Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (41)


Recommended Posts

Carmen cam trz bei cafeluta [:D]Azi pe unde mai umblati??Vineri dimineata cred ca vin pan' la Poparlan sa-mi fac analizele,sper sa nu chic pe jos [:D] Alexa sanatate lui Razvanel,nu ai pe nimeni alaturi care sa va mai ajute??Eu am ajuns la concluzia,ca si daca il tii acasa,tot raceste... Adriana cand ai DPN-ul??Din aprilie va mutati de tot la Viena,cu tot cu serviciul sotului sau mai reveniti la Bucuresti?? Criss cu rabdare si vointa,ai sa le faci pe toate,nu te ambala prea tare,asa e perioada asta,cand o sa se faca frumos si afara,altfel va fi situatia,acum e nasol ca trebuie sa stam mai mult prin casa.Eu zic ca inca e micuta Alessia pt un program [:D] Lora stii ce merge la durerea de cap?o palinca [:D]Da chiar asa,tu ce-ai mai facut cu sinuzita?? Laura vad ca va plimbarati in WE,fain [;)] Ana si mie mi se pare greoaie poezia,pt grupa mica de gradi [:o)] CarmenE cum va mai simtiti?? Cica fac ceva dulce,va spun mai trz [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

saluti fetele!!![:D] inca o data multa sanatate la puisori,vad ca e tare urat cu racelile astea,noi suntem obisnuite vara,mica mea nu are nimica acu mai ales iarna multumim lui Dumnezeu,ca de, am nascuto iarna,in rest am duso pe la socramea azi ca eu am umblat cu treburi prin oras si acu ma preg de niste papa bun iar apoi fug la salaaaaa. danuta,serios cand ajungi vineri pe aici,urca pana sus sa te dreg cu niste cafeee si tuica[alcool] ca sa nu cazi jos si apoi un sandvis[:D] mare.vb la tel.si ce faci dulce?????[biz] lora,draga mea dar de ce te simti asa de rau??cu ce sa te inveselim?iar daca e bolnav ceva la tine,zii ca te ducem noi la doftor si impuscam noi pe cineva acolo[bang][:D] carmen si stefi[cheers]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Acum reusesc si eu sa intru, suntem si noi tot bolnaviori. Nu-i trece lui Stefan indiferent ce as face. Febra nu mai face, in schimb stranuta non-stop, e fornait, si tot tacamul. Nici afara nu l-am mai scos. Am iesit un pic ieri si parca mai rau i-am facut. Nu pricep cum e asa rezistent virusul asta. Niciodata nu l-a tinut asa mult o raceala...i-am pus si otet in cap, i-am facut si frectie tot cu otet...Nu stiu ce sa-i mai fac, nici in casa nu vrea sa mai stea, tot imi zice ca vrea afara, si pe vantul asta! Sunt si cam necajita, mi s-a virusat si calculatorul exact cand aveam mai multa nevoie, asa ca l-am trimis la doctor, mai am si control maine, sper sa fie in regula! Iaram inceput saptamana in forta! Sper sa nu racesc si eu, ca am inceput sa am simptome.Beau ceai la greu, am luatniste coldrex, poate imi trece. M-am plans destul... Va urez multa sanatate celor bolnaviori!Poate se raceste odata asa cum ar fi normal si mai scapam si de virusii astia! Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005) http://www.shutterfly.com/view/pictures.jsp http://community.webshots.com/user/ellinia_c
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sanatate lui Stefan, Razvan si altor puiuti mai putin bolnavi! Luati ceaiuri multe, vitamina C si astea fac bine. Dana, DNP e pe 9 mai si la sf. lui martie plecam doar noi fetele la Viena pt. cel putin 6 luni (daca n-om ramane de tot acolo, ca parca nu-mi mai vine sa vin inapoi, o sa vedem insa la timp. potrivit); sotul continua in Bucuresti proiectul, va veni in fiecare weekend acasa (ca ziceam eu deja ca zborurile sunt ieftine) - iar la inceputul lui mai si-a luat 3 sapt. concediu, sper sa nu ne faca bebe vreo surpriza sa vina cand nu e el acasa. Fetelor, stiu ca s-a mai vorbit despre asta - voi le dati copiilor calciu? Daca da, ce fel de calciu? Sau le dati doar picaturile alea D3. Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mey, multumesc pentru grija! [pup] Mi-a trecut capatzana! [:D] Nu's de ce ma durea dimineata...cred ca inteligenta dadea pe dinafara...[alcool][hot] hehe Imi pare rau ca tot aud de copiluti bolnaviori...sper sa isi revina cat mai repede! A mea era bine, acum s-o vedea, ca cica e jale in gradinita...sunt multi bolnaviori, din pacate...acum, ce-o fi, o fi... Eu calciu nu i-am dat niciodata fiica-mii, doar vigantol, cate 2 picaturi - acum doar in lunile de iarna, pana la 2 ani zilnic. Petrovici a zis ca nu-i nevoie...analize nu i-am facut niciodata, nu cred ca-i voi face decat daca vad io ca-i cazul...sper sa nu fie prea devreme. Ii dau in schimb cascaval si branza de vaci aproape zilnic, pe langa lapte/iaurt/smantana... Lapte nu prea bea, insa compenseaza cu celelalte lactate. Am uitat sa va zic ce muzica asculta fiica-mea: Fara Zahar...sambata a ascultat cd-ul lor toata ziua...daca incercai sa pui altceva tipa ca apucata - nu schimbaaaaa, asta e muzica meaaaa!!! Si-i mai place si "Lipsa mea" sau In lipsa mea, nu stiu exact, cu Smilly si Uzzy...promite, nu gluma! Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Allexa, Ellinia sanatate la copiluti . Lora am inceput sa-i fac supita(numai de legume) pt ca o deranja burtica de la sucuri de fructe crude. De fapt ii dau zeama cu un pic de morcov. Atat momentan. M-a certat dr de fam ca m-am apucat sa-i diversific de la 5 luni. Cica trebuia sa astept pana la 6, numai ca n-am vrut eu.[}:)] Dana ia si tu palinca aia cu tine vineri....[}:)][:D] Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...