Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (41)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

hai sa va distrez un pic fetele[:D],dar mai intai sa nu ma injurati,va rog[}:)],e o melodie care am auzito la carcotasi la radio si mam distrat copios,mi au trimis o si niste prieteni si am zis sa radeti si voi,daca se poate,fara copii si poate pana la urma o stiti si voi,ca de are un cuvant de al nostru international de acu.[alcool][alcool] http://www.youtube.com/watch?v=vab5CR6uE_Q va pup si ne mai auzim carmen si stefi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Allexa bineinteles ca vreau acel nr de telefon si daca poti, spune-mi si cat ai platit.Pretul s-a majorat deja? Carmen se incarca foarte greu pagina aia si nu stiu de ce, dar cunoscandu-i pe carcotasi [}:)], imi dau seama despre ce e vorba si deja [:I] Carmen E. si [copil]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata fetelor! Ana, multumesc de raspuns! Ai dreptate, si mie mi se pare aiurea sa-i dau antibiotic fara sa aiba vreo simptoma. Am sunat si la Viena la doct. nostru pediatru si ne-a spus la fel, ca el nu ar da antibiotic unui copil sanatos; ca sigur si eu si sotul avem stafilococcul si ca daca s-ar lua si din stomac probe (nu la noi neaparat, in general), s-ar gasi fele de fel de bacterii, stafilococi sau alte minuni si asta nu inseamna ca trebuie sa luam pt. fiecare un antibiotic, ca fac pur si simplu parte din flora stomacala. In fine, cert e ca la gradinita a doua, d-na ne-a spus ca ea nici nu cere exudatul nazal, ca stie ca multi copii il au si nici ea nu crede ca se transmite asa usor si a auzit si de cazuri care s-au tratat cu antibiotic si la un timp a reaparut stafilococul. Toturi eu nu sunt hotarata sa o dau asa departe - ma deranjeaza ca imi trebuie cel putin 30 min. sa o duc, s-oa aduc - pacat E bine ca va cautati alt sediu - ca un asemenea proprietar nu e de incredere, cine stie cand ii mai vine iar sa mareasca chiria. Dana, lasa ca e bine sa fii mai slaba - de ingrasat de poti ingrasa una-doua, mai greu e sa dai jos. Allexa, Carmen E. succes la scoala de soferi! Cristina, tu ai mai incercat sa conduci? Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata!! Allexa azi vad ca ai fost matinala,merci de cafea!Vad ca ai zis 7 mil,dar cu tot cu analize si tot tacamul eu am auzit ca se ajunge cam pana la 10 mil [bang]asa-i? Adriana chiar nu gasesti o gradi mai aproape care sa-ti convina??E tare nasol cu traficul ala de acolo [V] Carmen interesanta melodie,oare ce-o fi insemnand in limba lor[:D]?? Carmen E felicitari pt kg-le date jos,e totusi ceva 2 kg [flo]! Eu am dormit tare rau azi noapte,cu ganduri multe,visuri aiurea,abia aseara mi-am dat seama ca am sarit peste o pastila(la anticonceptionale)de acum am ce sta in stres pana la eveniment,mai dau un kil jos [q]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! A dat cineva cafea? Ca io cred c-am baut-o da' n-am simtit...ma duc sa mai "trag" una...[:D][alcool]..in concluzie, mi-e cam somn... Mai, analizele pt. scoala de soferi io stiu ca la micromedica is vreo 5-6 sute de mii...+ tot cam atat psihologicul... Eu am facut scoala la SSA, pe un Peugeot 206 diesel, recomand oricui si masina si instructorul, e f. bun, are rabdare, vorbeste si explica f. frumos - Florin il cheama. Mey, ce-i cu stresu' asta pe-aici??? Ia vedeti, poate va iau la fuga!!! [neand]...numa' io n-am stres si lipsa de pofta de mancare...dexci slabe sanse sa slabesc pe calea asta...[:D]...io nu's cum is facuta, da' nu prea ma stresez, indiferent ce s-ar intampla...am mereu incredere ca totul se rezolva in favoarea mea, daca am rabdare si nu ma stresez. [:D] Dana, daca mai faci unul ti-l botez io! [:D] O zi cat mai frumoasa va doresc! Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Carmen interesanta melodie,oare ce-o fi insemnand in limba lor??
vroiam sa pun aceeasi intrebare.... Adriana noroc de sotiorul meu cel drag[il] ca mi-a explicat cum sta treaba. Ingrijorator este daca apara peste un anumit nivel si sa fie ceva simtome ca deranjeaza. Si culmea ca la Ecaterina(adica la bebelusi) sunt in cantitati mai mari - asa mi-au zis de la spital si este normal asa. iDana eu zic sa te reprofilezi...fa-te manechin[:D] Lora ce mai face Iustina? Laura ce-ti mai fac strumfisorii? Mey, am beblusa de 5 luni - azi mai adaugam o luna la vasta noastra varsta[:D]
quote:
Dana, daca mai faci unul ti-l botez io!
vine Dana cu bata acusica[alcool][:D]
quote:
io nu's cum is facuta, da' nu prea ma stresez, indiferent ce s-ar intampla...am mereu incredere ca totul se rezolva in favoarea mea, daca am rabdare si nu ma stresez.
cea mai buna si sanatoasa metoda dupa capu' meu[:D] Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana la cat mai multe luni inainte [bis] Daca as avea vreo 17-20 de ani,m-as gandi si la meseria asta [:D][alcool] Lora vesela si optimista ca de obicei,ce n-as da sa fiu si eu asa [q] Am uitat sa va spun ca am vb aseara cu Criss,e bine,e inca in perioada de acomodare,Alesia e cumintica,papa si doarme [:D]Andrada a primit-o f bine,la inceput a fost f f entuziasmata,acum s-a mai obisnuit si cica isi mai vede si de-ale ei...dar mai multe o sa ne spuna ea cand va intra pe net. Editez:ca am uitat sa-i arat ceva Lorei [neand]ptiuu,Doamne fereste,nu ca mi l-ai boteza tu [:D] dar sincer nu mai am rabdare si nervi pt altul [q]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fetele!!!!!![:D] dau si eu o cafeaaaaa!!!va astept,slabe sanse sa veniti dar eu va invit[bis][bis],sper ca nu v-am suparat cu melodia aia,era o glumita pe care altii se distreaza pe cuvintele noastre[:D][:D],..sa stiti ca eu am facut fisa medicala la schimbat permisul si s-a facut un mil.lei [alcool],acu nu stiu si pt scoala dar ca idee. dana ,nu-ti fa griji cu pastilele,inhato acu ca nu se intampla nimic,am mai patito si eu ,acu depinde de ce iei si stai calma ca ai sa slabesti prea mult!!!si o sa mor de invidie[cool][^] ianusca ,ce mai faci??ce face cel mic si frumos?? ana,iesiti la plimbare??eu astept ,normal,sa se trez mica si o scot la soareeeee.[;)] carmen si stefi[grasa][grasa]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...