Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (41)


Recommended Posts

saluti fetele!!![:D] dragele mele,cele care vor sc de soferi,sa faceti [bonjovi],cum zicea toata lumea,e fain dar sa nu va luati dupa mine[bang] eu am vechime de stat cu permisul iar acu trb sa iau niste ore cu sotul si apoi mai vedem dar totusi sa fugiti [fuga]din calea meaaaaa,dar sa faceti scoala si ce sa zic cat mai repede daca se scumpeste si sotul meu zice sa faceti iarna ca se invata mai bine cica sofatul,multa baftaaaa!!!![cool] ana,sa stii ca o aduc pe stefii sa ii dea si ea un degetel micutei tale [copil][copil]ca ii place si la a mea sa se mai gadile prin gurita si cand papa cele mai plimba prin gurita(ca sa nu zic altfel)iar cu vecinii sar la ei[bang][haibat][haibat]!!!! carmen si stefi[grasa]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Adriana mie nu mi-a zis ca-i chiar asa de usor de luat. Oricum noi nu am luat nimik de la ea. De fapt atunci au facut ambele fete, dar pt Ecaterina nu mi-a dat antibiotic pt ca era prea mica(tot homeopat tratata). Si acum nu mai are nici ea nimik. Homeopat mi-a dat 'baryta carbonica' si inca ceva, dar nu mai stiu ca nu mai am tubul[bang] Nu te speria asa de usor, nu cred ca-i chiar asa de grav.La ale mele le curgea nasul intruna si aveau la muci de ma exasperau. Pai daca Larei nu-i curge nasul, nu are nimik in gat pt ce sa-i dai antibiotic? Mi se pare cam exagerat. Am mai zis ca eu stiu ca acesti 'aurii' exista si daca suntem sanatosi, iar in caz boala se inmultesc. Aceeasi chestie ca si in gat.Uite ca am scris un roman [:D][alcool] Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana in ce cartier stai, poate trimit sotu' sa-ti rezolve problema cu tinerica [:D] Lora banuiesc ca se face scoala si pe Logan diesel. Laura la sofat sigur ma v-a ajuta din dreapta sotul.Ca are si vechime si e si un sofer bun (il laud, ca-i al meu, chiar daca ma mai supara) Adriana m-ai speriat putin si m-ai pus pe ganduri.Cand i-am dat tratament lui Edi pentru streptococ, noua nu ni s-a spus ca trebuie sa luam si noi ceva.E posibil sa-l avem si...sa-l transmitem????? OK.Dar cat costa scoala aia de soferi si in cat timp se face?Daca o platesc acum si o termin in februarie, trebuie sa dau diferenta pentru ca intre timp s-a scumpit? Carmen E. si [copil]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen eu cred ca intrebarile aste le aflii doar daca intrebi la o scoala ,undeva. Adriana eu cred ca iti faci prea multe probleme,as zice sa incerci hemeopatic mai intai,n-are rost sa iei antibiotic degeaba,mai ales insarcinata fiind.Daca nu ii curge nasul Larei,cu atat mai bine. Carmen am vazut in ziar ca se anuntase ca va ia apa pe centru,asa ca... [alcool]Tot azi am citit in ziar,ca in anul trecut doar 38% au luat carnetul din cei inscrisi,f multi au picat la sala [V] Am constatat ieri,ca blugii mei nu mai stau pe mine fara curea,adica trebuie sustinuti,sunt necajita,ca nu vreau sa mai slabesc [q]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by lunna27 Am constatat ieri,ca blugii mei nu mai stau pe mine fara curea,adica trebuie sustinuti,sunt necajita,ca nu vreau sa mai slabesc [q]
Vai, Dana, nu vrei sa mai iei ceva de la mine? Ca pe mine simt ca crapa blugii! [q][q] Vreau si eu sa slabesc macar 3-4 kg. Zi-mi cum faci?!!?!? Laura [mamica] de shtrumphi gemeni, [zana] Bianca Andreea si [bonjovi] Rares Mihai (13.06.2005) [url="http://laurasn.shutterfly.com/action"][foto]Fotografiile noastre[/url][url="http://dropshots.com/LauraSN"] Filmulete cu shtrumphi [/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878"]Poveste cu shtrumphi [/url], [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=114871"]Cugetari gemene[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura, m-am distrat cu vorbele strumfilor...[:)] Super subiectul! Dana, mama, io vreau sa mai slabesc vreo 6-7 kile...nu le vrei tu??? Da' ce sa mai zic...bag capu-n nisip ca strutul..dupa ce ca mananc ca inecata, mai si vreau sa slabesc...foametea scrie pe fruntea mea! Ajutooooor!!!! Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mey, fetele ma distrati cu cine ce cura de slabit sa tina. Eu mai am o luna de manacat cam ce vreau si cand vreau, dupa care voi renunta la dulciuri, nu mai mananac dupa 6-7 seara. Si tot atunci voi servi un pahar cu vin si gata cura. [alcool][:D] Dar hai sa va mai inveselesc. Punctul de lucru al firmei noastre este intrun loc inchiriat. In dec il plesneste pe cel care a inchiriat-o ca ii dam cam putin - vine si ii zice sotului intro zi pe fuga, printre usi. A zis ca tocmai si-a adus aminte si a trecut sa-i zica. Mai acu vreo 3 sapt a tecut la fel pe la sot si i-a zis ca ne-o dubleaza. Sotul a zis ca mai negociem, mai vedem. Azi i-a adus contractul sotului in 2 exemplare gata semnate si stampilate....adica ori suntem de accord cu tot ce vor ei, ori...pa pa. Si faza cea mai tare e ca atunci cand nea zis ca o dubleasa a zis ca trebuia noi sa ne ducem la ei sa le zicem ca vrem chiria mai mare, nu sa asteptam sa vina ei la noi.[bang][bang][bang] Eu am inceput sa rad.... Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ok, Dana, multumesc de raspunsuri.Chiar am sa sun la o scoala de soferi si daca aflu vesti va spun. Apropo de slabit, ce n-as da sa incap in pantalonii tai[:D],ca ai mei is cu multe numere mai mari [grasa] Laura, Lora va recomand dieta daneza si apoi mentinere.Eu nu o tin strict si totusi dupa 6zile sunt deja 2kg minus[cool]. Ana ce ati decis cu firma?Pastrati sediul sau cautati un altul? Carmen E. si [copil]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...