Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (41)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Laura cu dedicatie: Ninge, sania mea mica Si copiii sunt afara Somnoroaso iti este frica De ghetus? De asta vara stai inchisa-n pod Hai fuga. Copii toti si-au pus fularul, gluga Prin troieni galagiosi Toti sunt cu obrajii rosi. Ar mai fi ceva, dar nu mai stiu.E bun atat.[:D] Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. Ce fete harnicute. Va-ti trezit de dimineata, faceti deja mancare. Bravo. Eu dimineata parca sunt beata sau mahmura. De abia ma invart prin casa. O pregatesc pe Andrada de gradi si dupa nu stiu ce sa fac mai intai sa mai stau un pic in pat, sa fac ceva de mancare, sa fac curatenie si pana ma gandesc eu se trezeste Alessia si nu mai fac nimic [:D]. Si tot invartindu-ma asa trece ziua si nu am facut mai nimic din ce mi-am propus. Sper sa reusesc cat de curand sa fac un program pt mine si bb. Criss [mamica] de [bebic] Alessia Ioana si [zana] Andrada
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

saluti fetele!!!!! dau si eu o cafeaa mare!!!!!va astept sau bem cu gandul la fiecare,ce faceti?? carmen ,sanatate puisorului tau!!! ana,dar ce harnicuta esti,numai supica faci?cea micuta te ajuta si ea??iar pe casandra ai scoso pe vremea asta la gardi? danuta ce faci?am vazut pe geam ce vreme e afara,brrr cum iesim noi afara? lora sa ai spor la servici si sa-ti mearga bine toata saptamana!!! laura,ce fac strumfiii?????sa mai pui filmulete cu ei!! cristina,ianusca,allexa ce faceti????ce ati facut in wek??? pupic de la carmen si stefi si sa aveti o saptamana bunaaaaaaa!!!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana e poezia care o stie Casandra.[:D] Carmen supica e pt cea mica.....pt noi mai completez cu o mancarica de cartofi cu legume ca n-am mai facut de muuuuult. Criss cam asa eram si eu....si nici acum nu sunt prea departe. Dureaza cam mult sa ma trezesc cu adevarat.[:D] Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aoleu ce durere de cap am....[xx(][alcool][batcap][zid]...imi vine sa impusc pe cineva....Dana, ce zici, te sacrifici...??? te oferi voluntara? [:D] Poate asa-mi trece durerea...[zz]...asta ar trebui sa ma bucure, inseamna ca am cap, nu? [:D] Carmen, multumesc! Stefi ce face? Tot asa vesela e? Ana, ii place Ecaterinei supa? Eu de la 6 luni am trecut-o pe ciorba pe Iustina, inacrita cu bors de casa - se stramba si manca, dar ii placea f. mult...umbla mereu cu ochii dupa lingura...dar are si cu cine semana, nu? Fiica-mea a zis azi ca sa nu vina nimeni dupa ea la gradi dupa-amiaza, ca ea ramane acolo...[alcool] Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata!am venit si eu la cafea [cafea],dar sunt asa de ingrijorata...Razvan de azi trebuia sa mearga la cresa si nu am putu sa-l duc [bang],de ieri a inceput sa faca temperatura si azi noapte si in dimineata asta eu trebuia sa dau examenul psihologic...si am fost cu el dupa mine cand am ajuns acasa incepuse iar [bang]dupa amiaza iar trebuie sa merg la dr. cu el, of,of. CARMENSTEFI- in we am fost acasa dar am avut treaba,vineri seara si sambata am facut schimbari prin casa , am mutat mobila, ne-am luat si o canapea noua...am avu de lucru, vorba aia " foaie verde logofat daca n-ai de lucru...fa-ti" ei, cam asa si noi!duminica am fost in vizita la cineva si era acolo si o fetita bolnavioara si cred ca de acolo i se trage si lui Razvan [bang]...cu toate ca noi nu am mai stat cand am vazut cum e treaba. Si acum trebuie sa-i fac si o supita lui R. si el vrea sa-l tin in brate... allexa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Abia acum am reusit sa intru sa va vad un pic ce faceti. Multumim de intrebari,noi suntem bine. Cei mici mai tusesc din cand in cand, dar nu imi mai bat capul, ca vad ca's bine in general. Noi am cam umblat in vizite we asta. Sambata am fost la alta pereche de gemeni, ieri la Cut. A fost placut si cei mici s-au simtit foarte bine. Dimineata, ca sa ii fac sa se imbrace mai repde si fara mofturi, le-am aratat la cei mici zapada. Rares, s-a uitat in parcare si a inceput sa strige "Stelge Zealesh mashina cu mopul!" Dar ce vant urat era! Ana multumesc pt versuri. Mi se par cam complicate[alcool]. Criss pai daca nu iti vine deocamdata, nu fa nici curat nici mancare dimineata. Nu crapa nimeni cateva zile, pana iti intri si tu un pic in ritm [pup] Lora dar ce-ai patit maica? Ai facut o bauta? Sau de la sinuzita e durerea de cap? Ca pt mahmureala stiu sa dau sfaturi [:D], pt sinuzita nu! Gata pauza, mai intru diseara de acasa. Sa aveti o zi buna! [pup] Laura [mamica] de shtrumphi gemeni, [zana] Bianca Andreea si [bonjovi] Rares Mihai (13.06.2005) [url="http://laurasn.shutterfly.com/action"][foto]Fotografiile noastre[/url][url="http://dropshots.com/LauraSN"] Filmulete cu shtrumphi [/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878"]Poveste cu shtrumphi [/url], [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=114871"]Cugetari gemene[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...