Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (41)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Lora, multumim! Nu's ce se intampla de se imbolnaveste asa de des, ca el nu prea avea probleme din astea, nici nu stiu ce sa-i dau ca sa -i intaresc un pic organismul. Cred ca cele trei ture de antibiotic de la sarbatori l-au cam zdruncinat. Apropos,stiti pe cineva care a cumparat bicicleta din aceea la 1,3 mil de la Plus? O fi buna de ceva? Ca prea se vinde ca painea calda! Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005) http://www.shutterfly.com/view/pictures.jsp http://community.webshots.com/user/ellinia_c
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ellinia da-m si noi pupici la un baietel bolnavior. Sper sa-i treaca repede. Mey, eu am spus ca nu ma mai stresez daca racesc.N-ai cum sa-i feresti prea bine de treaba asta. Oricum sunt incantata ca nu a mai racit Casandra rau. A mai tusit si ea,i-a mai curs nasul, dar nimic serios. Dana maine dim esti mai libera? Ma gandesc serios sa trecpela tine cu finutza[:D] Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana poti sa vii linistita,deocamdata n-am nimic prevazut pe maine,daca e ceva si treb sa plec,te sun eu.Numai ca s-ar putea ca la 11 sa trebuiasca sa-l iau pe Paul,nu stiu maine daca face engleza [bang]Hai ca ma gandesc si la ceva bun..[:D] Cristina ce fel de bicicleta,aia de facut exercitii? Eu tot n-am apa asa ca treb sa aman ce mi-am propus,pe mai trz [bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] Iaca eu vin mai tarziu cu cafelutele [cafea] Allexa [pup] tu incepi pe 4 feb?Daca nu e reclama imi spui si cum se numeste firma si pe unde e? Dana 2kg sunt putine, eu vreau 20[:D].P.S.Nu poti folosi pilula de a doua zi?Te astept sa mergem la dr.Margine sa pui sterilet?Eu merg sa-l schimb. Lora botezam.Poate asa reusim sa ne reunim toate [cool] Carmen auzisem melodia la radio, dar sa nu i-am dat importanta.Are un ritm fain si l-as lasa si pe Edi s-o asculte daca ar fi altfel versurile. Cristina mama ce noroc ai putut sa ai cu scoala[;)]Din pacate ulciorul nu merge de doua ori la apa si eu va trebui sa invat[:(].Am pile pe la circulatie si poate reusesc sa fur chestionarele alea ale politistilor[cool]. Carmen E. si [copil]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana la circulatie am cea mai mare pila care poate fi in acest moment la noi in oras[;)].Nu dau nume, dar daca tot ma laud il pup si-i urez SUCCESE SI REALIZARI in munca pe care o face [pup] Lora, Carmen ma bag [colegi]la nasit chiar daca botez [bebic]si in mai.Si vin cu toata familia daca petrecerea [disco]se tine pe Ceahlau [cool] Apropo, de luni e vacanta la copii? Carmen E. si [copil]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...