Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (41)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

mama, da ati scris ceva azi -- noi am fost plecate la mama, ca e un parc tare frumos langa blocul ei, a fost soare azi, insa un vant rece. Dana, ce vrei sa faci dulce? Eu am mancat azi niste placinta cu dovleac tare buna, facuta de mama Carmen zicea ca o duce pe Ceahlau - deci bb 3 va fi fetita; Edi ce-ar zice de inca un bebe? Si eu am inteles ca la unele gradi ar fi vacanta de pe 4 feb.- o sapt. Cred ca pana la urma o s-o tinem pe Lara acasa; o d-na de la gradi m-a sfatuit la fel, ca cica n-ar avea rost pt. 1 luna jumate - pana se acomodeaza, trebuie sa plece si apoi sa se acomodeze cu alta gradi si alti colegi -- in fine, nu stiu cum e mai bine; si gradi in germana mai aproape nu este. Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana banuiesc ca intrebarea era pentru mine, ca doar al meu e Edi pe aici.Pai ne cam face capul toaca cu o surioara (si nu numai el), dar momentan nu ne permitem un alt copil.In ultimul timp am tot fost in vizita la mamici cu [bebic] si ma gandesc cu drag la bb2, dar...mai avem cate ceva de pus la punct si trebuie sa-mi recapat si curajul pierdut dupa prima nastere. Carmen E. si [copil]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana azi n-am mai facut nimic dulce,mi-a dat apa trz si am facut altceva de mancare,nu-ti mai spun ca nu vreau sa-ti fac pofta[V]. Chiar nu stiu ce ar zice sotul meul la bb3,nu stiu daca ar fi 100% impotriva [:D],dar la urma urmei decidem amandoi,nu[:D]??Daca ar fi sa ma gandesc la bb3 cred ca mi-ar placea sa fie baiat [:D] Placinta cu dovleac n-am mancat niciodata,spui ca e buna[;)]?? Ana poti veni maine dimineata,dar pana in 10:30,ca la 11 treb sa fiu la scoala la Paul,ca nu face engleza.Eu sunt matinala asa ca nu trebuie sa-ti faci griji [:D] Carmen eu cred ca Adriana se referea la sotul meu,ca-l cheama tot Edi,dar e bine ca ne-ai spus si parerea ta [;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...