Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (41)


Recommended Posts

Carmen eu in regulament am vazut ca trebuie sa trimiti pozele la o adresa de email,se pot trimite si 2 poze,vezi la Discutii generale,este subiect.Ce comica esti cu suflatul vantului de la spate,mi-o si inchipui pe mica ta [:-)))][:-)))][:-)))] Lora ce faci?Lucrezi?Cred ca lunea e cel mai nasol,nu? Ana merci,cica era negresa[:D] Adriana cum a fost prima zi? Cristina si tu la cura de slabire?Nu stiu daca te-am mai intrebat,cate kg ai de vrei sa slabesti??Nu si-a facut Mihaela cont?Eu tot o astept... Ana Maria,Paul si mama Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dana, Mihaela nu a reusit inca sa-si faca cont, are cam mult de lucru si nu reuseste. O sa intre cat de curand. As vrea si eu sa slabesc vreo 3,4 kg, ma multumesc cu atat. N-am indraznit sa ma mai cantaresc dupa sarbatori, dar am pus serios pe mine, din pacate, asa ca trebuie sa iau masuri. Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005) http://www.shutterfly.com/view/pictures.jsp http://community.webshots.com/user/ellinia_c
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dana ,sa stii ca era tare buna negresa[pofta],am gasit si am trimis si eu o poza [foto]la acel concurs sa vedem ce iese,m-am descurcat pana la urma. si chiar asa cristina,cate kg ai????de vrei sa mai slabesti[grasa][grasa][grasa]!!!! sau vrei sa faci concurenta cu danuta[grasa] a lui iani????terminati mai cu prostiile astea de diete haideti la alergat!!!!cand da caldura..[fuga][fuga][fuga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora cat e de mare tot in sus ii sta Ecaterinei. Multa lume sta pe ganduri- oare asa il asez eu, sau chiar asa ii sta.[:D] Carmen iesiti azi in parc pe la 4-5 dupa-amiaza? Eu cred ca am sa ies cu fetele intro plimbare - facem slalom printre microbi.[:D] Ellinia de reteta asta n-am auzit... dar nu se stie. Ideea este ca trebuie sa gasesti ceva care sa fie pt organismul tau. Laura sanatate multa si de la noi. [xx(] cu racelile astea Dana oricum era buna. Si eu tot grasa sunt....inca n-am dat jos, dar abia dupa 6 luni imi permit acet lux. Si la prima sarcina tot dupa 6 luni am inceput sa dau jos. Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara! Ma bucur ca v-ati intalnit si-mi pare rau ca nu am putu veni si noi. Lora, Iustina e o scumpa. Auzi:"s-a terminat Bucurestiul..."[:D]. Eu cred ca era ea prost dispusa, fara chef de joaca - se mai intampla, e bine ca v-ati facut vazut si-ati mai povestit. La gradi a fost bine - am stat cu ea pana pe la 9, apoi nu m-au lasat sa stau in camera cu copiii - inteleg pe de o parte, asa ca n-am comentat si am plecat la o plimbare ; pe la 11 m-am intors si Lara se juca frumos cu copiii - pare sa-i placa, insa germana nu se vorbeste mai deloc cu ei si sigur asta n-o sa-i convina lui Moritz; ramane sa discutam asta seara, daca mai merge si maine tot acolo sau mai cautam - ca e si cam departe si daca nu se face germana, pot cauta una mai aproape. Lara e vioaie eu insa sunt tare obosita, de zici ca cine stie ce-am facut. Prima zi de gradi a fost mai grea pt. mine decat pt. ea[:D] Laura, sanatate puiutilor! Dana, am si eu o pofta de prajituri ... as manca numai dulce; mi-am luat in lipsa de negresa un Kremsnit o seara frumoasa Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La plimbare a fost placut tare. Nu a batut vantul asa de tare pe unde am mers noi. Ecaterina a dormit linistita, iar Casandra a mers pe langa carut. Am povestit si am mers prin tot parcul. Adriana norml ca esti obosita - sarcina creste si e normal sa consue mai mult. Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...