intr-o alta, sau undeva pe parcursul vietii. Oricum recomandarea medicului era sa slabesc, ceea ce initial m-a nedumerit, dar mi se pare din ce in ce mai posibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...