Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (41)


Recommended Posts

Buna fetelor! Criss, ma bucur ca ne-ai scris - depresiile sunt normale, nu te lasa insa coplesita; acum stii cat de cat cum se mananca meseria de mamica, asa ca nu sta, si fa ceva pt. tine! acusic vine primavara si o sa iesiti la plimbare cu caruciorul - apropo,v-ati luat carucior nou pt. Alessia? Laura si noi trebuie sa ne imbogatim colectia de poezii si cantecele - nici nu stiu ce poezii si cantecele stiam noi la varsta de 3-4 ani (in autobuz acum cateva zile incerca un domn s-o invete pe Lara "catelus cu parul cret") Lora, sa inteleg ca daca faci pe cineva "handicapat,"magar" iei amenda? Fain - pacat ca nu se iau masuri -- cum demonstreze ca cineva te-a jignit? trebuie sa ai martori, nu? Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[hia] Fetelor suntem pe-aproape, dar situatia lui Edi nu-mi permite sa stau prea mult.In primul rand Lora[;)] cu dedicatie de la sot[pup] si rugamintea sa-l scuzi si daca mai are nevoie de ceva vrea sa stie daca te poate deranja.L-am intrebat de ce nu apeleaza la colegii lui care sunt pe aceasta linie si am inteles ca nu vor sa fie "amabili"(si apoi acesti colegi sunt la judet si nu se vad prea des).Uite asa i-am demonstrat eu ca femeile, chiar daca nu se cunosc sunt mai saritoare si mai amabile[dual] [dual] [dual] Revin la Edi.Are in permanenta febra [q] si destul de mare(am auzit ca la virusul asta dureaza 3zile febra [:0]).Am incercat toate remediile cunoscute si daca nu scade mergem la urgente.Mai rtau ca am inceput sa am si eu simptome[bang] dureri de cap, gat si musculare....sper sa scap fara antibiotic si sa fiu in stare sa am grija de puiutul meu.S i mi-am incalcat si dieta ca nu se poate ametita de boala sa mai stau si nemancata. Carmen E. si [copil]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata Iar mi-au dat cei mici ai mei trezirea la 7[bang] Carmen sanatate multa si tie si lui Edi,crezi ca e vorba de gripa aia de care se vb la TV??Si ai mei mai tusesc ,Paul mai tare,nici nu stiu ce sa fac cu Ana,s-o mai duc sau nu la gradi,as tine-o cateva zile ca mi-e sa nu se imbolnaveasca,dar eu cred ca daca e sa fie,raceste si acasa!! Criss ma bucur ca ai apucat sa scrii [flo] Adriana tu cum te simti?Trebuie sa ai grija sa nu racesti... Noi iesim pana la manastire la Pangarati,vad ca e placut afara si nu bate vantul. O zi buna!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! Criss [pup] acomodare usoara! Capul sus, la adepresiile pt altii! Soarele straluceste, tu ai doua comori in casa si un sotz care te iubeste! Poate castigi si la loto [;)]. Carmen E off, sanatate multa! Imi pare rau sa aud ca sunteti asa bolnaviori! [pup] Dana sanatate si lui Paul, sper sa fie o viroza usoara, sa treaca fara complicatii! Plimbare placuta! Si noi ne pregatim acum sa mergem in vizita la nasica shtrumphilor de la Cut. Sa aveti o duminica frumoasa! Laura [mamica] de shtrumphi gemeni, [zana] Bianca Andreea si [bonjovi] Rares Mihai (13.06.2005) [url="http://laurasn.shutterfly.com/action"][foto]Fotografiile noastre[/url][url="http://dropshots.com/LauraSN"] Filmulete cu shtrumphi [/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878"]Poveste cu shtrumphi [/url], [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=114871"]Cugetari gemene[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Dana, eu sunt bine, n-am probleme, slava Domnului (Lara la fel), desi sotul a fost rau racit toata saptamana si inca nu e complet vindecat. ce faceti la manastire? mergeti la slujba? sau va plimbati prin imprejurimi? Carmen E. eu stiu ca febra de 3 zile e o boala - am uitat cum se numeste; debuteaza cu un pic de raceala, apoi incepe febra mare care dureaza 3 zile, indiferent de ce medic. ii dai si apoi dispare brusc si pe corp apare o mica iritatie (niste bubite rosii, ca la alergie); nu stiu daca asta are Edi, sper sa-i treaca repede. o zi frumoasa tuturor Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] Se vede ca e duminica si sunteti plecate, v-am cules de pe pagina 2. In sfarsit rasuflu si eu usurata, pentru ca Edi e mult mai bine [bis].Aseara am urmat sfatul pediatrului si i-am dat Eferalgan cu cateva picaturi de algocalmin + antibioticul si am scapat de febra. Va [pup] si va multumesc pentru gandurile bune. Carmen E. si [copil]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! Dati-mi si mie o cafea, careva!!!! CarmenE, poti apela oricand! Sanatate micutului! Dana, sanatate la puiuti! Ai dus-o pe Ana? Adriana, ai mare grija de sanatate, mananca multe fructe, fa-ti mereu sucuri!!! Criss, ma bucur ca esti bine! Depresii cred ca oricine mai are, sunt normale! Te pup si ai grija de tine! Te asteptam cu vesti noi si poze multe, cand ai sa poti tu! O zi buna la toata lumea! Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata!! CarmenE trebuie sa te obisnuiesti,cam asa e in WE,nu prea mai scrie nimeni [;)]Tu cum te simti,Edi??La ce pediatru ati fost?? Lora merci,ai mei sunt bine,mai tusesc cand si cand.Am dus-o pe Ana,nu-ti spun cat am stat in dubii,nu stiu maine ce voi face,as mai tine-o acasa,mai ales ca are cu cine sta [:D] Adriana am fost un pic la slujba,dar n-am putut sta mult din cauza copiilor,nu au rabdare [bang] Laura merci,nu e vb de viroza la Paul,slava Domnului,ca altfel ma urcam pe pereti [:D]Ati mai fost ieri in vizita?? O zi buna!! Aaaaaa am uitat sa va dau o cafea [:D][cafea][cafea][cafea]una mare,special pt Lora ca inca doarme la cat a scris[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata si de la noi. Laura nici eu nu am versuile. Mi le-a zis sotul in mare, dar trebuie sa ajung la gradi sa le iau. Criss imi pare tare bine ca mai avem vesti de la tine. Sper sa fi fost prima si ultima depresie. Ai doua fete ca doua flori. Carmen E sanatate lui Edi. Gata, va las, trebuie sa merg la facut supica....pana acum a fost ok, sa vad cum ma descurc eu de aici in colo. [bang][alcool][:D] Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...